Valencia Oceanic by Melia

Walencja, Wspólnota Walencka (Hiszpania)

Valencia Oceanic by Melia zdaniem specjalistów Urlop.pl

Valencia Oceanic by Melia zbiera wiele pozytywnych opinii, szczególnie za atmosferę i sposób, w jaki goście są traktowani. W recenzjach często pojawiają się pochwały dotyczące przyjaznej i pomocnej obsługi, co przekłada się na poczucie komfortu podczas pobytu. Lokalizacja hotelu, w pobliżu Miasta Sztuki i Nauki, jest uznawana za duży plus, zwłaszcza dla osób nastawionych na zwiedzanie i korzystanie z komunikacji miejskiej. Część osób docenia również łatwy dostęp do różnych atrakcji w okolicy. Zdarzają się jednak głosy, które wskazują na pewne zastrzeżenia dotyczące stanu technicznego obiektu. Niektórzy goście zwracali na to uwagę, co może mieć znaczenie przy wyborze miejsca na nocleg. Mimo tych uwag, Valencia Oceanic by Melia pozostawia po sobie dobre wrażenie, głównie dzięki życzliwej obsłudze i dogodnemu położeniu.

  • plaża piaszczysta
  • Transfer z lotniska ok. 20 min.
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
21.08 - 23.08.2026 (3 dni / 2 noclegi)
Ecco Holiday

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 191860/152Kod: FTR 191860/152

Szczegóły oferty

Kategoria
4
Kraj
Hiszpania
Region
Walencja
Catering breakfast is offered from the buffet.
The air-conditioned hotel HOTEL VALENCIA OCEANIC MANAGED BY MELIA is equipped with a 24h reception, a lobby bar, internet access, a lift as well as parking spaces. Furthermore, you can relax outdoors on the sun terrace. You can store your luggage in the hotel's storage room. To clean your clothes there is a laundry service. Guests at the accommodation can get a wake-up call from the hotel personnel. For conventions and other business meetings, the hotel offers a conference area with fax. If you want to explore the holiday region, you can use the car rental service close to the hotel.
Sports & Leisure Inside, a gym awaits your visit. A sauna awaits you in the hotel`s own wellness area. The hotel also offers massages.
Wyposażenie
Hotel zbudowany został w roku 2003. Budynek dysponuje windą, za pomocą której można dostać się na niemal wszystkie piętra. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z przechowalni bagażu i sejfu. Wi-Fi umożliwia dostęp do internetu również w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Do dyspozycji gości jest restauracja, kawiarnia i bar. Udane zakupy zrealizujecie Państwo w sklepie z pamiątkami oraz w pozostałych placówkach handlowych. Dzieci mogą bawić się do woli na placu zabaw. Do Państwa dyspozycji jest również sala telewizyjna i biblioteka. Goście przybywający własnym autem skorzystać mogą z parkingu. Poza tym goście skorzystać mogą z przechowalni rowerów. Do pozostałych świadczonych usług należą wypożyczalnia samochodów, opieka medyczna, serwis pokojowy i pralnia. Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów. W kwestiach biznesowych pomocą i radą służy Państwu nasze dysponujące projektorem Buisness Center.
Pokoje
Pokoje wyposażone są w klimatyzację i centralne ogrzewanie. Chwile odprężenia zapewni Państwu taras będący dopełnieniem wyposażenia większości pokoi. Pomieszczenia mieszkalne i sypialne wyposażone są w łóżko podwójne, łóżko typu king size bądź sofę. Na życzenie dostępne są dostawki oraz łóżeczka dziecięce. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. W skład standardowego wyposażenia wchodzi również ekspres do kawy / herbaty. Kolejnym udogodnieniem jest zestaw do prasowania. Do wyposażenia należą również telefon, telewizor, radio, konsola video i Wi-Fi (bezpłatnie). W pokoju znajdziecie Państwo również obuwie domowe. Dostępne są pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki wyposażone są w prysznic i wannę. W łazience znajduje się suszarka do włosów i szlafroki. Szczególny komfort w czasie pobytu zapewnią w łazienkach artykuły kosmetyczne. Istnieje również możliwość rezerwacji kwatery z łazienką dla osób niepełnosprawnych. Obiekt oferuje pokoje rodzinne i pokoje dla niepalących.
Oferta sportowo-rozrywkowa
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty sportowo-rekreacyjnej. Obiekt posiada basen i basen otwarty. Położone w cieniu parasoli leżaki idealnie nadają się na chwilę relaksu. Na miejscu znajduje się bar z przekąskami. W czasie wolnym poza studiem fitness i solarium zapraszamy również do skorzystania z roweru / roweru górskiego (za dodatkową opłatą). Doskonałym uwieńczeniem wieczoru będzie muzyka na żywo. Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413
Wyżywienie
Istnieje możliwość wykupienia wyżywienia częściowego. Spośród posiłków do wyboru jest śniadanie. Potrawy wegetariańskie i menu dla dzieci mogą być przygotowane na życzenie gościa.
Karty kredytowe
W hotelu akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa, Diners Club i MasterCard.
Świadczenia
Przelot na trasie Polska/Niemcy - Barcelona/Walencja - Polska/Niemcy

opłaty lotniskowe

ubezpieczenie KL, NNW - Wariant Podstawowy

zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

bagaż podręczny:
- na lotach Ryanair (FR) - w cenie 1 mała torebka (max. wymiary: 40 x 20 x 25 cm)
- na lotach Wizz Air (W6) - w cenie 1 sztuka bagażu podręcznęgo do 10kg o wymiarach max 40x30x20 cm
Dodatkowo płane
Zakwaterowanie w pokoju pojedynczym

transfer z/do hotelu

miejsca obok siebie w samolocie (o cenę i dostępność zapytaj sprzedawcę)

duży bagaż podręczny - ceny w momencie zakładnia rezerwacji

bagaż rejestrowany  - ceny w momencie zakładnia rezerwacji

RYANAIR:

drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm

bagaż rejestrowany do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 20 cm

bagaż rejestrowany do 20 kg Ryanair:

WIZZAIR:

drugi bagaż podręczny do 10 kg o wymiarach 50 cm x 40 cm x 23 cm

bagaż rejestrowany do 10kg o wymiarach

bagaż rejestrowany do 20 kg

transfer lotnisko-hotel- lotnisko

Uwaga! Po potwierdzeniu rezerwacji przez Ecco Holiday, dokupienie miejsc w samolocie lub dodatkowego bagażu jest możliwe wyłącznie po przez kontakt z infolinią Ecco Holiday - cena może być wyższa niż w momencie potwierdzania rezerwacji.
Obsługa
Brak obsługi w języku polskim
Wizy
Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) do 90 dni na terytorium Królestwa Hiszpanii jest paszport bądź dowód osobisty.
Udogodnienia
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Dane GPS hotelu Valencia Oceanic by Melia
N 39º 29' 40.6195"
W 0º 24' 4.2886"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem do Hiszpanii.
Zobacz więcej informacji o Valencia Oceanic by Melia w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 1694 opinie z różnych źródeł
4.8 / 6
Dobry
87% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
694 opinie
5.0
379 opinii
4.0
407 opinii
3.0
105 opinii
2.0
43 opinie
1.0
66 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Valencia Oceanic by Melia

Opinie o hotelu i otoczeniu

Położenie Valencia Oceanic by Melia tuż obok Miasta Sztuki i Nauki przyciąga osoby zainteresowane zwiedzaniem i kulturą. Nowoczesny wystrój oraz przestronne wnętrza zapewniają wygodę, a czystość w częściach wspólnych jest często podkreślana w opiniach. W okolicy znajdują się sklepy i różne usługi, co ułatwia codzienne funkcjonowanie. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej pozwala szybko dotrzeć zarówno do centrum, jak i na plażę.

Opinie o pokoju

Przestronne i czyste pokoje z nowoczesnym wyposażeniem to jeden z częściej wymienianych atutów. Niedawno odnowione wnętrza zapewniają wygodę, a klimatyzacja działa bez zarzutu. W niektórych opiniach pojawiają się sugestie dotyczące drobnych napraw w łazienkach, jednak ogólne wrażenia z pobytu są pozytywne.

Opinie o gastronomii

Śniadania w formie bufetu cieszą się uznaniem za różnorodność i jakość, choć niektórzy goście wspominali, że kolacje mogłyby być bardziej urozmaicone i lepiej doprawione. W okolicy nie brakuje restauracji, więc osoby szukające innych smaków mają sporo możliwości. Obsługa podczas posiłków jest oceniana jako uprzejma i pomocna.

Opinie o basenie

Basen na terenie obiektu bywa opisywany jako mniejszy niż na zdjęciach, jednak większość gości docenia jego czystość i przyjemną atmosferę. Woda jest ciepła, co wielu osobom odpowiada, choć czasami pojawiają się uwagi dotyczące tłoku i ograniczonego dostępu do słońca. Bar przy basenie oferuje przekąski i napoje, co pozwala miło spędzić czas na świeżym powietrzu.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Rodziny z dziećmi często wybierają Valencia Oceanic by Melia ze względu na komfortowe pokoje, które można łatwo dostosować do potrzeb najmłodszych. Dostępność większych sypialni z dodatkowymi łóżkami oraz łóżeczek turystycznych sprawia, że wspólny pobyt przebiega bezproblemowo. Goście zwracają uwagę na przyjazną atmosferę i sprawną obsługę podczas zameldowania, co doceniają szczególnie podczas podróży z dziećmi.

Opinie o położeniu i okolicy

Lokalizacja hotelu sprawdza się zarówno dla osób nastawionych na zwiedzanie, jak i tych, którzy chcą odpocząć nad morzem. Bliskość Miasta Sztuki i Nauki oraz licznych sklepów i restauracji daje sporo możliwości spędzania czasu. Goście doceniają łatwy dostęp do plaży oraz centrum Walencji, zarówno pieszo, jak i komunikacją miejską.

Holiday Check

(37 opinii)

Thumb up Holiday Check
100%
5.1 /6

Hotel

5.1

Pokój

4.6

Serwis

5.5

Położenie

5.4

Gastronomia

5.0

Sport i rozrywka

4.7

Valencia Oceanic by Melia na mapie

Jaka jest pogoda w sierpniu w Walencji?

Pogoda w Walencja w sierpniu charakteryzuje się wysokimi temperaturami, które sięgają średnio 28,4°C w ciągu dnia. Większość dni jest słoneczna, z około 25 słonecznymi dniami, co sprzyja aktywności na świeżym powietrzu. Nocami temperatura spada do około 17,4°C, co pozwala na komfortowy odpoczynek po całym dniu zwiedzania.

W tej porze roku najlepiej korzystać z ofert obejmujących wypoczynek na plaży, pływanie i relaks na świeżym powietrzu. Pogoda w Walencja pozwala na długie spacery po mieście i korzystanie z atrakcji na zewnątrz, takich jak ogrody, targi czy wycieczki rowerowe. Warto spakować lekkie ubrania, krótkie rękawy, szorty oraz nakrycie głowy i krem z filtrem, by cieszyć się słońcem bez obaw o oparzenia.

Praktyczne jest też zabranie parasolki lub lekkiego parasola, gdyż w okolicach 6 dni w miesiącu mogą wystąpić krótkie opady deszczu. Pogoda w Walencja w sierpniu zachęca do pełnego korzystania z uroków regionu, dlatego warto planować aktywności na zewnątrz w godzinach porannych lub popołudniowych, gdy słońce nie jest tak intensywne.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży