Golden Sun Resort & Spa

Kalamaki, Zakynthos (Grecja)

Golden Sun Resort & Spa zdaniem specjalistów Urlop.pl

W Golden Sun Resort & Spa goście często zwracają uwagę na bardzo wysoki poziom czystości i codzienne dbanie o porządek zarówno w pokojach, jak i na terenie całego obiektu. W opiniach powtarza się też pozytywna ocena atmosfery oraz życzliwe i profesjonalne podejście obsługi. Personel uchodzi za pomocny i uprzejmy, co wielu osobom ułatwia wypoczynek. Wśród najczęściej pojawiających się zastrzeżeń przewijają się uwagi dotyczące sportu i rozrywki. Część gości narzeka na brak animacji, niewielką liczbę atrakcji czy monotonię wieczorów. Pojawiają się także głosy o niedogodnościach związanych z łazienkami, takich jak nietypowe rozmieszczenie umywalek czy drobne problemy techniczne. Golden Sun Resort & Spa najczęściej wybierają osoby, które cenią czystość i spokojną atmosferę, a mniej zależy im na rozbudowanym programie animacyjnym.

  • ok. 150m od plaży
  • plaża piaszczysta
  • Transfer z lotniska ok. 20 min.
  • Długość lotu 2h 20min.
  • wifi
  • basen
  • spa

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
12.09 - 15.09.2026 (4 dni / 3 noclegi)
Oasis Tours

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 412208/62Kod: FTR 412208/62

Szczegóły oferty

Opis hotelu
Golden Sun Resort and Spa **** dla dorosłych
LOKALIZACJA - w miejscowości Kalamaki, około 2km od turystycznego centrum miasta z barami, restauracjami i tawernami. Laganas około 5 km, Zakynthos około 5 km, Blue Caves około 37 km. Postój taksówek i przystanek autobusowy około 50m.
Lotnisko ZTH około 3km. 
PLAŻA - około 300m, leżaki i parasole płatne.

HOTEL -  2 piętrowy 20 pokoi w budynku głównym, recepcja, restauracja główna, bar,  parking (płatny), Wi-Fi w wyznaczonych miejscach bezpłatne.
POKOJE  - typu Standard, łazienka (WC, prysznic/wanna, suszarka do włosów), TV-sat, balkon/taras, klimatyzacja i sejf dodatkowo płatne.  Oferta zawiera zdjęcia przykładowych pokoi.
REKREACJA, SPORT, ATRAKCJE  -  baseny, taras słoneczny z leżakami i parasolami, ręczniki kąpielowe (wymagany depozyt).  Sporty wodne na plaży dodatkowo płatne.  Część usług zależy od pory roku i lokalnych warunków klimatycznych. Personel hotelu mówi po angielsku.  Taxa klimatyczna płatna na miejscu.Dodatkowe informacje: https://goldensunresortspa.com/
 
BB - śniadania w formie bufetu lub serwowane.
HB (Half Board - 2 posiłki) - śniadanie i obiadokolacja w formie bufetu lub serwowane.
Napoje do kolacji płatne.
FB (Full Board - 3 posiłki) - śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu lub serwowane.
Napoje do obiadu i kolacji płatne.
All Inclusive: śniadanie, obiad, kolacja w formie bufetu, w ciągu dnia przekąski, wybrane lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych barach w wyznaczonych przez hotel godzinach
Dokonanie rezerwacji
Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju, aktualną taryfę za przelot liniami rejsowymi lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności/taryfy za przelot, Organizator nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana). W rezerwacjach łączonych (obejmujące dwa lub więcej pokoi) najczęściej zmianie ulega cena za przelot w linach lotniczych, każdy kolejny bilet możę być w linach lotniczych sprzedawany w inne taryfie . Informacja o rezerwacjach łączonych (różne numery rezerwacji, jedna grupa znajomych) muszą być wysłana do Organizatora przed potwierdzeniem rezerwacji.
Ważne - jeśli wybrane miejsca obok siebie na przelocie nie są już dostępne, dostawca potwierdza i kupuje miejsca nabliżej pierwotnie wybranych.
Rodzaj oferty - ważne informacje
Oferta z przelotem liniami rejsowymi np. LOT, WIZZAIR, RYANAIR jest ofertą pochodzącą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny przelotów są stale aktualizowane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. OBSŁUGA REZYDENTA/PRZEDSTAWICIELA KONTRAHENTA na telefon. Uczestnik imprezy zobowiązany jest DO POTWIERDZENIA U TOUROPERATORA LUB AGENTA AKTUALNYCH GODZIN LOTU NA 48 H PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI, JAK I DO POLSKI). Zmiana Uczestnika wiąże się z kosztami zgodnie z taryfą przewoźnika i może być równoznaczna z koniecznością wykupienia nowego biletu
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.
PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlega dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 5 dni pracujące przed datą wylotu.
4. Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.
Cena zawiera/nie zawiera- ważne informacje
Cena zawiera (z wyłączeniem oferty na sam przelot)
- ubezpieczenie (KL, NW, bagaż),
- bilet lotniczy,
- zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się zazwyczaj w dniu przyjazdu od godz. 14:00-15:00, kończy o godz.11:00-12:00),
- wyżywienie według wybranej opcji,
- bagaż podręczny w przypadku przelotów liniami rejsowymi i czarterowymi,
- bagaż główny tylko w przypadku przelotów liniami czarterowymi
- transfer lotnisko-hotel-lotnisko
UWAGA! PODSTAWA CENY NIE ZAWIERA:
- bagażu głównego w przypadku przelotów liniami rejsowymi oraz bagaży podręcznych kabinowych
- miejc obok siebie w przypadku przelotów liniami rejsowymi
- podatku turystycznego (taksa turystyczna- płatna na miejscu za pokój/za noc uzależniona od kategorii obiektu: apartamenty i  hotele 1* i 2* - ok. 2 EUR; 3* - ok. 5 EUR , 4* - ok. 10 EUR, 5* - ok. 15 EUR.OFERTA NA SAM PRZELOT - nie zawiera ubezpieczenia, transferów, opieki rezydenta.
Oferta pobytu w Grecji nie zawiera opieki rezydenta - Klienci mają możliwość kontaktu w języku angielskim z przedstawicielem kontrahenta podany w dokumentach podróży. Oferta nie obejmuje standardowych spotkań informacyjnych z rezydentem.SEZON ZIMOWY - LISTOPAD-KWIECIEŃ
Oferta liniami lotniczymi Wizzair i Ryanair nie zawiera miejsc obok siebie - możliwe do dokupienia.
UWAGA! Dodatkowy bagaż można dokupić minimum na 5 dni przed datą wylotu - licząc dni pracujące.
Przepisy wizowe, paszportowe, sanitarne
Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp - zasady zmieniają się ze wzgledu na sezon, ilości gości, warunki pogodowe. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej również zgodnie z wymogami sanitarnymi/bepieczeństwa. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.
Ważne informacje
Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojów, godziny otwarcia barów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (zazwyczaj do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Wydarzenia w hotelach -animacje, muzyka na żywo, gry -mogą mieniać się w trakcie pobytu i są zależne od ilości chętnych, pogody, sezonu. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. Łóżekcza dla dzieci do lat 2 nie są w standardowym wyposażeniu pokoi. Ogólny opis wskazuje na przykladowe wyposażenie, konkretne wyposażenie zależy od wybranej opcji pokoju -dotyczy balkonów, umeblowania, rodzaju dostawek. Część pokoi może nie posiadać balkonów. W przypadku późnych przylotów niektóre hotele zostawiają "lunch pakiety", w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem, w przypadku wczesnego wylotu dzień wcześniej w recepcji należy zapytać o możliwość pobrania rano "lunch box`u".
W hotelach w Grecji w ofercie all inclusive, lunche mogą być podawane w formie wyboru dań z karty-serwowane.
Zdjęcia pokoi przedstawiają ogólny układ, estetykę i wyposażenie pokoi. Przydzielony pokój może różnić się od zdjęcia pod względem widoku i podstawowego układu, kolorów, mebli. Hotel nie gwarantuje przydziału konkretnego pokoju pokazowego, a jedynie konkretny typ pokoju.
Aktualizacja dostępności aktywności sportowych dla dzieci i dorosłych, rekreacji, barów, animacji - na miejscu podczas kwaterowania -według akutalnego harmonogramu hotelu.
Plaże w Grecji są publiczne a serwis plażowy jest płatny. W hotelu należy opłacić taksę klimatyczną.

Dane GPS hotelu Golden Sun Resort & Spa
N 37º 44' 9.6144"
E 20º 53' 31.312"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Grecji.
Zobacz więcej informacji o Golden Sun Resort & Spa w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 1036 opinii z różnych źródeł
4.2 / 6
Dobry
74% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
578 opinii
5.0
56 opinii
4.0
135 opinii
3.0
65 opinii
2.0
123 opinie
1.0
79 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Szczególnie polecany dla:

  • osób szukających spokoju (100%)
  • wymagających klientów (100%)
  • osób szukających rozrywek (100%)

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Golden Sun Resort & Spa

Opinie o hotelu i otoczeniu

Golden Sun Resort & Spa przyciąga zadbanym terenem i estetycznym wyglądem. Położenie blisko piaszczystej plaży oraz niedaleko głównej ulicy z licznymi sklepami i restauracjami ułatwia korzystanie z lokalnych atrakcji. Goście często wspominają o rozległych, zielonych ogrodach i bujnej roślinności, które tworzą przyjemną atmosferę. Z wielu miejsc na terenie hotelu rozciągają się widoki na morze i okoliczne wzgórza, a niektóre balkony pozwalają podziwiać zachody słońca czy przelatujące samoloty. Części wspólne są utrzymane w czystości, choć pojawiają się uwagi o drobnych usterkach technicznych, które nie zawsze są szybko usuwane. Stan techniczny hotelu oceniany jest jako przeciętny, co bywa zauważalne zwłaszcza w starszych częściach obiektu.

Opinie o pokoju

Pokoje są zazwyczaj czyste i codziennie sprzątane, jednak ich standard bywa różny. Część gości chwali nowoczesność i wygodę, inni zwracają uwagę na prostotę wyposażenia czy niewielką ilość miejsca do przechowywania. Wiele osób docenia wygodne łóżka, sprawną klimatyzację oraz obecność sejfu, lodówki, czajnika i żelazka. Niektóre pokoje mają duże balkony z ładnym widokiem, ale pojawiają się też uwagi dotyczące hałasu z lodówek, cienkich ścian czy niewystarczającej liczby wieszaków. Łazienki są regularnie sprzątane, jednak opinie na ich temat są mieszane – część gości narzeka na bardzo małe przestrzenie, brak bidetu, nieszczelne lub suwane drzwi oraz nietypowe rozwiązania, jak umywalka poza łazienką. Zdarzają się także uwagi o słabym ciśnieniu wody, problemach z ciepłą wodą i małych ręcznikach. W apartamentach typu suite i pokojach z prywatnym basenem poziom czystości i komfortu jest oceniany wyżej. Ogólnie pokoje i łazienki spełniają oczekiwania większości gości, choć niektórzy uważają, że nie odpowiadają standardowi czterech gwiazdek.

Opinie o gastronomii

Opinie na temat wyżywienia są bardzo zróżnicowane. Część gości docenia świeżość i różnorodność potraw, zwłaszcza obecność lokalnych dań i szeroki wybór dodatków. Inni zwracają uwagę na powtarzalność posiłków, brak urozmaicenia oraz przeciętną jakość niektórych dań, szczególnie śniadań. Bufet jest regularnie uzupełniany, a posiłki podawane w odpowiedniej temperaturze, jednak napoje alkoholowe często opisywane są jako słabej jakości i z ograniczonym wyborem. Bar przy basenie oferuje przekąski i lody, choć wybór bywa skromny. Osoby korzystające z opcji all inclusive wskazują na napoje serwowane w plastikowych kubkach i niewielką liczbę koktajli. Wyżywienie i alkohole mogą być wystarczające dla osób o umiarkowanych oczekiwaniach, natomiast bardziej wymagający goście mogą być rozczarowani.

Opinie o basenie

Basen jest często chwalony za czystość i przestrzeń, choć w szczycie sezonu może brakować wolnych leżaków lub parasoli. Wokół basenu panuje spokojna atmosfera, a wygodne leżaki i zadbane otoczenie sprzyjają relaksowi. Bar przy basenie oferuje przekąski i napoje, jednak w niektórych okresach pojawiają się poranne „wojny o leżaki”. Główny basen jest duży, a w części dla dorosłych dostępne są prywatne baseny przy willach, które zapewniają więcej prywatności. Dla rodzin z dziećmi przygotowano brodzik, choć nie jest on zacieniony.

Opinie o plaży

Plaża położona jest bardzo blisko hotelu, wystarczy kilka minut spaceru, by znaleźć się na szerokim, piaszczystym wybrzeżu. Miejsce to szczególnie doceniają rodziny z dziećmi ze względu na łagodne zejście do morza i czysty, miękki piasek. W okolicy można wypożyczyć leżaki i parasole za dodatkową opłatą, a na plaży działa bar z napojami i przekąskami. Dostępne są także wypożyczalnie sprzętu wodnego, w tym kajaków i rowerów wodnych. Plaża nie jest połączona z rafą, nie ma potrzeby korzystania ze specjalnego obuwia. Goście chwalą łatwy dostęp i spokojną atmosferę, choć w sezonie leżaki bywają zajęte już od rana.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Na terenie obiektu znajduje się brodzik dla dzieci, jednak nie jest on osłonięty przed słońcem. W pobliżu dostępna jest piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza, co wielu rodziców uznaje za duży atut podczas pobytu z najmłodszymi. Opinie dotyczące oferty kulinarnej dla dzieci są podzielone – część osób zwraca uwagę na brak odpowiednich propozycji w menu. Brakuje również dedykowanych animacji czy atrakcji dla dzieci, co może być istotne dla rodzin oczekujących bogatszej rozrywki. W niektórych recenzjach pojawiały się głosy o nudzie wśród najmłodszych z powodu ograniczonej liczby zajęć.

Opinie o rozrywce i sport

Na miejscu znajduje się duży basen z leżakami, który cieszy się popularnością, choć w chłodniejszych miesiącach woda bywa zimna. Prywatne baseny w części willowej zapewniają dodatkową przestrzeń do relaksu. Warto jednak pamiętać, że liczba leżaków i parasoli jest ograniczona, co czasem wymaga wcześniejszego zajęcia miejsca. Strefa spa zbiera bardzo dobre opinie, a zabiegi i masaże są często opisywane jako relaksujące i profesjonalne. Brakuje natomiast rozbudowanego programu animacji czy aktywności sportowych – wieczorna rozrywka ogranicza się do kilku występów muzycznych w tygodniu, a w ciągu dnia nie są prowadzone zajęcia dla dorosłych ani dzieci. Osoby szukające aktywnego wypoczynku mogą uznać ofertę za zbyt skromną. W okolicy znajduje się promenada i plaża, które sprzyjają spacerom i samodzielnemu organizowaniu czasu.

Opinie o położeniu i okolicy

Obiekt położony jest w spokojnej części Kalamaki, zaledwie kilka minut spacerem od szerokiej, piaszczystej plaży z krystalicznie czystą wodą i łagodnym zejściem do morza. W okolicy można wypożyczyć leżaki, parasole oraz sprzęt wodny. Bliskość głównej ulicy miasta zapewnia dostęp do licznych restauracji, barów, kawiarni i sklepów. Wieczorami na tzw. „stripie” nie brakuje miejsc z muzyką na żywo i lokalnymi przysmakami. Przystanek autobusowy i postój taksówek umożliwiają łatwy dojazd do Zakynthos Town lub Laganas, a bliskość lotniska sprawia, że transfer jest szybki. Okolica zachęca do spacerów, wycieczek łodzią na wyspę żółwi czy samodzielnego zwiedzania wyspy.

Opinie klientów
Holiday Check
5.5 / 6
Znakomity
100% osób poleca
(2 opinie)
Ocena ogólna5.5
Hotel i otoczenie5.5
Pokoje5.5
Gastronomia5.0
Infrastruktura5.5
Lokalizacja5.5
Holiday Check

(26 opinii)

Thumb up Holiday Check
61%
4.2 /6

Hotel

4.2

Pokój

2.8

Serwis

3.3

Położenie

5.0

Gastronomia

2.3

Sport i rozrywka

3.4

Golden Sun Resort & Spa na mapie

Jaka jest pogoda we wrześniu w Kalamaki?

Pogoda w Kalamaki we wrześniu zachęca do długiego plażowania i kąpieli słonecznych – średnia temperatura w dzień to 27,7°C, a liczba słonecznych dni sięga 23 w miesiącu. Morze jest wciąż bardzo przyjemne, a wieczory pozwalają na spacery po promenadzie – przydadzą się lekkie bluzy lub swetry, bo nocą temperatura spada do 16,5°C. Warto zabrać głównie ubrania na krótki rękaw i szorty, ale na wycieczki objazdowe i wieczorne kolacje przyda się coś cieplejszego. Parasolka lub cienka kurtka mogą być pomocne, bo występuje średnio 7 dni deszczowych w miesiącu, ale opady są krótkotrwałe i nie przeszkadzają w aktywnym wypoczynku.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży