Palm Royale Soma Bay Resort

Soma Bay (Egipt)

Palm Royale Soma Bay Resort zdaniem specjalistów Urlop.pl

Palm Royale Soma Bay Resort uchodzi za jeden z lepiej ocenianych hoteli w tej części zatoki, a wielu gości wraca tu regularnie. Plaża często pojawia się w opiniach jako największy atut: szeroka, piaszczysta, z łagodnym zejściem do wody i wydzieloną strefą ciszy dla osób szukających spokoju. Sam teren hotelu robi spore wrażenie, bo jest rozległy, pełen palm i kwiatów, z fontannami i stawami. Lobby z dużym akwarium i wieczorną muzyką na żywo przyciąga uwagę już od wejścia. Pokoje są przestronne, mają duże balkony z widokiem na morze lub baseny. Część gości zwraca uwagę na trwającą renowację, która szczególnie poprawia standard łazienek. Jedzenie zbiera bardzo dobre opinie jak na egipskie warunki, a bufet codziennie zmienia się tematycznie. Restauracje à la carte, zwłaszcza azjatycka i libańska, są często chwalone. Obsługa oceniana jest jako przyjazna i nienachalna. Wśród gości pojawiają się zarówno pary, rodziny z dziećmi, jak i osoby zainteresowane sportami wodnymi, bo stacja kitesurfingu znajduje się tuż przy hotelu.

  • bezpośrednio przy plaży
  • plaża piaszczysta, pomost
  • Transfer z lotniska ok. 50 min.
  • Długość lotu 5h 00min.
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
05.09 - 08.09.2026 (4 dni / 3 noclegi)
Ecco Holiday

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 304530/152Kod: FTR 304530/152

Szczegóły oferty

5
Egipt/Hurghada

Wyposażenie
Ten kurort został wzniesiony w 2004 roku. Atmosfera każdego z naszych 445 pokoi zadba o Państwa doskonałe samopoczucie. Znajdują się one w budynku głównym (5 pięter) bądź w jednym z budynków pobocznych (do 5 pięter). Do dyspozycji gości jest lobby wraz z recepcją z check-out-service. Poszczególne piętra osiągalne są za pomocą windy bądź też schodami. Przybywający goście poczęstowani zostaną drinkiem powitalnym. Na miejscu znajduje się przechowalnia bagażu, sejf i bankomat. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych (bezpłatnie) zapewnia stały dostęp do sieci. Pomocą w rezerwacji wycieczek służy Państwu nasz tour-desk. Ośrodek wczasowy dysponuje szeregiem udogodnień dla niepełnosprawnych. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, sala śniadaniowa, kawiarnia, bar, pub i bar na plaży. Udane zakupy zrealizujecie Państwo w supermarkecie i sklepie z pamiątkami oraz w pozostałych placówkach handlowych. W obrębie obiektu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu (bezpłatnie). Do pozostałych świadczonych usług należą wielojęzyczny personel, 24-godzinna ochrona, babysitting, opieka nad dziećmi, opieka medyczna, transfer hotelowy, serwis pokojowy, pobudka na życzenie, pralnia i usługi fryzjerskie. W naszej ofercie biznesowej znajdziecie Państwo projektor i flipchart z pisakami. Większe imprezy mogą być zorganizowane z pomocą obsługi kongresowej. Zaplecze biznesowe w postaci 3 pomieszczeń konferencyjnych doskonale nadaje się do organizacji konferencji, odczytów oraz zjazdów.
Pokoje
Pokoje wyposażone są w klimatyzację, pomieszczenie mieszkalne, kuchnię i łazienkę. Balkon bądź taras stanowi dla podróżnych doskonałą okazję do relaksu. Większość kwater zwrócona jest ku morzu. Spokojny sen zapewni Państwu łóżko typu king size. Na życzenie gości dostarczone mogą być dostawki oraz łóżeczka dziecięce. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. Aneks kuchenny dla osób samodzielnie się stołujących jest optymalnie wyposażony w lodówkę, kuchenkę gazową, kuchenkę mikrofalową, ekspres do kawy / herbaty i zamrażarkę. Kolejnym udogodnieniem jest zestaw do prasowania. Do wyposażenia należą również internet, telefon, telewizor i Wi-Fi. W pokoju znajdziecie Państwo również obuwie domowe. Dostępne są pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki wyposażone są w prysznic i wannę. W łazience znajduje się suszarka do włosów, lusterko kosmetyczne, szlafroki i telefon. Szczególny komfort w czasie pobytu zapewnią w łazienkach artykuły kosmetyczne. Kompleks oferuje pokoje rodzinne i pokoje dla niepalących.
Oferta sportowo-rozrywkowa
Na terenie hotelu poza strefą zabaw dla dzieci znajduje się jeden basen kryty oraz 2 baseny kryte. Do dyspozycji gości jest również taras do opalania, leżaki oraz parasole przeciwsłoneczne. O Państwa pełne odprężenie zadba kąpiel w jacuzzi. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Różnorodne atrakcje, jak tenis ziemny, boccia i siatkówka plażowa, czy też za dodatkową opłatą jazda konna urozmaicą Państwa pobyt w kurorcie. Do dyspozycji gości jest szeroki wachlarz aktywności sportowych, w tym wodnych jak żeglowanie, aerobik wodny i aqua fitness oraz za dodatkową opłatą narty wodne, windsurfing, kitesurfing, przejażdżki motorówką, rower wodny, przejażdżki na bananie wodnym, snorkeling i nurkowanie. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek przygotowaliśmy bogaty program zajęć również wewnątrz obiektu. Dostępne są studio fitness, tenis stołowy, bilard, dart, joga, zajęcia gimnastyczne i aerobik. Ośrodek wczasowy dysponuje bogatą ofertą Wellness, do której należą m.in. sauna i łaźnia parowa. Za dodatkową opłatą do dyspozycji gości jest spa, łaźnia turecka, beauty farm, salon piękności i zabiegi masażu. Do pozostałych możliwości spędzenia czasu wolnego należą program animacyjny, muzyka na żywo, dyskoteka, miniklub i minidisco. Copyright GIATA 2004 - 2024. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413
Wyżywienie
Dostępne warianty żywieniowe to wyżywienie częściowe i opcja all inclusive. Podawane na miejscu posiłki to śniadanie, obiad i kolacja. Dania dietetyczne, potrawy bezglutenowe, potrawy wegetariańskie i menu dla dzieci mogą być przygotowane na życzenie gościa. Polecamy również przekąski. Specjalną atrakcję stanowi pokaz show-cookingu. Dostępne są napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe.
Karty kredytowe
W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.
Informacje dodatkowe:
W cenie jest uroczysta kolacja w dniu 24/12 i 31/12.
Świadczenia:
Przelot

transfer lotnisko - hotel - lotnisko

zakwaterowanie w wybranym hotelu

ubezpieczenie KL, NNW - Wariant Podstawowy

bagaż:
- linie Easyjet: 1 szt. mały bagaż podręczny, wymiary maksymalne 45 x 36 x 20 cm
- Travelservice/ Smartwings Poland: bagaż podręczny 5 kg i bagaż rejestrowany 20kg
- Enterair/ Fly Egipt/ Air Cairo / LOT: bagaż podręczny 5 kg i bagaż rejestrowany 20kg

            - linie Condor: bagaż podręczny 8 kg ( maksymalne wymiary 55 x 40 x 20 cm ) i bagaż rejestrowany 20 kg

             - linie CORENDON; 1 szt. mały bagaż podręczny, wymiary maksymalne 40 x 30 x 20 cm
Dodatkowo płatne:
Bagaż rejestrowany oraz bagaż duży podręczny w przypadku linii Easyjet i CORENDON

miejsca w samolocie obok siebie

ubezpieczenie od sportow wysokiego ryzyka, do których zalicza się nurkowanie.

Uwaga! Po potwierdzeniu rezerwacji przez Ecco Holiday, dokupienie miejsc w samolocie lub dodatkowego bagażu jest możliwe wyłacznie przez kontakt z infolinią Ecco Holiday - cena może być wyższa niż w momencie potwierdzania rezerwacji.

Dzieci poniżej 2 roku życia, podróżujące na kolanach swoich opiekunów (bezpłatnie) nie mają prawa do bezpłatnego przewozu bagażu rejestrowanego i bagażu podręcznego.  Mają prawo do bezpłatnego przewozu składanego wózka dziecięcego.
Obsługa:
Ecco Holiday nie zapewnia opieki pilota oraz obsługi polskiego rezydenta. Ograniczoną opiekę uczestnikom imprezy w miejscu wakacyjnym zapewniać będzie polskojęzyczny pracownik lokalnego agenta.
Wizy:
Aby wjechać do Egiptu, konieczna jest wiza. Obywatel Polski może przed przyjazdem do Egiptu starać się o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym, na lotnisku w Egipcie lub elektronicznie przez stronę internetową.

Obywatel RP posługujący się paszportem dyplomatycznym nie może starać się o wizę na lotnisku w Egipcie ani drogą elektroniczną. Przed planowaną podróżą musi wystąpić z wnioskiem o wizę w egipskim przedstawicielstwie dyplomatycznym.

Opłaty za wizę do Egiptu wynoszą 30 USD (wiza jednokrotna) i 60 USD (wiza wielokrotna). Wizy turystyczne wydawane są na 30 dni. Paszport powinien być ważny przynajmniej 6 miesięcy od dnia planowanego powrotu z  Egiptu.

Obcokrajowcy zobowiązani są do zasięgnięcia informacji na temat obowiązku wizowego oraz uzyskania wizy w swojej ambasadzie lub konsulacie.

Wymagana jest pisemna zgoda (potwierdzona notarialnie) rodziców/ opiekunów prawnych na podróż dziecka z osobą trzecią.
Udogodnienia
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt.

Dane GPS hotelu Palm Royale Soma Bay Resort
N 26º 50' 19.456"
E 33º 56' 55.3902"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Egiptu.
Zobacz więcej informacji o Palm Royale Soma Bay Resort w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 4182 opinie z różnych źródeł
5.6 / 6
Znakomity
95% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
3141 opinii
5.0
626 opinii
4.0
259 opinii
3.0
97 opinii
2.0
27 opinii
1.0
32 opinie

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Szczególnie polecany dla:

  • osób młodych i aktywnych (82%)
  • rodzin z dziećmi (51%)
  • osób szukających spokoju (42%)
  • wymagających klientów (39%)
  • nowożeńców (16%)
  • osób szukających rozrywek (16%)
  • osób niewymagających (11%)
  • osób oszczędnych (5%)
  • osób nastawionych na zwiedzanie (4%)
Najczęściej oceniane:
  • Czystość i porządek
  • Atmosfera i traktowanie gości
  • Wygląd i teren hotelu
  • Plaża
  • Sport i rozrywka
  • Ogólne wrażenie
  • Ogród
  • Jedzenie
  • Basen
  • SPA
  • Położenie i okolica (plaża)
  • Wi-fi
  • Położenie i okolice (miasto)
  • Atrakcje dla dzieci
  • Hałas
  • Pokój
  • Aqua park
  • Bar
  • Animacje
  • Stan techniczny
  • Alkohole
  • Łazienka
  • All inclusive
  • Klimatyzacja

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Palm Royale Soma Bay Resort

Opinie o hotelu i otoczeniu

Palm Royale Soma Bay Resort zachwyca rozległym, zadbanym terenem pełnym zieleni, palm i kolorowych kwiatów, które tworzą prawdziwie egzotyczny klimat. Wspaniałe widoki na zatokę, morze i malownicze ogrody można podziwiać z licznych tarasów, balkonów oraz podczas spacerów po rozległych alejkach i mostkach. Części wspólne, lobby oraz ogrody są utrzymane w nienagannej czystości i porządku, co podkreśla wysoki standard obiektu. Architektura hotelu, z imponującą lobby i fontannami, robi ogromne wrażenie już od pierwszych chwil pobytu. To miejsce, które gwarantuje wyjątkowy wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody i elegancji.

Opinie o pokoju

Pokoje wyróżniają się przestronnością, komfortem oraz wysokim standardem czystości, co pozwala cieszyć się relaksem w przyjaznej atmosferze. Wiele z nich oferuje zachwycające widoki na morze, a duże balkony i wygodne łóżka zapewniają wygodę zarówno parom, jak i rodzinom. Goście doceniają codzienne sprzątanie oraz regularne uzupełnianie minibaru, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja czy sejf. Łazienki w większości pokoi są zadbane, często wyposażone w przestronne prysznice typu walk-in, co podnosi komfort użytkowania. W odnowionych pokojach uwagę zwracają świeże aranżacje i starannie dobrane detale. Ogólna dbałość o porządek oraz troska o wygodę gości sprawiają, że pobyt w tym miejscu pozostawia bardzo pozytywne wrażenia.

Opinie o gastronomii

Goście cenią sobie bogatą i różnorodną ofertę kulinarną, która obejmuje zarówno główną restaurację bufetową, jak i kilka restauracji tematycznych z kuchnią włoską, grecką, libańską i azjatycką. Wiele opinii podkreśla wysoką jakość, świeżość i smak potraw, a także atrakcyjne wieczory tematyczne i szeroki wybór deserów. Na uwagę zasługuje również dostępność przekąsek oraz napojów, w tym alkoholi i koktajli, które są serwowane zarówno w restauracjach, jak i w barach przy plaży i basenach. Goście chwalą profesjonalną i sprawną obsługę w restauracjach, a także dbałość o higienę i komfort podczas posiłków. Doceniana jest także możliwość wyboru stref – rodzinnej, tylko dla dorosłych oraz mieszanej, co pozwala na spokojne spożywanie posiłków w preferowanym otoczeniu. Wśród wielu pozytywnych opinii pojawiają się również entuzjastyczne komentarze na temat jakości napojów oraz przyjaznej atmosfery w barach. To miejsce, w którym kulinarna różnorodność i wysoki standard usług gastronomicznych podnoszą komfort wypoczynku.

Opinie o basenie

Rozległa strefa basenowa zachwyca przestronnością, różnorodnością i doskonałym utrzymaniem – goście chwalą zarówno czystość, jak i wygodę korzystania z licznych leżaków niezależnie od pory dnia. Wśród kilku basenów znajduje się podgrzewany, który umożliwia komfortową kąpiel także w chłodniejsze dni, a dodatkową atrakcją jest bar w wodzie, zapewniający relaks w wyjątkowej atmosferze. Dzieci oraz dorośli znajdą tu wiele radości dzięki wydzielonym strefom oraz animacjom przy basenach. Goście często podkreślają, że baseny są jednym z najważniejszych atutów obiektu, oferując idealne warunki do wypoczynku i wodnych aktywności. Rozbudowana infrastruktura basenowa gwarantuje wiele przyjemnych chwil podczas pobytu.

Opinie o plaży

Ponad kilometr piaszczystej plaży z dziesiątkami palm to jeden z największych atutów tego miejsca. Goście wielokrotnie porównują ją do Malediwów, a wejście do morza jest łagodne i piaszczyste, bez kamieni i raf, co sprawia, że jest idealne zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Plaża podzielona jest na dwie strefy: centralną, bardziej aktywną (animacje, siatkówka, aqua aerobik) oraz cichą strefę relaksu, gdzie nie podchodzą sprzedawcy ani animatorzy (wystarczy wywiesić czerwoną torebkę na parasolu). Na plaży działa bar oraz pomost, przy którym cumują łodzie do wycieczek snorkelowych. Bezpośrednio przy hotelu funkcjonuje stacja sportów wodnych z ofertą kitesurfingu i windsurfingu (SurfMotion/Point Break) – to pewniak dla miłośników aktywnego wypoczynku. Jedyna praktyczna uwaga: popularne leżaki na głównej strefie bywają rezerwowane przez gości już wczesnym rankiem, dlatego w cichej strefie miejsca są dostępne przez cały dzień.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Palm Royale Soma Bay Resort zapewnia najmłodszym mnóstwo atrakcji i udogodnień podczas rodzinnych wakacji. Na dzieci czeka świetnie zorganizowany klub z codziennymi animacjami, kreatywnymi zajęciami i wieczornymi mini dyskotekami na świeżym powietrzu. Duże, zadbane baseny – w tym także podgrzewane – zapewniają komfortową zabawę niezależnie od pogody. Wśród dodatkowych atrakcji na terenie resortu wymienić można szkołę kitesurfingu i windsurfingu, jazdę konną na plaży oraz liczne animacje i pokazy wieczorne dedykowane dzieciom. Goście doceniają przyjazną atmosferę oraz zaangażowanie animatorów, którzy potrafią zaangażować nawet najbardziej nieśmiałe pociechy. To miejsce, gdzie rodzinne wakacje upływają w radosnej, bezpiecznej i inspirującej atmosferze.

Opinie o rozrywce i sport

Rozległy kompleks oferuje wyjątkowo bogaty wybór atrakcji sportowych i rozrywkowych dla gości w każdym wieku. Na miejscu można korzystać z profesjonalnie prowadzonych zajęć fitness, siłowni, kortów tenisowych, minigolfa, a także szerokiej gamy sportów wodnych, w tym nurkowania i snorkelingu. Animacje prowadzone są przez cały dzień – zarówno dla dorosłych, jak i dzieci – obejmują aktywności na plaży, aerobik w wodzie, gry zespołowe, a wieczorami rozbudowany program artystyczny z muzyką na żywo, pokazami tanecznymi i profesjonalnymi występami scenicznymi. Wieczory umilają koncerty, pokazy i relaks w eleganckich barach z muzyką na żywo, a dla amatorów nocnej zabawy dostępny jest klub dyskotekowy. To miejsce, gdzie aktywny wypoczynek, relaks i zabawa łączą się w idealnych proporcjach, tworząc niezapomniane wspomnienia z wakacji.

Opinie o położeniu i okolicy

Palm Royale Soma Bay Resort położony jest w spokojnej i malowniczej części Soma Bay, co zachwyca miłośników wypoczynku nad morzem. Miejsce to jest prawdziwym rajem dla entuzjastów sportów wodnych – w bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się renomowane szkoły kitesurfingu, windsurfingu i nurkowania, a także możliwość wypożyczenia sprzętu czy uczestniczenia w wycieczkach snorkelingowych oraz rejsach po okolicznych rafach. Okolica sprzyja także aktywnemu wypoczynkowi – na miejscu można wybrać się na przejażdżki konne, quady po pustyni lub relaksujące spacery po rozległych, zadbanych ogrodach prowadzących wprost do morza. Warto mieć na uwadze, że obiekt jest oddalony od centrum Hurghady o około 30–40 km, a najbliższe sklepy i lokalne atrakcje miejskie znajdują się poza zasięgiem spaceru, dlatego osoby ceniące nocne życie czy zakupy powinny rozważyć dojazd taksówką. Palm Royale Soma Bay Resort to doskonały wybór dla tych, którzy szukają ciszy, aktywności na świeżym powietrzu i wyjątkowych warunków do uprawiania sportów wodnych w jednym z najpiękniejszych zakątków egipskiego wybrzeża.

Opinie klientów
Holiday Check
5.4 / 6
Znakomity
96% osób poleca
(79 opinii)
Ocena ogólna5.4
Hotel i otoczenie5.6
Pokoje5.3
Gastronomia5.4
Infrastruktura5.5
Lokalizacja5.5
Holiday Check

(2055 opinii)

Thumb up Holiday Check
92%
5.4 /6

Hotel

5.4

Pokój

5.1

Serwis

5.4

Położenie

5.4

Gastronomia

5.2

Sport i rozrywka

5.2

Palm Royale Soma Bay Resort na mapie

Jaka jest pogoda we wrześniu w Soma Bay?

Pogoda w Soma Bay we wrześniu to niemal gwarancja słońca – średnio 30 słonecznych dni i brak opadów zachęcają do całodziennego plażowania i kąpieli w morzu. Przy temperaturach w dzień sięgających 31,8°C i ciepłych, nocach z temperaturą około 26°C warto postawić na oferty z prywatną plażą i hotelowym basenem. Lekka odzież, kostiumy kąpielowe i nakrycie głowy to podstawa w walizce. Wrzesień w Soma Bay sprzyja aktywnościom wodnym, takim jak nurkowanie, snorkeling czy rejsy łodzią – upały nie przeszkadzają dzięki morskiej bryzie.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży