Transport / Kierunek
Wyspy Kanaryjskie
Miasto wyjazdu
Dowolne miasto wyjazdu
Wyjazd od - powrót do
04.07.2026 - bez terminu
Liczba osób
2 dorosłych
Cena
Wyżywienie
Długość podróży
Standard hotelu
Ocena hotelu
Odległości
Udogodnienia [1]
Wycieczki dla rodzin z dziećmi Wyspy Kanaryjskie
628 ofert wycieczek do Wysp Kanaryjskich
Znaleźliśmy 628 ofert wycieczek do Wysp Kanaryjskich
- Samolotem/autokarem
Wybierz...


















1/18
Bardzo dobry5.3 / 6
5.3 / 6
Bardzo dobry
90% osób poleca
Costa Adeje, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
06.09 - 09.09.2026 (4 dni / 3 noclegi)
wylot z: Berlin, Kraków (+ 8 inne)
wyżywienie: śniadania
wifi, basen, siłownia, spa
Best Reisen
od 5 378 zł
za 2 osoby













1/13
Polecamy
Bardzo dobry5.2 / 6
5.2 / 6
Bardzo dobry
90% osób poleca
Playa del Ingles, Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
Nr 103 wśród 266 hoteli 3* na Wyspach Kanaryjskich
10.12 - 17.12.2026 (8 dni / 7 noclegów)
wylot z: Berlin, Kraków (+ 4 inne)
wyżywienie: własne
ok. 150m od piaszczystej plaży, wifi, basen
Top Touristik
od 5 389 zł
za 2 osoby












1/12
Dobry4.8 / 6
4.8 / 6
Dobry
85% osób poleca
Costa Teguise, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
Nr 23 wśród 61 hoteli 4* na Lanzarote
09.01 - 12.01.2027 (4 dni / 3 noclegi)
wylot z: Berlin, Poznań (+ 5 inne)
wyżywienie: śniadania
ok. 200m od piaszczystej plaży, wifi, basen, siłownia, sporty wodne
Exim Tours
od 5 398 zł
za 2 osoby









1/9
Przeciętny3.7 / 6
3.7 / 6
Przeciętny
62% osób poleca
Puerto Rico, Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
15.09 - 23.09.2026 (9 dni / 7 noclegów)
wylot z: Kraków
wyżywienie: własne
ok. 400m od piaszczystej plaży, wifi, basen, sporty wodne, sport
Oasis Tours
od 5 446 zł
za 2 osoby













1/13
Dobry4.4 / 6
4.4 / 6
Dobry
79% osób poleca
Arrecife, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
15.12 - 22.12.2026 (8 dni / 7 noclegów)
wylot z: Berlin
wyżywienie: własne
wifi, sporty wodne, sport, blisko centrum
Nekera
od 5 474 zł
za 2 osoby




















1/20
Dobry4.7 / 6
4.7 / 6
Dobry
81% osób poleca
Las Coloradas, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
09.01 - 12.01.2027 (4 dni / 3 noclegi)
wylot z: Berlin, Warszawa (+ 2 inne)
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
wifi, basen, siłownia, spa
Exim Tours
od 5 478 zł
za 2 osoby



























1/27
Znakomity5.6 / 6
5.6 / 6
Znakomity
93% osób poleca
Playa de las Americas, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
21.09 - 25.09.2026 (5 dni / 3 noclegi)
wylot z: Katowice, Kraków (+ 7 inne)
wyżywienie: śniadania
wifi, basen, siłownia, spa
Exim Tours
od 5 498 zł
za 2 osoby



















1/19
Średni3.2 / 6
3.2 / 6
Średni
53% osób poleca
Playa de las Americas, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
28.09 - 02.10.2026 (5 dni / 3 noclegi)
wylot z: Katowice, Kraków (+ 3 inne)
wyżywienie: własne
ok. 50m od piaszczystej plaży, basen, siłownia, sporty wodne, sport
Exim Tours
od 5 518 zł
za 2 osoby



























1/27
Polecamy
Fantastyczny5.7 / 6
5.7 / 6
Fantastyczny
97% osób poleca
Puerto del Carmen, Lanzarote, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
Hotel w TOP10 w Puerto del Carmen
12.12 - 15.12.2026 (4 dni / 3 noclegi)
wylot z: Berlin, Warszawa (+ 2 inne)
wyżywienie: śniadania
ok. 700m od piaszczystej plaży, wifi, basen, siłownia, sport
Exim Tours
od 5 538 zł
za 2 osoby



































1/35
Hit oferta
Bardzo dobry5.3 / 6
5.3 / 6
Bardzo dobry
89% osób poleca
Meloneras, Gran Canaria, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)
10.12 - 13.12.2026 (4 dni / 3 noclegi)
wylot z: Kraków, Wrocław (+ 6 inne)
wyżywienie: śniadania
ok. 200m od piaszczystej plaży, wifi, basen, siłownia, spa
Best Reisen
od 5 552 zł
za 2 osoby
Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży