Transport / Kierunek
Monte Cassino
Miasto wyjazdu
Dowolne miasto wyjazdu
Wyjazd od - powrót do
04.07.2026 - bez terminu
Liczba osób
2 dorosłych
Cena
Wyżywienie
7 - 9 dni
Standard hotelu
Ocena hotelu
Odległości
Udogodnienia

Wycieczki Na 7 dni na Monte Cassino

12 ofert wycieczek na 7 dni do Monte Cassino
Znaleźliśmy 12 ofert wycieczek na 7 dni do Monte Cassino
  • Samolotem/autokarem
Last minute
Lamezia Terme » Pompeje » Watykan » Rzym » Florencja » Siena » San Gimignano » Monte Cassino » Lamezia Terme
08.07 - 15.07.2026 (8 dni / 7 noclegów)
wylot z: Poznań, Warszawa (+ 2 inne)
wyżywienie: śniadania
Rainbow
od 4 132
za 2 osoby
Last minute
Wezuwiusz » Pompeje » Watykan » Rzym » Tivoli » Monte Cassino » Caserta » Ischia » Capri » Sorrento » Neapol
08.07 - 15.07.2026 (8 dni / 7 noclegów)
wylot z: Poznań, Warszawa-okęcie (+ 3 inne)
wyżywienie: zgodnie z programem
Itaka
od 4 198
za 2 osoby
Last minute
miasto San Marino » Asyż » Rzym » Watykan » Monte Cassino » Florencja » Wenecja
04.07 - 11.07.2026 (8 dni / 5 noclegów)
wyjazd z: Prudnik, Gdańsk (+ 26 inne)
wyżywienie: zgodnie z programem
Itaka
od 4 376
za 2 osoby
Last minute
Neapol » Baia Domizia » Neapol » Formia » Ponza » Monte Cassino » Neapol
04.07 - 11.07.2026 (8 dni / 7 noclegów)
wylot z: Warszawa, Katowice (+ 1 inne)
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Itaka
od 4 638
za 2 osoby
Last minute
Rzym » Watykan » Monte Cassino » Pompeje » Neapol » Rzym
10.07 - 17.07.2026 (8 dni / 7 noclegów)
wylot z: Warszawa, Katowice
wyżywienie: śniadania
Rainbow
od 4 657
za 2 osoby
Wenecja » San Marino » Asyż » Rzym » Watykan » Monte Cassino » Sorrento » Capri » Neapol » Pompeje » Florencja
26.09 - 04.10.2026 (9 dni / 8 noclegów)
wyjazd z: Katowice, Warszawa (+ 13 inne)
wyżywienie: śniadania
Almatur
od 5 472
za 2 osoby
Orvieto » Monte Cassino » Sorrento » Neapol » Pompeje » Siena
24.03 - 30.03.2027 (7 dni / 4 noclegi)
wyjazd z: Prudnik, Poznań (+ 16 inne)
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Itaka
od 5 996
za 2 osoby
Padwa » Monte Cassino » Rzym » Watykan » Asyż » Bolonia
24.03 - 30.03.2027 (7 dni / 4 noclegi)
wyjazd z: Prudnik, Katowice (+ 16 inne)
wyżywienie: zgodnie z programem
Itaka
od 6 316
za 2 osoby
Padwa » Monte Cassino » Rzym » Watykan » Asyż » Siena
22.12 - 28.12.2026 (7 dni / 4 noclegi)
wyjazd z: Prudnik, Poznań (+ 16 inne)
wyżywienie: zgodnie z programem
Itaka
od 6 556
za 2 osoby
Rawenna » Monte Cassino » Neapol » Pompeje » Wezuwiusz » Palmanova
22.12 - 28.12.2026 (7 dni / 4 noclegi)
wyjazd z: Prudnik, Rzeszów (+ 16 inne)
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Itaka
od 6 636
za 2 osoby
Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży