Panorama (Flachau)

Flachau, Salzburg (Austria)

Panorama (Flachau) zdaniem specjalistów Urlop.pl

Panorama to aparthotel położony w centrum Flachau, tuż przy wyciągach narciarskich. Wielu gości docenia tę lokalizację, zwłaszcza podczas wyjazdów na narty lub piesze wędrówki. Jedzenie zbiera sporo pozytywnych opinii – śniadania i kolacje w ramach półpensji są solidne, a kuchnia działa przez cały dzień, bez sztywnych godzin. Obsługa uchodzi za przyjazną i pomocną, a atmosfera często opisywana jest jako rodzinna. Pokoje są czyste i dobrze wyposażone. Część apartamentów po remoncie prezentuje się znacznie lepiej, natomiast starsze wnętrza mogą wydawać się nieco przestarzałe. Zdarzają się uwagi na temat słabego lub niedziałającego Wi-Fi, co bywa kłopotliwe dla osób potrzebujących stałego dostępu do internetu. Panorama często wybierana jest przez rodziny z dziećmi, pary i grupy, które szukają dobrego stosunku jakości do ceny w alpejskim kurorcie.

  • wifi
  • siłownia
  • spa

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
05.12 - 10.12.2026 (6 dni / 5 noclegów)
Snow Trex

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 546604/80Kod: FTR 546604/80

Szczegóły oferty

Kategoria
***
Miasto
Flachau
Kraj
Austria

Rekomendacja
: 69 %
Położenie
Komfortowo urządzony 3-gwiazdkowy Apparthotel Panorama położony jest ok. 100 m od terenu narciarskiego. Centrum Flachau, a także obiekty handlowe i lokale gastronomiczne oddalone są o ok. 200 m.
Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należy recepcja, Wi-Fi, pokój wypoczynkowy, pokój śniadaniowy, restauracja, bar, kawiarnia, pokój zabaw dla dzieci i przechowalnia butów. Miejsca parkingowe i garaż (ograniczona dostępność).Do dyspozycji gości jest również strefa wellness z łaźnią parową, sauną fińską, sanarium, kabiną z podczerwienią i pokojem relaksacyjnym.
Wyżywienie
Oferta bez wyżywienia.
Świadczenia w cenie
Noclegi w wybranym terminieBielizna pościelowaRęcznikiSprzątanie końcoweKorzystanie ze strefy wellnessSejf (w apartamentach)Łóżeczko dla dziecka (ograniczona dostępność)Miejsca parkingowe (ograniczona dostępność)Garaż (ograniczona dostępność)10% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej
Płatne na miejscu
Opłata klimatyczna: ok. 5,- € za osob./nocOpłata za korzystanie z komunikacji publicznej (za osob./noc: od 15. roku życia ok. 0,50 €)Keycard: 3,- €
Zwierzęta domowe
Nie można przywieźć zwierząt domowych.
Zniżki
W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji. Na miejscu mogą także zostać naliczone opłaty za pobyt (zob. Koszty na miejscu).
Ważne wskazówki
Dzieci do 5. roku życia włącznie (wiek w dniu wyjazdu) nie otrzymują na terenie narciarskim Snow Space Salzburg vouchera na karnet narciarski. Dzieci z tej grupy wiekowej mogą korzystać z wyciągów bezpłatnie pod opieką osoby dorosłej. Jeżeli dziecko korzysta z wyciągów samodzielnie lub uczęszcza na kurs narciarski, należy na miejscu wykupić karnet narciarski (Minicard). To samo dotyczy korzystania z wyciągów na innych terenach narciarskich. Dalsze informacje w kasie wyciągu.Poza sezonem w okresie od 07.04.26 - 10.04.26 teren narciarski jest jedynie częściowo czynny.
Dla niepełnosprawych
Nie dla niepełnospr.
Apartament 2-osob. (ok. 25 m2), sc, a2o1
Pokój dzienny z niszą kuchenną, TV, kącikiem wypoczynkowym i sejfem
nisza kuchenna z lodówką, ekspresem do kawy, kuchenką mikrofalową i czajnikiem elektrycznym
pokój sypialny z łóżkiem podwójnym
łazienka z prysznicem, suszarką do włosów i WC
balkon
Wi-Fi
Apartament 4-osob. (ok. 35 m2, maks. 3 dorosłych + 1 dziecko), sc, a4o5
Pokój dzienno-sypialny z niszą kuchenną, podwójną kanapą rozkładaną, TV, kącikiem wypoczynkowym i sejfem
nisza kuchenna z lodówką, ekspresem do kawy, kuchenką mikrofalową i czajnikiem elektrycznym
pokój sypialny z łóżkiem podwójnym
łazienka z prysznicem, WC i suszarką do włosów
balkon
Wi-Fi
Maks. obłożenie
3 dorosłych + 1 dziecko do 17. roku życia włącznie
Miejscowość
Flachau
Dojazd
Kolej: Radstadt (ok. 13 km)Przelot: Salzburg (ok. 71 km), Klagenfurt (153 km), Monachium (ok. 241 km), Innsbruck (250 km)
Karnet narciarski - dodatkowe informacje.
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.
Teren narciarski snow space - salzburger sportwelt
Maks. wysokość: 2176 mMin. wysokość: 740 mWys. miejscowość: 920 mWyciągi łącznie: 83Orczyki: 29Krzesełka: 33Gondole: 21Trasy łącznie: 210 kmTrasy zielone/niebieskie: 90 kmTrasy czerwone: 110 kmTrasy czarne: 10 km
Region narciarski ski amadé
Maks. wysokość: 2650 mMin. wysokość: 728 mWyciągi łącznie: 231Orczyki: 91Krzesełka: 80Gondole: 60Trasy łącznie: 701 kmTrasy zielone/niebieskie: 294 kmTrasy czerwone: 350 kmTrasy czarne: 57 kmTrasy do skialpinizmu: 53 km
Dane GPS hotelu Panorama (Flachau)
N 47º 20' 39.8904"
E 13º 23' 29.4108"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem do Austrii.
Zobacz więcej informacji o Panorama (Flachau) w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 124 opinie z różnych źródeł
5.1 / 6
Bardzo dobry
90% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
64 opinie
5.0
26 opinii
4.0
21 opinii
3.0
7 opinii
2.0
3 opinie
1.0
3 opinie

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Panorama (Flachau)

Opinie o hotelu i otoczeniu

Panorama stoi przy głównej ulicy miejscowości, w samym centrum Flachau. Obiekt jest duży, utrzymany w czystości, a porządek w częściach wspólnych nie budzi zastrzeżeń. Wi-Fi w hotelu działa słabo i jest to powtarzający się problem, który warto wziąć pod uwagę planując pobyt.

Opinie o pokoju

Pokoje są przestronne i dobrze wyposażone, z aneksem kuchennym i lodówką, co docenią szczególnie rodziny i dłużej zostający goście. Część z nich przeszła niedawny remont i trzyma solidny poziom (świeże wyposażenie, czystość bez zastrzeżeń). Starsze jednostki mogą zaskoczyć zużytymi materacami czy przestarzałym wystrojem, ale to raczej detal dla wymagających, nie reguła. Balkony bywają wąskie i oferują ograniczoną przestrzeń do siedzenia. Wi-Fi w pokojach działa słabo lub wcale, więc jeśli zależy Ci na stałym dostępie do internetu, licz się z rozczarowaniem.

Opinie o gastronomii

Kuchnia to jeden z najmocniejszych atutów tego miejsca. Kolacje i śniadania w formie bufetu są konsekwentnie chwalone przez gości, a bogaty wybór dań w opcji z wyżywieniem (HB) to prawdziwy plus. Warto wiedzieć, że kuchnia ma otwarte przez cały dzień, bez sztywnych godzin serwowania posiłków (rzadkość w alpejskich hotelach tej klasy). Restauracja działa w tym samym budynku, więc nie ma potrzeby szukania jedzenia na zewnątrz po zmęczającym dniu na nartach czy szlakach.

Opinie o położeniu i okolicy

Do centrum Flachau masz dosłownie kilka kroków, a wyciąg narciarski znajdziesz tuż za hotelem, w dosłownie 5 minut pieszo. Miejscowość oferuje dwa bezpłatne kąpieliska w sezonie letnim oraz świetną infrastrukturę dla rowerzystów (w tym trasy wzdłuż Enns) i pieszych. Biuro informacji turystycznej stoi naprzeciwko, co przy planowaniu wypadów w okolice jest sporym ułatwieniem. Dojazd do okolicznych atrakcji samochodem, rowerem lub autobusem nie sprawia problemów.

Holiday Check

(41 opinii)

Thumb up Holiday Check
100%
5.3 /6

Hotel

5.3

Pokój

4.9

Serwis

4.7

Położenie

5.1

Gastronomia

4.6

Sport i rozrywka

2.9

Panorama (Flachau) na mapie

Jaka jest pogoda w grudniu w Flachau?

Pogoda w Flachau w grudniu sprzyja zimowemu wypoczynkowi – w dzień temperatura wynosi średnio -0,1°C, a nocą spada do -7,9°C. Śnieg pojawia się często, a opady są regularne – w miesiącu wypada 143,63 mm deszczu i śniegu, więc warto zabrać ciepłe ubrania, wodoodporne kurtki i buty. Na stokach panują świetne warunki do jazdy na nartach, snowboardzie i korzystania ze szkółek narciarskich dla rodzin. Dni są krótkie i zazwyczaj pochmurne, tylko 6 dni słonecznych w miesiącu, dlatego przydadzą się także akcesoria na chłód i śnieg, jak rękawiczki i czapka.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży