Aminess Vival Casa Lišanj (Zatoka Kvar)

Novi Vinodolski, Kvarner (Chorwacja)

Aminess Vival Casa Lišanj (Zatoka Kvar) zdaniem specjalistów Urlop.pl

W Aminess Vival Casa Lišanj goście często zwracają uwagę na przyjazną atmosferę i profesjonalizm obsługi. W opiniach pojawia się sporo pozytywnych komentarzy o dużym wyborze i różnorodności jedzenia, które bywa chwalone za smak i świeżość. Rodziny z dziećmi doceniają liczne udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych, takie jak sale zabaw, animacje czy specjalne menu. Część osób wspomina jednak o problemach ze stanem technicznym – niektóre pokoje i wspólne przestrzenie wymagają odświeżenia lub napraw, co czasem wpływa na komfort pobytu. Mimo tych uwag, miejsce cieszy się popularnością wśród rodzin poszukujących przyjaznego hotelu z rozbudowaną ofertą dla dzieci.

  • bezpośrednio przy plaży
  • plaża piaszczysta, platforma
  • wifi
  • zjeżdżalnie wodne
  • basen

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
19.05 - 22.05.2027 (4 dni / 3 noclegi)
Itaka

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 457168/123Kod: FTR 457168/123

Szczegóły oferty

Wyobraź sobie poranki, w których budzi Cię szum lazurowego morza i ciepłe promienie śródziemnomorskiego słońca. Nowoczesny, rodzinny hotel, położony w urokliwej miejscowości Novi Vinodolski to miejsce stworzone z myślą o Twoich idealnych, chorwackich wakacjach. Zachwyca świeżym dizajnem i niezwykle ciepłą atmosferą, a bliskość promenady i moc atrakcji dla dzieci w każdym wieku sprawiają, że dorośli będą mogli w pełni odpocząć, a na najmłodszych czeka prawdziwe królestwo zabawy. Rozpocznij dzień od pysznego śniadania w hotelowej restauracji, zrelaksuj się przy jednym z kilku basenów, a po południu wybierz się na rodzinny spacer lub wycieczkę rowerową po malowniczej okolicy – naprawdę warto!
Położenie hotelu
Okolica
- w zatoce Kvarner
- ok. 600 m od centrum miejscowości NOVI VINODOLSKI ze sklepami, restauracjami i barami
- ok. 143 km od Puli
Komunikacja
- ok. 400 m od przystanku autobusowego
Odległość od lotniska
- ok. 29 km od lotniska w Rijece

Plaże
Plaża publiczna
ok. 100 m od hotelu
- betonowa platforma do opalania
- zejście do wody po schodach
- kamieniste dno
- zalecane obuwie ochronne
- dojście ścieżką
- za opłatą: parasole i leżaki

O hotelu
Ogólnie
- trzygwiazdkowy
- regularnie odnawiany
- 52 pokoje, 1 budynek, 4 piętra, winda
- lobby
- całodobowa recepcja
- bezpłatny internet bezprzewodowy
- stacja ładująca dla samochodów elektrycznych
- akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
- goście mogą korzystać z udogodnień siostrzanego hotelu Aminess Vival Lišanj Family Hotel
Basen
- 5 basenów na terenie siostrzanego hotelu Aminess Vival Lišanj Family Hotel: basen przy morzu, słona woda, basen tylko dla dorosłych, słodka woda, 2 baseny dla dzieci, słodka woda, basen kryty, słodka woda
- przy basenach bezpłatne parasole i leżaki
Sport i rozrywka
- na terenie siostrzanego hotelu Aminess Vival Lišanj Family Hotel: siłownia, plac zabaw dla dzieci, pokój gier i zabaw dla dzieci, miniklub (3-12 lat), animacje dla dzieci i dorosłych
- za opłatą: sporty wodne na plaży
Spa
- na terenie siostrzanego hotelu Aminess Vival Lišanj Family Hotel (za opłatą): basen kryty, podgrzewany, słodka woda, 2 jacuzzi, sauna, hammam, masaże i zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało
Usługi
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
- room-service
- opiekunka do dziecka (na zapytanie)
- usługa prania i prasowania
- wypożyczalnia rowerów
- parking

Dla dzieci
Udogodnienia
- 2 baseny
- plac zabaw
- pokój gier i zabaw
- miniklub (3-12 lat)
- animacje
- opiekunka

Dostępne pokoje
Comfort (z balkonem)
- 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka)
- ok. 19 m²
- klimatyzowany/ogrzewany
- łazienka (prysznic, wc, suszarka, zestaw kosmetyków)
- internet bezprzewodowy
- telewizja satelitarna
- telefon
- balkon (stolik i krzesełka)
- widok na okolicę
comfort trzyosobowy boczny widok na morze (z balkonem)
- 2-os. (możliwość 1 dostawki dla dziecka)
- ok. 19 m²
- klimatyzowany/ogrzewany
- łazienka (prysznic, wc, suszarka, zestaw kosmetyków)
- internet bezprzewodowy
- telewizja satelitarna
- telefon
- balkon (stolik i krzesełka)
- boczny widok na morze

Wyżywienie
Restauracje
- na terenie siostrzanego hotelu Aminess Vival Lišanj Family Hotel: restauracja Oliveto z tarasem – dania w formie bufetu, kuchnia międzynarodowa, 2 bary, w tym przy basenie
Full board Plus
- śniadanie, obiad i kolacja w wyznaczonych godzinach w formie bufetu w restauracji Oliveto
- do posiłków woda, napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole

Dane GPS hotelu Aminess Vival Casa Lišanj (Zatoka Kvar)
N 45º 7' 28.4282"
E 14º 47' 39.1122"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Chorwacji.
Zobacz więcej informacji o Aminess Vival Casa Lišanj (Zatoka Kvar) w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 1352 opinie z różnych źródeł
4.4 / 6
Dobry
76% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
826 opinii
5.0
68 opinii
4.0
132 opinie
3.0
179 opinii
2.0
99 opinii
1.0
48 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Aminess Vival Casa Lišanj (Zatoka Kvar)

Opinie o hotelu i otoczeniu

Nowoczesny i przestronny Aminess Vival Casa Lišanj położony jest tuż przy morzu, oferując piękne widoki na zatokę i wybrzeże. Na terenie obiektu znajdują się zadbane części wspólne, duże lobby oraz liczne przestrzenie dla rodzin i dzieci, w tym rozbudowane sale zabaw i pokoje gier. Wokół hotelu rozciąga się schludny teren z ogrodem i miejscem do spacerów. Goście często podkreślają czystość i porządek, choć zdarzają się pojedyncze uwagi dotyczące stanu niektórych elementów wyposażenia czy tarasu. Okolica jest spokojna, z łatwym dostępem do promenady i lokalnych atrakcji. Szczególnie doceniane są widoki z balkonów i tarasu.

Opinie o pokoju

Pokoje w Aminess Vival Casa Lišanj są przestronne, wygodne i czyste, co często podkreślają goście. Komfort łóżek oraz praktyczne wyposażenie, takie jak dodatkowe łóżeczka czy duże balkony z widokiem na morze, zbierają pozytywne opinie. Zdarzają się jednak uwagi dotyczące starszej części obiektu – niektóre pokoje wymagają odświeżenia, a sporadycznie pojawiają się drobne mankamenty, jak luźne zasłony czy trudności z otwieraniem drzwi. Najwięcej zastrzeżeń budzą łazienki: goście narzekają na niewygodne przesuwne drzwi, problemy z kabinami prysznicowymi, nieszczelności i niższy standard wykończenia. Czystość łazienek oceniana jest jako przeciętna, a wyposażenie nie zawsze spełnia oczekiwania, zwłaszcza jeśli chodzi o kosmetyki czy funkcjonalność dla dzieci. Klimatyzacja działa poprawnie, choć pojawiają się pojedyncze uwagi na jej temat. Ogólnie pokoje zapewniają dobry komfort, jednak łazienki mogą rozczarować osoby oczekujące wyższego standardu.

Opinie o gastronomii

Oferta gastronomiczna Aminess Vival Casa Lišanj jest szeroka i często chwalona za różnorodność oraz świeżość. Bufety podczas posiłków zapewniają duży wybór zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wiele osób pozytywnie ocenia smak i ilość jedzenia, choć pojawiają się uwagi o powtarzalności oraz jakości niektórych dań i deserów. Osoby z alergiami i na diecie wegetariańskiej mogą liczyć na oznaczenia alergenów i pewien wybór, choć niektórzy oczekiwaliby większej różnorodności. W ramach posiłków dostępne są napoje, w tym piwo i wino, jednak zdarzały się uwagi dotyczące jakości alkoholi i słodkich soków. W okresach dużego obłożenia restauracja bywa zatłoczona, co może wpływać na komfort.

Opinie o basenie

Strefa basenowa cieszy się dużym zainteresowaniem, zwłaszcza wśród rodzin z dziećmi. Goście doceniają czystość i zadbane otoczenie, a także dostępność krytych i odkrytych basenów oraz brodzików. Wiele osób zwraca uwagę na ograniczoną liczbę leżaków i tłok przy basenach, szczególnie w sezonie lub podczas niepogody. Kryte baseny bywają niewielkie w stosunku do liczby gości, a czasami pojawiają się zastrzeżenia do temperatury wody lub zapachu chloru. Zdarzają się także uwagi dotyczące czystości, choć nie jest to dominujący problem. Ogólne wrażenia z korzystania ze strefy basenowej są pozytywne, choć w godzinach szczytu można napotkać pewne niedogodności.

Opinie o plaży

Plaża przy Aminess Vival Casa Lišanj to głównie kamieniste wybrzeże z platformą, typowe dla tej części Adriatyku. Wejście do wody bywa śliskie i wymaga ostrożności, co nie każdemu odpowiada. Bezpośrednie wyjście z hotelu prowadzi na promenadę i plażę, a z wielu miejsc rozciąga się widok na morze. W okolicy można skorzystać z atrakcji wodnych i aktywnego wypoczynku. Bliskość plaży i jej otoczenie są często chwalone, choć osoby szukające piaszczystego zejścia mogą być rozczarowane.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Rodziny z dziećmi znajdą w Aminess Vival Casa Lišanj szeroki wybór atrakcji. Przestronne sale zabaw, pokoje gier z konsolami, trampoliny, zjeżdżalnie i ścianki wspinaczkowe to tylko część dostępnych udogodnień. Na zewnątrz czekają place zabaw oraz różnorodne gry na każdym piętrze. Baseny, w tym brodziki, zapewniają rozrywkę niezależnie od pogody, choć niektórzy goście wspominali o temperaturze wody. Dla najmłodszych przygotowano łóżeczka i specjalne menu, a w wybranych terminach działa zespół animatorów, co pozwala rodzicom na chwilę relaksu.

Opinie o rozrywce i sport

W obiekcie nie brakuje animacji i rozrywek dla dzieci, takich jak sale zabaw, mini disco czy wieczory tematyczne. Animatorzy prowadzą zajęcia, które cieszą się uznaniem rodzin. Dla najmłodszych przygotowano kryty plac zabaw z trampoliną i basen z piłeczkami. Goście mają do dyspozycji siłownię, choć jej wyposażenie nie zawsze spełnia oczekiwania. Strefa spa z sauną również zbiera mieszane opinie, zwłaszcza wśród bardziej wymagających. Dodatkowo dostępny jest pokój gier oraz baseny przystosowane do potrzeb rodzin.

Opinie o położeniu i okolicy

Obiekt znajduje się w miejscowości Novi Vinodolski, tuż przy malowniczym wybrzeżu Adriatyku. W okolicy nie brakuje długiej promenady, licznych placów zabaw i parków rozrywki. Bliskość morza umożliwia korzystanie z atrakcji wodnych, takich jak nurkowanie czy rejsy. W pobliżu dostępne są sklepy oraz miejsca idealne do robienia zdjęć. Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do centrum miasta, gdzie można poczuć lokalny klimat i skorzystać z oferty gastronomicznej oraz rekreacyjnej. Okolica zbiera pozytywne opinie za różnorodność atrakcji dla rodzin.

Holiday Check

(4 opinii)

Thumb up Holiday Check
29%
3.7 /6

Hotel

3.7

Pokój

3.9

Serwis

3.6

Położenie

5.0

Gastronomia

2.2

Sport i rozrywka

6.0

Aminess Vival Casa Lišanj (Zatoka Kvar) na mapie

Jaka jest pogoda w maju w Novi Vinodolski?

Pogoda w Novi Vinodolski w maju to przyjemne, wiosenne dni z średnią temperaturą w dzień 18,4°C i chłodniejszymi wieczorami, kiedy warto mieć bluzę lub lekki sweter. Słońce pojawia się często – średnio 21 słonecznych dni w miesiącu sprzyja spacerom promenadą, wycieczkom po okolicznych miasteczkach i spokojnemu zwiedzaniu bez upałów.

Przy takiej aurze można wygodnie zwiedzać lokalne atrakcje, korzystać z wycieczek fakultatywnych oraz spacerować po plaży. W walizce najlepiej mieć ubrania z krótkim rękawem, szorty i wygodne buty, ale na wieczór przyda się coś cieplejszego. Warto zabrać lekką kurtkę lub parasolkę, bo średnia liczba dni deszczowych w maju to 10.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży