Transport / Kierunek
Pico Dos Barcelos
Miasto wyjazdu
Dowolne miasto wyjazdu
Wyjazd od - powrót do
06.07.2026 - bez terminu
Liczba osób
2 dorosłych
Cena
Wyżywienie
Długość podróży
Standard hotelu
Ocena hotelu
Odległości
Udogodnienia
Wycieczki Na 14 dni na Pico Dos Barcelos
3 oferty wycieczek do Pico Dos Barcelos
Znaleźliśmy 3 oferty wycieczek do Pico Dos Barcelos
Nie znaleźliśmy ofert dla wybranej konfiguracji Wycieczki Na 14 dni na Pico Dos Barcelos
Poniżej prezentujemy wszystkie wycieczki z domyślną konfiguracją i dowolnym transportem do Pico Dos Barcelos- Samolotem/autokarem
Wybierz...























1/23
Cabo Girao » Ribeira Brava » Encumeada » Sao Vicente » Porto Moniz » Paul da Serra » Calheta » Funchal » Pico Dos Barcelos » Vila Baleira
10.10 - 18.10.2026 (9 dni / 7 noclegów)
wylot z: Warszawa, Katowice (+ 2 inne)
wyżywienie: zgodnie z programem
Itaka
od 6 838 zł
za 2 osoby













1/13
Funchal » Pico Dos Barcelos » Monte » Pico Ruivo » Ribeiro Frio » Portela
29.08 - 06.09.2026 (9 dni / 7 noclegów)
wylot z: Warszawa, Poznań (+ 2 inne)
wyżywienie: zgodnie z programem
Itaka
od 8 938 zł
za 2 osoby












1/12
Funchal » Ribeira Brava » Porto Moniz » Pico Dos Barcelos » Santana
10.10 - 17.10.2026 (8 dni / 7 noclegów)
wylot z: Poznań, Katowice (+ 1 inne)
wyżywienie: zgodnie z programem
Itaka
od 9 958 zł
za 2 osoby
Nie znalazłeś taniej oferty dla wybranych kierunków?
Nic straconego! Skontaktuj się z nami. Pomożemy!
Poniedziałek-piątek: 09:00-21:00
Sobota: 10:00-18:00
Niedziela: 12:00-20:00
- Funchalod 2789 zł/os.
- Garajauod 2898 zł/os.
- Machicood 3200 zł/os.
- Canico de Baixood 3443 zł/os.
- Santa Cruzod 3603 zł/os.
- Camara de Lobosod 4059 zł/os.
- Sao Vicenteod 4169 zł/os.
- Arco de Sao Jorgeod 4353 zł/os.
- Encumeadaod 4699 zł/os.
- Calhetaod 4772 zł/os.
Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży