Vincci Soho

Madryt, Wspólnota Madrytu (Hiszpania)

Vincci Soho zdaniem specjalistów Urlop.pl

Położenie Vincci Soho w samym centrum Madrytu wielu gości uznaje za jeden z największych atutów – bliskość głównych atrakcji pozwala zwiedzać miasto pieszo. W opiniach często pojawia się pochwała dla standardu pokoi, ich wygody i czystości. Atmosfera sprzyja odpoczynkowi, a obsługa uchodzi za profesjonalną i pomocną. Niektórzy wspominają o różnorodnych i smacznych śniadaniach oraz posiłkach. Nowoczesny wystrój wnętrz i dbałość o szczegóły budują wyjątkowy klimat. Vincci Soho wybierają osoby, które cenią wygodę i styl podczas pobytu w Madrycie.

  • wifi
  • spa
  • sport

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
26.07 - 29.07.2026 (4 dni / 3 noclegi)
Top Touristik

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 451591/131Kod: FTR 451591/131

Szczegóły oferty

Informacje o destynacji:
Klienci mają możliwość skorzystania z linii alarmowej dostępnej w języku polskim 24h/7  (Szczegółowe informacje klienci znajdą w dokumentach podróży).
Cena zawiera:
Przelot - Zakwaterowanie – Ubezpieczenie: KL NNW Bagaż . OFERTA NIE ZAWIERA TRANSFERU Z/DO LOTNISKA!
Przy zakupie samego hotelu nie jest zawarty przelot.
Ważne informacje:
Nasze ceny są aktualizowane i obowiązują w momencie zakładania rezerwacji. Dzięki nowoczesnej technologii dynamicznego pakietowania, oferty są odświeżane 24h/7. Potwierdzamy koszt rezerwacji niezwłocznie tego samego dnia (dni robocze).
Położenie:
Hotel Vincci Soho to idealne miejsce dla miłośników życia nocnego i kulinarnych doznań, z bliskością barów i restauracji. Centrum turystyczne, sklepy i supermarket są oddalone o około 550 m. Wieczorem można potańczyć w klubie w odległości około 150 m. Goście mogą łatwo dotrzeć do atrakcji, takich jak Puerta del Sol (550 m), Plaza Mayor (850 m) i Museo del Prado (650 m). Lotnisko (MAD) jest w odległości około 17 km. Idealne miejsce dla tych, którzy pragną łączyć rozrywkę nocną z głównymi atrakcjami miasta.
Wyposażenie:
Hotel wzniesiony został w roku 2006. Obiekt oferuje 170 pokoi. Do dyspozycji gości jest lobby wraz z recepcją z check-out-service. Budynek dysponuje windą, za pomocą której można dostać się na niemal wszystkie piętra. Na miejscu znajduje się szatnia, przechowalnia bagażu i sejf. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnia stały dostęp do sieci. Pomocą w rezerwacji wycieczek służy Państwu nasz tour-desk. Obiekt dysponuje szeregiem udogodnień dla niepełnosprawnych. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, sala śniadaniowa, kawiarnia i bar. W obrębie obiektu znajduje się ogród. Auto pozostawić można w garażu oraz na parkingu. Do pozostałych świadczonych usług należą babysitting, wypożyczalnia samochodów, serwis pokojowy, pobudka na życzenie i pralnia. Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów.
Pokoje:
Wszystkie pokoje dysponują centralnym ogrzewaniem i łazienką. Chwile odprężenia zapewni Państwu taras będący dopełnieniem wyposażenia większości pokoi. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. W skład standardowego wyposażenia wchodzi również ekspres do kawy / herbaty. Optymalny komfort pobytu zapewniają internet, telefon, telewizor i Wi-Fi (bezpłatnie). Dostępne są również pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki wyposażone są w prysznic i wannę. W łazience znajduje się suszarka do włosów i lusterko kosmetyczne. Ekskluzywnie dla naszych gości przygotowaliśmy w łazienkach artykuły kosmetyczne. Hotel oferuje pokoje rodzinne i pokoje dla niepalących.
Informacje dodatkowe (pokoje ekonomiczne/ promocyjne/ aneks/ run of the house):
Pokoje ekonomiczne (pokoje eko, Ecco-Rooms) , pokoje promocyjne (promo, promotion room), pokoje Run Of the House lub Pokoje Aneks (Annex – typ pokoju bez kuchni) zazwyczaj różnią się od pokoi standardowych wielkością, wyposażeniem, lokalizacją i widokiem. Ten rodzaj pokoju zostanie przydzielony niezależnie przez hotelarza na miejscu, w zależności od dostępności.
Oferta sportowo-rozrywkowa:
Taras doskonale nadaje się na chwilę wytchnienia.
Wyżywienie:
Istnieje możliwość wykupienia noclegu ze śniadaniem. W ofercie gastronomicznej znajdują się śniadanie, obiad i kolacja. Dania dietetyczne, potrawy bezglutenowe i potrawy wegetariańskie mogą być przygotowane na życzenie gościa. Polecamy również inne opcje żywieniowe. W karcie znajdują się napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe.
Karty kredytowe:
W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa, Diners Club i MasterCard.
Hotel check-in / check-out:
Proszę zwrócić uwagę, że zgodnie z międzynarodowym standardem dobra hotelowa:
- zaczyna się meldunkiem - od ok. godziny 14:00- 15:00 w dniu przyjazdu 
- kończy się po wymeldowaniu - do ok. godziny 11:00 - 12:00 w dniu wyjazdu 
Godziny te mogą nieznacznie różnić się w zależności od kraju i hotelu.
Dostęp do wszelkich wykupionych usług hotelowych, w tym posiłków i napojów, jest możliwy tylko w godzinach meldunku w hotelu.
W przypadku opcji half board, full board i all inclusive pierwszym dostępnym posiłkiem po godzinie meldunku jest zazwyczaj lunch (wydawany w godzinach urzędowania restauracji hotelowej), w przypadku pobytu ze śniadaniem, jest ono serwowane następnego dnia rano.
Część hoteli oferuje odpłatną możliwość wcześniejszego meldunku i późniejszego wymeldowania. Potrzebę taką należy zgłosić bezpośrednio na recepcji w dniu przyjazdu, a jej realizacja zależna jest od dostępności pokoi w hotelu, w danym dniu.
Ważne - przeloty nocne:
W przypadku nocnych przelotów i przybyciu na miejsce o godzinie 04:00 i późniejszej, zameldowanie w hotelu nastąpi dopiero o godzinie 14:00.
W przypadku nocnych lotów powrotnych i wylotu do godziny 04:00 dnia następnego wymeldowanie z hotelu następuje o 12:00 dnia poprzedniego.
Istnieje możliwość przedłużenia doby hotelowej lub wcześniejszego zameldowania za dodatkową opłatą w zależności od dostępności pokoi po uprzednim zapytaniu w recepcji hotelowej.
Kaucja w hotelach, kilamtyzacja, wi-fi, dzieci poniżej 18 i inne:
Kaucja (inaczej depozyt zabezpieczający) to określona kwota pieniędzy pobierana przez część hoteli podczas zameldowania. Hotele pobierają taki depozyt, aby zabezpieczyć koszty dodatkowe, jakie powstają w związku z pobytem gościa w hotelu.Kaucja (deposit) może zostać zablokowana na karcie kredytowej w formie preautoryzacji  lub alternatywnie można dokonać wpłaty gotówkowej w recepcji. Wysokość kaucji ustalana jest przez hotel. Kaucja (deposit) podlega zwrotowi w przypadku braku dodatkowych kosztów.
Nie wszystkie pokoje są wyposażane w sejfy, telefony oraz inne dodatkowe sprzęty. W przypadku szczegółowego opisu, prosimy o kontakt z naszym działem call center.

Jeśli hotele mają takie udogodnienia, jak klimatyzacja lub sieć WIFI, nie oznacza to, że są one bezpłatne. Informujemy, że niektóre hotele pobierają dodatkową opłatę za korzystanie z klimatyzacji lub Wi-Fi. Tak jest w przypadku wielu hoteli i apartamentów w Europie, na przykład we Włoszech, Grecji, Cyprze, Bułgarii, Portugalii i Hiszpanii.

Dzieci poniżej 18 roku - Wymagania wiekowe dotyczące pobytu:
Wszyscy Goście muszą mieć ukończone 18 lat, aby móc samodzielnie zameldować się i przebywać w pokoju.
Jeśli rodziny z dziećmi zarezerwują 2 pokoje, rodzice są odpowiedzialni za oba pokoje, nawet jeśli dzieci przebywają samodzielnie w oddzielnym pokoju.
Osoby niepełnoletnie:
Osoby niepełnoletnie poniżej 18 roku życia mogą przebywać na terenie obiektu wyłącznie w towarzystwie stałych, okazjonalnych opiekunów prawnych lub dorosłych opiekunów będących członkami rodziny i posiadających oficjalne zezwolenie właściwych organów kraju wysyłającego.
Informacje odnośnie przelotów samolotem:
Wszystkie przeloty na destynacjach oferowanych przez TOP Touristik odbywają się zgodnie z Ogólnymi Warunkami Przewozu Pasażerów i Bagażu danego przewoźnika.
W przypadku tanich linii lotniczych oraz regularnych linii lotniczych na krótkich dystansach cena zawiera tylko bagaż podręczny. Istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego za dodatkową opłatą (*). Podane ceny bagażu obowiązują do momentu zakupu rezerwacji lotniczej (biletu), cena bagażu po zakupie biletów zwiększa się.
+ Czartery np. Travel Service, Enter Air cena zawiera bagaż podręczny 5 kg oraz bagaż rejestrowany 20 kg.
++ Ryanair & Buzz (FR), bezpłatnie: tylko 1 mała torebka - wymiary: 40x30x20 cm, max. 10 kg.
Pierwszeństwo wejścia na pokład i 2 sztuki bagażu (na pokład) - Priorytet: ok 220 – 250 PLN/ osobę/ obie strony. 1 mała torebka do 40x30x20 cm + 1 bagaż do 10 kg 55x40x20 cm, usługa dodawana jest dla całej rezerwacji (wszystkich pasażerów). *Bagaż rejestrowany: 500 – 680 PLN / 1 szt. 20 kg w obie strony. Bagaż odprawiany przed kontrolą bezpieczeństwa przy stanowisku check-in. 
>>> Uwaga – karty pokładowe linii lotniczych Ryanair:
Informujemy że od 12.11.2025 linia lotnicza Ryanair akceptuje jedynie karty pokładowe w wersji elektronicznej. 
Wyjątek stanowią wyloty z Maroko, gdzie z elektronicznymi kartami pokładowymi należy podejść do stanowiska przewoźnika na lotnisku. Karty pokładowe zostaną wydane po zeskanowaniu kodu QR.
++ Wizz Air (W6), bezpłatnie: tylko 1 mała torebka - wymiary: 40x30x20 cm, max 10 kg.
Pierwszeństwo wejścia na pokład i 2 sztuki bagażu (na pokład) - Priorytet: ok 275 - 400 PLN / osobę/ obie strony. 1 mała torebka do 40x30x20 cm + 1 bagaż do 10 kg 55x40x23 cm, usługa może być dodana dla poszczególnych pasażerów. *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 600 – 890 PLN.
++ Easyjet (U2): 45 x 36 x 20 cm, *Bagaż rejestrowany: 15 kg, cena 420 – 550 PLN.
+++ LOT (LO), Lufthansa (LH), Air France (AF), KLM (KL), TAP (TP), British Airways (BA), Alitalia (AZ), El Al (LY): 55x40x23 cm, 8 kg. *Bagaż rejestrowany: 23 kg, cena 265 - 400 PLN. 
+++ Air Baltic (BT): 55x40x23 cm, 8 kg. *Bagaż rejestrowany: 23 kg, cena 500 - 650 PLN.
+++ Corendon (XR,XC): Bagaż podręczny max 10 KG 55x40x25cm, *Bagaż rejestrowany: 20 kg, cena 530 PLN. Gwarancja miejsc obok siebie w samolocie dodatkowo płatna.
Serwis pokładowy - napoje, przekąski zwyczajowo nie jest zawarty w cenie przelotu. Gwarancja miejsc obok siebie w liniach lotniczych low cost (np. Ryanair, Wizzair, EasyJet i Corendon) dodatkowo płatna.
Uwaga – karty pokładowe linii lotniczych ryanair:
Informujemy że od 12.11.2025 linia lotnicza Ryanair akceptuje jedynie karty pokładowe w wersji elektronicznej. 
Wyjątek stanowią wyloty z Maroko, gdzie z elektronicznymi kartami pokładowymi należy podejść do stanowiska przewoźnika na lotnisku. Karty pokładowe zostaną wydane po zeskanowaniu kodu QR. (update 05.11.2025)
Dane GPS hotelu Vincci Soho
N 40º 24' 53.564"
W 3º 41' 54.2334"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem do Hiszpanii.
Zobacz więcej informacji o Vincci Soho w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 1467 opinii z różnych źródeł
5.5 / 6
Znakomity
94% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
1127 opinii
5.0
145 opinii
4.0
113 opinii
3.0
18 opinii
2.0
10 opinii
1.0
54 opinie

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Vincci Soho

Opinie o hotelu i otoczeniu

Vincci Soho wyróżnia się nowoczesnym designem i starannie zaaranżowanymi przestrzeniami wspólnymi. Położenie w centrum Madrytu, w Dzielnicy Literackiej, umożliwia szybki dostęp do najważniejszych atrakcji miasta. Wnętrza hotelu, w tym salony i tarasy, sprzyjają relaksowi, a mimo centralnej lokalizacji panuje tu spokojna atmosfera. Goście często podkreślają wysoki standard czystości i dobry stan techniczny obiektu. Okolica uchodzi za bezpieczną i cichą, co pozwala odpocząć od miejskiego zgiełku.

Opinie o pokoju

Nowoczesny wystrój pokoi, wygodne łóżka i wysoki standard czystości to elementy, które często pojawiają się w opiniach gości. Wiele osób zwraca uwagę na przestronność i funkcjonalność pomieszczeń oraz praktyczne wyposażenie. Dobre wyciszenie i sprawnie działająca klimatyzacja zapewniają komfortowy wypoczynek. Łazienki są utrzymane w czystości i wyposażone w mocne prysznice, co dodatkowo podnosi standard pobytu.

Opinie o gastronomii

Śniadania często zbierają pozytywne opinie za szeroki wybór i dobrą jakość. Bufet pozwala na różnorodność, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Restauracja hotelowa bywa chwalona za świeżość potraw i przyjemny klimat, który sprzyja spokojnym posiłkom. Goście zwracają uwagę na możliwość jedzenia na tarasie oraz korzystania z baru, co stanowi miły dodatek do pobytu. W ofercie pojawiają się także dania à la carte, które niejednokrotnie są doceniane za smak. Ogólnie poziom usług gastronomicznych oceniany jest wysoko, choć niektórzy wspominają, że ceny w barze mogą być nieco wyższe niż w okolicy.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Rodziny podróżujące z dziećmi mogą liczyć na przyjazną atmosferę i komfortowe warunki. Podczas posiłków najmłodsi mają zapewnioną swobodę, a obsługa wykazuje się wyrozumiałością wobec ich potrzeb. Dodatkową atrakcją bywają występy iluzjonisty, które urozmaicają pobyt i dostarczają rozrywki całym rodzinom.

Opinie o położeniu i okolicy

Centralne położenie Vincci Soho w Dzielnicy Literackiej sprawia, że większość atrakcji Madrytu jest w zasięgu spaceru. W okolicy nie brakuje restauracji, barów tapas i kawiarni, które przyciągają zarówno turystów, jak i mieszkańców. Bliskość muzeów, galerii sztuki oraz historycznych uliczek docenią zwłaszcza miłośnicy kultury. Okolica uchodzi za bezpieczną, a mimo tętniącego życiem centrum można tu znaleźć spokojniejsze zakątki na odpoczynek.

Holiday Check

(69 opinii)

Thumb up Holiday Check
96%
5.7 /6

Hotel

5.7

Pokój

5.2

Serwis

5.3

Położenie

5.9

Gastronomia

5.6

Sport i rozrywka

5.2

Vincci Soho na mapie

Jaka jest pogoda w lipcu w Madrycie?

Pogoda w Madrycie w lipcu to prawdziwie letnie klimaty – średnia temperatura w dzień wynosi 32,8°C, a w nocy spada do 18,2°C. Warto postawić na zwiedzanie miasta wczesnym rankiem lub wieczorem, kiedy upał jest łagodniejszy, a główne atrakcje są mniej zatłoczone.

Przy 28 słonecznych dniach i zaledwie 3 dni deszczowych można śmiało planować spacery po parkach, wycieczki objazdowe oraz odpoczynek przy hotelowym basenie. Do walizki najlepiej spakować lekkie ubrania, okulary przeciwsłoneczne i nakrycie głowy, a butelkę wody zawsze mieć pod ręką.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży