Akasha Beach Hotel And Spa

Hersonissos, Kreta (Grecja)

Akasha Beach Hotel And Spa zdaniem specjalistów Urlop.pl

W Akasha Beach Hotel And Spa wielu gości zwraca uwagę na przyjemną atmosferę i profesjonalizm personelu. W opiniach często pojawiają się pochwały dotyczące czystości w całym obiekcie oraz dbałości o szczegóły w pokojach. Pokoje oceniane są jako przestronne, nowoczesne i regularnie sprzątane. Kuchnia hotelowa zbiera pozytywne recenzje – posiłki są urozmaicone, świeże i estetycznie podane. Obsługa restauracji działa sprawnie i z zaangażowaniem. Wygodne łóżka i nowoczesne wyposażenie sprzyjają spokojnemu wypoczynkowi. Wśród powtarzających się uwag pojawia się rozczarowanie ofertą all inclusive. Część osób wspomina o ograniczonym wyborze przekąsek i napojów, dopłatach za niektóre usługi oraz wcześniejszym zakończeniu świadczeń w dniu wyjazdu. Goście najczęściej doceniają wysoki poziom obsługi, czystość i komfort, a także jakość posiłków.

  • ok. 50m od plaży
  • plaża piaszczysto-żwirowa
  • Transfer z lotniska ok. 20 min.
  • Długość lotu 3h 20min.
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
07.09 - 15.09.2026 (9 dni / 7 noclegów)
Orka Travel

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 512605/36Kod: FTR 512605/36

Szczegóły oferty

5
Grecja/Kreta

Sposób dokonania rezerwacji
DOKONANIE REZERWACJI
Oferty są nabieżąco aktualizowane wmomencie założenia zawsze cena jest aktualna, wprzypadku samolotów Ryanair czy Wizzair cena może ulec zmianie ijest uzależniona oddługości czasu opcji.
Każda rezewracja wstępna potwierdzona przez Klienta zmienia status naDo Potwierdzenia.

Organizator wtym czasie dokonuje rezerwacji przelotu izakwaterowania sprawdzając dostępność miejsc.
Jeżeli cena jest ta sama odrazu potwierdzamy status naOK ( potwierdzona) wprzypadku różnic wcenie nazamówione usługi wysyłamy komunikat oaktualnej cenie i  czekamy naodpowiedź, czy klient akceptuje warunki czy też rezerwacja ma zostać anulowana bezkosztowo..
Oferta
W cenę wyjazdu wliczone są:

- ubezpieczenie podstawowe EUROPA: KL 20 000EUR, NNW 15 000PLN, BP 1000PLN / ŚWIAT: KL 30 000EUR, NNW 15 000PLN, BP 1000PLN

- obligatoryjne Turystyczny Fundusz Gwarancyjny iTurystyczny Fundusz Pomocowy

- transfer grupowy (shuttle) - czas oczekiwania do90min.

Interesuje Cię inny rodzaj zakwaterowania / wyżywienia / długości pobytu (liczba dni może być dopasowana pod potrzeby klienta)?

Prosimy okontakt wcelu przygotowania kalkulacji: [email protected].
.

Położenie
W pobliżu obiektu AKASHA Beach Hotel & Spa znajdują sięliczne atrakcje, takie jak Plaża Glaros, Akwarium Aquaworld iLixnostatis Folk Museum. Lotnisko Lotnisko Heraklion oddalone
Plaża
Plaża żwirkowa ok 700m odobiektu
Hotel
Położony nazłocistych wybrzeżach Morza Śródziemnego, wmiejscowości Hersonissos naKrecie, hotel Akasha Beach Hotel & Spa zwidokiem namorze debiutuje nascenie pięciogwiazdkowych kurortów naKrecie, redefiniując luksusowe życie dzięki światowej klasy doświadczeniom.

Akasha Beach Hotel & Spa, pięciogwiazdkowy luksusowy hotel naKrecie, dokłada wszelkich starań, aby zaspokoić wyjątkowe potrzeby wymagających podróżnych, oferując różnorodne atrakcje zachęcające gości doodkrywania ipoznawania naturalnego ikulturowego dziedzictwa tej wspaniałej wyspy.

Stylowy, miejski design tego uroczego hotelu spa naKrecie pięknie łączy sięzatmosferą kurortu, zapewniając maksymalny relaks idomową atmosferę wrajskim otoczeniu.Goście mogą schronić sięwoazie spokoju iciszy, zrelaksować sięnaplaży lubprzy basenie zpysznym koktajlem, zanurzyć sięwbasenie lubpopływać wkrystalicznie czystej wodzie morza iwygrzewać sięwsłońcu pod gołym niebem.W miarę upływu dnia wykwintne dania, odmładzające zabiegi spa, spacer po plaży lubseria przygód iwycieczek dodadzą dodatkowej magii doPaństwa pobytu.
.
Zakwaterowanie
Pokój Double Goście mogą znaleźć spokój iciszę wswoim własnym sanktuarium icieszyć sięwszystkimi luksusami iudogodnieniami współczesności. Pokoje wyposażone są włóżko typu king size lub2 łóżka pojedyncze, rozkładaną sofę lubdwa fotele oraz piękną, przestronną łazienkę zkabiną prysznicową.
Sport / rekreacja / rozrywka
Akasha Beach Hotel & Spa oferuje gościom szeroki wybór ekskluzywnych udogodnień iusług, zktórych mogą korzystać podczas pobytu.

Od restauracji, salonów ibarów, które zaspokoją Państwa potrzeby kulinarne irekreacyjne, po spa, centrum wellness iobiekty sportowe, które poprawią Państwa ogólne samopoczucie.Szanowni goście mogą delektować siępysznym śniadaniem lubkolacją weleganckiej restauracji głównej hotelu oraz zrelaksować sięwjednym zhotelowych salonów przy podgrzewanych basenach lubtuż nad brzegiem morza, delektując sięlekkimi posiłkami, przekąskami ischłodzonymi napojami.

Aby jeszcze bardziej podnieść jakość pobytu, hotel zapewnia również usługi portierskie ilekarzy nawezwanie, pranie iczyszczenie chemiczne, obsługę pokojową iposiłki wpokoju, atakże szybki dostęp doInternetu wewszystkich pokojach ipomieszczeniach ogólnodostępnych.Dla osób podróżujących służbowo dostępne są również sale konferencyjne wyposażone wnajnowocześniejszy sprzęt, umożliwiający organizację spotkań biznesowych, konferencji, seminariów lubwarsztatów.Hotel Akasha Beach Hotel & Spa może również zorganizować prywatne uroczystości zokazji urodzin, rocznic
.

Wyżywienie
Wyżywienie HB - śniadania iobiadokolacje 
Dostępne restauarcje ala carte oraz beach bar
Transfer
Transfer grupowy lotnisko-hotel-lotnisko wcenie wyjazdu. Czas oczekiwania nashuttle transfer do90min.

Istnieje możliwość zarezerowania prywatnego transferu lotnisko-hotel-lotnisko.
Podatek turystyczny
Grecji obowiązuje podatek turystyczny.

Podatek jest płatny bezpośrednio przez Klientów przy zakwaterowaniu lubwykwaterowaniu, płatność wEuro.
Opłata jest pobierana zapokój (sypialnie), zanoc ijest uzależniona odstandardu hotelu:
5gwiazdek: 10Euro

4gwiazdki: 7Euro

3gwiazdki: 3Euro

1-2gwiazdki: 1,50Euro

Należy pamiętać, iż dana kwota może ulec zmianie.
.
Informacje o lotach i bagażu
**** NA LOTNISKU NALEŻY STAWIĆ SIĘ NA 2,5 - 3H PRZED WYLOTEM ****
Przelot WizzAir 
każdy pasażer może wziąć zesobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40x 30x 20cm, maks. 10kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   
Za dopłatą: 
- Bagaż rejestrowany 10lub 20kg 
- Rezerwacja miejsc wsamolocie 
- Druga sztuka bagażu podręcznego 55x 40x 23cm iwadze max 10kg zadopłatą 
https://wizzair.com/pl-pl/legal/ogolne-warunki-przewozu-pasazerow-i-bagazu
Przelot Ryanair 
każdy pasażer może wziąć zesobą 1jedną sztukę bagażu podręcznego, nie większą niż 40x 30x 20cm, maks. 8kg (umieszczany pod fotelem poprzedzającym).   
Za dopłatą: 
- Bagaż nadawany 10lub 20kg 
- Rezerwacja miejsc wsamolocie 
- Druga sztuka bagażu podręcznego owymiarach 55x40x20cm iwadze max 10kg zadopłatą 
https://www.ryanair.com/pl/pl/Przydatne-informacje/centrum-pomocy/Czesto-zadawane-pytania/ogolne-warunki-przewozu/ogolne-warunki-przewozu
Ważne! Jeżeli bagaż dodany zostanie dorezerwacji już po jej potwierdzeniu, jego cena będzie wyższa.
 

 
.

Przepisy wjazdowe
Informacje dlapodróżujących doGrecji: https://www.gov.pl/web/grecja/informacje-dla-podrozujacych
Zachęcamy również dorejestracji wsystemie MSZ Odyseusz (https://odyseusz.msz.gov.pl/). System wprzypadku wystąpienia nadzwyczajnych sytuacji zagranicą, umożliwi kontakt MSZ zPaństwem wcelu przekazania informacji lubudzielenia pomocy przez właściwą placówkę dyplomatyczno-konsularną.

Dane GPS hotelu Akasha Beach Hotel And Spa
N 35º 18' 38.5884"
E 25º 24' 2.4084"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Grecji.
Zobacz więcej informacji o Akasha Beach Hotel And Spa w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 1721 opinii z różnych źródeł
5.4 / 6
Znakomity
89% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
1231 opinii
5.0
168 opinii
4.0
190 opinii
3.0
77 opinii
2.0
21 opinii
1.0
34 opinie

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Akasha Beach Hotel And Spa

Opinie o hotelu i otoczeniu

Nowoczesny i stylowy Akasha Beach Hotel And Spa położony jest tuż przy plaży, w centrum tętniącego życiem kurortu. W okolicy nie brakuje sklepów, restauracji i lokalnych atrakcji. Goście często podkreślają elegancki design, zadbany teren oraz przestronne, komfortowe przestrzenie wspólne. Wysoki standard utrzymania i czystość wszystkich części wspólnych budują atmosferę luksusu i relaksu. Z wielu miejsc na terenie hotelu rozciągają się widoki na morze i okoliczne góry. Na terenie obiektu znajduje się kilka stref basenowych oraz prywatna plaża, co pozwala na wypoczynek zarówno miłośnikom słońca, jak i spokoju. To propozycja dla osób ceniących wysoki standard, nowoczesną estetykę i świetną lokalizację przy wybrzeżu.

Opinie o pokoju

Nowoczesny wystrój i wysoki standard wyposażenia to cechy, które wyróżniają pokoje w tym hotelu. Przestronne wnętrza, wygodne łóżka i codzienna, staranna obsługa sprzątająca zbierają pozytywne opinie. Wiele pokoi oferuje widok na morze lub baseny, a opcje z prywatnym jacuzzi lub basenem na tarasie są szczególnie cenione za dodatkowy komfort i prywatność. Goście doceniają czystość oraz dbałość o detale zarówno w pokojach, jak i łazienkach, które są funkcjonalne i elegancko urządzone. W łazienkach dostępne są wysokiej jakości kosmetyki, szlafroki, ręczniki oraz nowoczesne udogodnienia, choć sporadycznie pojawiają się uwagi dotyczące wielkości łazienki lub liczby haczyków na ręczniki. Klimatyzacja działa sprawnie, a dodatkowe udogodnienia, takie jak ekspres do kawy, minibar czy możliwość sterowania oświetleniem, podnoszą komfort pobytu.

Opinie o gastronomii

Wielu gości zwraca uwagę na wysoką jakość i różnorodność posiłków serwowanych w Akasha Beach Hotel And Spa. Bufety są starannie przygotowane, a oferta obejmuje także propozycje dla osób na diecie wegetariańskiej i wegańskiej. Zarówno śniadania, obiady, jak i kolacje zbierają pozytywne opinie, a desery przyciągają uwagę wyglądem i smakiem. Osoby korzystające z opcji all inclusive oraz half board doceniają szeroki wybór napojów, w tym oryginalne koktajle i różne alkohole. Restauracje na terenie hotelu wyróżniają się dbałością o detale i przyjazną atmosferą podczas posiłków. To propozycja dla tych, którzy lubią dobrą kuchnię i chcą spędzić czas w eleganckim otoczeniu.

Opinie o basenie

Na terenie obiektu znajduje się kilka basenów o różnym charakterze: główny basen w centrum kompleksu, basen na dachu z widokiem oraz spokojniejszy basen przy strefie relaksu. Goście chwalą przestronne tarasy z wygodnymi leżakami i możliwość korzystania z prywatnych basenów w wybranych pokojach. Szczególnie popularny jest basen na dachu, który oferuje piękne panoramy. Dla osób preferujących aktywność dostępny jest także kryty, podgrzewany basen w strefie spa. Baseny są regularnie utrzymywane w czystości, a obsługa dba o komfort gości zarówno przy wodzie, jak i w barze przy basenie. Brak aquaparku rekompensuje różnorodność stref basenowych, które sprzyjają wypoczynkowi zarówno dla par, jak i rodzin.

Opinie o plaży

Bezpośrednie położenie przy plaży to jeden z mocnych punktów tego miejsca. Plaża ma charakter piaszczysto-żwirowy, choć przy wejściu do wody można natknąć się na kamienie, dlatego część gości zaleca zabranie obuwia ochronnego. Strefa plażowa jest zadbana, wyposażona w leżaki i parasole, jednak w szczycie sezonu miejsc bywa mniej niż chętnych. Bar przy plaży oraz obsługa przy leżakach to udogodnienia, które cieszą się uznaniem. Sama plaża nie należy do najszerszych, ale pozwala na wygodny wypoczynek i szybki dostęp do morza. W okolicy nie brakuje też możliwości uprawiania sportów wodnych.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Rodziny podróżujące z dziećmi mogą liczyć na kilka przyjaznych udogodnień w Akasha Beach Hotel And Spa. Po przyjeździe najmłodsi często znajdują w pokoju drobne upominki, takie jak kolorowanki z kredkami czy maskotki. Na życzenie dostępne są łóżeczka dziecięce, a także szlafroki i kosmetyki przeznaczone dla maluchów, co doceniają zwłaszcza rodzice niemowląt. W opiniach pojawiają się jednak głosy, że brakuje tu typowych atrakcji dla dzieci, takich jak klubik, animacje czy plac zabaw, co może mieć znaczenie dla rodzin z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Atmosfera w hotelu jest spokojna, a otoczenie zadbane, jednak oferta rozrywkowa dla najmłodszych jest raczej ograniczona.

Opinie o rozrywce i sport

Na terenie Akasha Beach Hotel And Spa znajdują się trzy baseny, w tym jeden na dachu, a także prywatna plaża z wygodnymi leżakami. Osoby lubiące aktywny wypoczynek mają do dyspozycji siłownię oraz rozbudowaną strefę spa z szeroką ofertą zabiegów i masaży. W ciągu dnia przy basenie pojawia się muzyka na żywo, a wieczorami organizowane są koncerty, występy DJ-ów czy pokazy muzyczne, które tworzą przyjemny klimat. Program animacyjny nie jest szczególnie rozbudowany, więc osoby oczekujące intensywnej rozrywki mogą poczuć niedosyt. W okolicy hotelu znajduje się promenada z barami i innymi atrakcjami, co pozwala urozmaicić pobyt poza obiektem. To miejsce szczególnie polecane tym, którzy cenią relaks w eleganckim otoczeniu i spokojniejsze wieczory.

Opinie o położeniu i okolicy

Położenie Akasha Beach Hotel And Spa w samym centrum Hersonissos na Krecie zapewnia łatwy dostęp do licznych sklepów, butików, barów i restauracji. W okolicy działa wiele biur turystycznych, wypożyczalni samochodów oraz punktów organizujących wycieczki, co ułatwia planowanie zwiedzania wyspy. W bezpośrednim sąsiedztwie hotelu znajduje się popularna ulica handlowa, a wieczorne spacery wzdłuż morza pozwalają poczuć klimat kurortu. Dla osób szukających rozrywki dostępna jest bogata oferta klubów, barów oraz atrakcji wodnych. Dogodna lokalizacja umożliwia także szybki dojazd do Heraklionu i innych ciekawych miejsc regionu.

Holiday Check

(108 opinii)

Thumb up Holiday Check
88%
5.4 /6

Hotel

5.4

Pokój

5.4

Serwis

5.5

Położenie

5.3

Gastronomia

5.5

Sport i rozrywka

4.2

Akasha Beach Hotel And Spa na mapie

Jaka jest pogoda we wrześniu w Hersonissosie?

Pogoda w Hersonissos w wrześniu to niemal codziennie słońce – średnio 27 słonecznych dni w miesiącu. Przyjemne, letnie temperatury – około 27°C w dzień i 19,5°C w nocy – pozwalają swobodnie korzystać z plaż, basenów i morskich atrakcji przez cały pobyt.

Warto zaplanować wycieczki objazdowe, spacery promenadą i zwiedzanie okolicznych zabytków, bo upały nie są już tak męczące. Do walizki najlepiej spakować lekkie ubrania, kapelusz i okulary przeciwsłoneczne, a na wieczory cienki sweter lub długie spodnie. Parasol nie będzie potrzebny – średnia liczba dni deszczowych to tylko 3 w miesiącu.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży