SBH Costa Calma Beach Resort

Costa Calma, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)

SBH Costa Calma Beach Resort zdaniem specjalistów Urlop.pl

SBH Costa Calma Beach Resort wyróżnia się położeniem blisko plaży piaszczysto-kamienistej oraz widokami, które wielu gości uznaje za duży atut tego miejsca. Część osób podkreśla, że otoczenie sprzyja spokojnemu wypoczynkowi i pozwala oderwać się od codzienności. W opiniach pojawiają się jednak liczne uwagi dotyczące czystości i stanu technicznego obiektu. Goście wspominali o niedokładnym sprzątaniu, brudnych naczyniach czy ogólnym zaniedbaniu niektórych przestrzeni. Zwracano też uwagę na potrzebę odświeżenia wyposażenia, co wpływało na ogólne wrażenia z pobytu. Mimo tych zastrzeżeń, osoby nastawione głównie na korzystanie z walorów lokalizacji mogą uznać ten hotel za odpowiedni wybór, choć warto liczyć się z niższym standardem utrzymania.

  • bezpośrednio przy plaży
  • plaża piaszczysto-kamienista
  • Transfer z lotniska ok. 60 min.
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
29.11 - 02.12.2026 (4 dni / 3 noclegi)
Oasis Tours

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 229163/62Kod: FTR 229163/62

Szczegóły oferty

Opis hotelu.
SBH Hotel Costa Calma Beach Resort położony jest przy piaszczystej publicznej plaży ( serwis plażowy dodatkowo płatny ) w miejscowości Costa Calma. Odległość od lotniska około 70km, odległość od centrum miasta około 500m.
Do dyspozycji gości całodobowa recepcja, lobby, restauracja główna, bary, 3 baseny, taras słoneczny, ogród , brodzik dla dzieci, plac zabaw, miniklub. Hotel posiada 550 pokoi o różnym standardzie, pokoje typu standard wyposażone są w łazienki ( WC, prysznic/ wanna, suszarka do włosów ), TV sat, balkon/taras.
Dokonanie rezerwacji
Każda rezerwacja wstępna, po potwierdzeniu przez Agenta/Klienta, uzyskuje status "Do potwierdzenia", co oznacza, że Organizator sprawdza dostępność miejsc w hotelu/samolocie (rodzaj pokoju, aktualną taryfę za przelot liniami rejsowymi lub inne składniki zarezerwowane przez Klienta)  i dopiero po sprawdzeniu dostępności/taryfy za przelot, Organizator nadaje rezerwacji odpowiedni status (Potwierdzona/Anulowana). W rezerwacjach łączonych (obejmujące dwa lub więcej pokoi) najczęściej zmianie ulega cena za przelot w linach lotniczych, każdy kolejny bilet możę być w linach lotniczych sprzedawany w inne taryfie . Informacja o rezerwacjach łączonych (różne numery rezerwacji, jedna grupa znajomych) muszą być wysłana do Organizatora przed potwierdzeniem rezerwacji.
Ważne - jeśli wybrane miejsca obok siebie na przelocie nie są już dostępne, dostawca potwierdza i kupuje miejsca nabliżej pierwotnie wybranych.
Przelot liniami resjowymi -warunki
Oferty z przelotem liniami rejsowymi/tanimi liniami lotniczymi (np.: LOT, WIZZAIR, RYANAI, Easy Jet, Corendon) pochodzą z DYNAMICZNEGO PAKIETOWANIA, ceny wszystkich przelotów są stale aktualizowane i zmieniane przez linie lotnicze, co oznacza, że cena wycieczki od momentu zrobienia rezerwacji do momentu potwierdzenia jej przez Organizatora może ulec zmianie. Oranizator potwierdza ostateczną cenę.
Wszystkie przeloty odbywają się zgodnie z Ogólnymi warunkami przewozu pasażerów i bagażu danego przewoźnika. Klientów obowiązują prawa i obowiązki danej linii lotniczej.Warunki przewozów wybranych przewoźników:
Wizzair - Cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach 40x30x20 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: - bagażu podręcznego - Wizz Priority (1 sztuka bagażu podręcznego umieszczana pod fotelem, 1 podręczna walizka na kółkach na pokładzie, stanowisko odprawy priorytetowej i pierwszeństwo wejścia na pokład); - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach 55x40x20 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 20 kg i wymiarach 149,9x119,4x171,5 cm; - bagażu rejestrowanego o maksymalnej wadze 32 kg.
Ryanair - cena oferty zawiera 1 szt. bagażu podręcznego o wymiarach, które nie przekraczają 40x20x25 cm. Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia: dodatkowego bagażu o maksymalnej wadze 10 kg i wymiarach nieprzekraczających 55x40x23 cm (w taryfie standard będzie on przewożony jako bagaż rejestrowany - należy nadać go w punkcie odprawy przed kontrolą bezpieczeństwa; w taryfie z wykupioną usługą Pierwszeństwa wejścia na pokład bagaż dodatkowy będzie przewożony jako podręczny - dostępność usługi jest ograniczona na każdym locie) lub bagażu rejestrowanego o wadze 20 kg.
PL LOT - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23) oraz małą torebkę (40x35x12). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 23 kg.
CORENDON - cena oferty zawiera bagaż podręczny 8 kg (55x40x23). Do każdej rezerwacji istnieje możliwość dokupienia bagażu rejestrowanego 20 kg.Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu (ilość, wymiary, waga) podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie zgodnie z taryfą obowiązującą u danego przewoźnika. Serwis pokładowy - zgodnie z warunkami przewoźnika. Ceny dodatkowych bagaży na każdej linii są aktualizowane w systemie rezerwacyjnym i zależą od wagi, kierunku, terminu lotu. Jeżeli bagaż zostanie dodany już po potwierdzeniu rezerwacji jego cena może być wyższa. Dodatkowy bagaż można dokupić do 5 dni przed wylotem.
Klienci zobowiązani są podać właściwe dane Uczestników (imię, nazwisko, data urodzenia, płeć - zgodne z danymi w paszporcie/dowodzie). Po założeniu rezerwacji i potwierdzeniu jej nie ma możliwości bezpłatnej zmiany istotnych danych niezbędnych do zakupienia i wystawienia biletu.
Cena zawiera/nie zawiera
UWAGA! SEZON LETNI
Oferta z przelotamami SAMOLOTEM LINIOWYM/TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI (dynamiczne pakietowanie):
Cena zawiera: ubezpieczenie (KL, NW, bagaż), bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 11:00-12:00 - godziny mogą się wahać w zależności od decyzji dyrekcji), wyżywienie w/g opisu, opłaty lotniskowe i paliwowe, podatek VAT,  odprawę online w przypadku przelotów linią Ryanair/Wizzair, transfer (nie dotyczy hoteli położonych w miejscowości Alicante).
OBSŁUGA PRZEDSTAWICIELA:
Oferta Barcelona/Girona obejmuje telefoniczną obsługę polskojęzycznego przestawiciela biura.
Oferta z przelotami na Wyspy Kanaryjskie, Majorkę, Andaluzję, Gran Canarie, Costa Blance, Costa Dorade, Sewille, Walencję, Minorkę oraz Costa del Sol nie zawiera obsługi polskojęzycznego przedstawiciela. Klienci otrzymują numer alarmowy do anglojęzycznego przedstawiciela kontrahenta będącego na miejscu oraz telefon alarmowy do biura.Cena nie zawiera: bagażu głównego (możliwość dokupienia), bagaży podręcznych kabionwych, standardowej obsługi rezydenta (spotkania informacyjnie), dodatkowych opłat klimatycznych, podatków turystycznych.
Tourist Tax in Catalonia od 01.04.2026
Hotele i apartamenty 1*, 2*, 3*  - 1,32 EUR za osobę za dzień
Hotele 4*  - 1,98 EUR za osobę za dzień
Hotele 5*  - 4,95 EUR za osobę za dzieńTourist Tax in Barcelona od 1.04.2026
Hostels i Hotele 3*- 7,70 EUR za osobę za dzień
Hotele 4*  - 9,25 EUR za osobę za dzień
Hotele 5*  - 13,20 EUR za osobę za dzieńTourist Tax in Baleary (Majorka, Minorka, Ibiza):
Hotele 1*, 2* i 3*, miejskie hotele, apartamenty 1, 2 lub 3 klucze i inne pozostałe - 1-2 EUR za osobę za dzień
Hotele 4* i 3* superior, apartamenty 3 klucze superior - 3 EUR za osobę za dzień
Hotele 5*, 4* superior, apartamenty 4 klucze/4 klucze superior - 4 EUR za osobę za dzień
Dotyczy os. powyżej 16 roku życia, płatny na miejscu w hotelu. SEZON ZIMOWY - LISTOPAD-KWIECIEŃ
Oferta z przelotami do Barcelony/Gerony NIE ZAWIERA TRANSFERU w przypadku hoteli w Barcelonie. Zawiera transfer w cenie do miejscowości Santa Suzana, Lloret de Mar, Blanes, Callela, Malgrat de Mar, Pineda de Mar.
Oferta liniami lotniczymi Wizzair i Ryanair nie zawiera miejsc obok siebie - możliwe do dokupienia.
Przepisy wizowe, paszportowe, sanitarne
Należy każdorazowo przed wylotem zapoznać się z komunikatami MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi i sanitarnymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych. W przypadku rezerwacji wakacji w Polsce: https://www.gov.pl/web/rozwoj/hotele-i-inne-miejsca-noclegowe.
Aktualne wytyczne można również znaleźć na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz Europejskiego Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób.
W każdym hotelu znajdą się wytyczne dotyczące korzystania z: infrastruktury (baseny, siłownie, SPA, sale zabaw, wspólne pomieszczenia, sposób wydawania posiłków itp.), z systemu All Inclusive, atrakcji, animacji itp - zasady zmieniają się ze wzgledu na sezon, ilości gości, warunki pogodowe. Hotele zastrzegają sobie prawo do wprowadzania  zmiany zasad korzystania z oferty hotelowej również zgodnie z wymogami sanitarnymi/bepieczeństwa. Zalecenia i regulacje mogą się zmieniać dynamicznie i mogą być wprowadzane w trybie nagłym.
Ważne informacje.
Część usług, sportów i gier dodatkowo płatna. Szczegółowe informacje na temat płatnych i bezpłatnych usług w ramach pakietu (All Inclusive, FB, HB, BB, bez wyżywienia) Goście otrzymują w hotelu. Hotel zastrzega sobie prawdo do modyfikacji wykupionej oferty (godziny podawania posiłków, sposób podawania posiłków, rodzaje napojówm, gdziny otwarcia barów itp.). Pakiet różni się w zależności od sezonu (wysoki/niski). All Inclusive (określone napoje i posiłki) w wyznaczonych barach i godzinach. Terminy oraz godziny działania klimatyzacji określa dyrekcja hotelu. Organizator podaje przykładowe propozycje animacji, zabaw, zajęć sportowych, szczegółowe informacje Klienci otrzymują na miejscu. W sezonie zimowym i w  niskim sezonie (do połowy czerwca, od połowy września) hotele ograniczają działalność aqua parków, animacji, zajęć sportowych. Wydarzenia w hotelach (animacje, muzyka na żywo, gry) mogą się zmieniać w trakcie pobytu, są zależne od ilości chętnych, pogody, sezonu. Oferty zawierają zdjęcia przykładowych pokoi, różnych rodzajów. Pokoje rodzinne o niepodwyższonym standardzie mogą mieć dostawkę dla dzieci w postaci rozkładanej sofy, rozkładanych foteli, jednego łóżka, dwóch mniejszych łóżek, łóżka piętrowego. Łóżekcza dla dzieci do lat 2 nie są w standardowym wyposażeniu pokoi. W przypadku późnych przylotów niektóre hotele przgotowują "lunch box`y" zamiast obiadokolacj, przy wylocie we wczesnych godzinach rannych należy zapytać w recepcji dzień wcześniej o możliwość pobrania rano "lunch box`u"; w przypadku późnego wyjazdu z hotelu oferta zakwaterowania włącznie ze świadczeniami (ALL, HB, FB) kończy się wraz z wymeldowaniem.
Zdjęcia pokoi przedstawiają ogólny układ, estetykę i wyposażenie pokoi. Przydzielony pokój może różnić się od zdjęcia pod względem widoku i podstawowego układu, kolorów, mebli. Hotel nie gwarantuje przydziału konkretnego pokoju pokazowego, a jedynie konkretny typ pokoju. Część pokoi może nie posiadać balkonów.
Aktualizacja dostępności aktywności sportowych dla dzieci i dorosłych, rekreacji, barów, animacji - na miejscu podczas kwaterowania -według akutalnego harmonogramu hotelu.
Podczas kwaterowania hotele mogą wymagać zabezpieczenia - depozytu  (karta kredytowa, karta debetowa, gotówka) w wysokości ok 250-400 euro. Prosimy o zabezpieczenie wymaganej kwoty.
Dane GPS hotelu SBH Costa Calma Beach Resort
N 28º 10' 0.9364"
W 14º 13' 3.3072"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą do Hiszpanii.
Zobacz więcej informacji o SBH Costa Calma Beach Resort w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 3302 opinie z różnych źródeł
3.6 / 6
Przeciętny
61% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje słabsze opinie

6.0
1299 opinii
5.0
200 opinii
4.0
548 opinii
3.0
403 opinie
2.0
312 opinii
1.0
540 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Szczególnie polecany dla:

  • osób szukających spokoju (42%)
  • rodzin z dziećmi (32%)
  • osób młodych i aktywnych (32%)
  • osób niewymagających (26%)
  • osób szukających rozrywek (26%)
  • osób nastawionych na zwiedzanie (16%)
  • wymagających klientów (11%)
  • osób oszczędnych (11%)
  • nowożeńców (5%)
Najczęściej oceniane:
  • Jedzenie
  • Położenie i okolica (plaża)
  • Czystość i porządek
  • Atmosfera i traktowanie gości
  • Sklepy w okolicy
  • Komunikacja (autobus/taxi)
  • Basen
  • Stan techniczny

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu SBH Costa Calma Beach Resort

Opinie o hotelu i otoczeniu

SBH Costa Calma Beach Resort położony jest tuż przy szerokiej, piaszczysto-kamienistej plaży z widokiem na ocean, co wielu gości uznaje za największy plus tego miejsca. Kompleks otoczony jest zielenią, palmami i licznymi miejscami do wypoczynku, a z wyższych pięter rozciąga się malowniczy widok na morze. W okolicy można znaleźć kilka sklepów i przystanek autobusowy, jednak poza terenem hotelu nie ma wielu atrakcji, co sprzyja spokojnemu wypoczynkowi. Przestronne lobby, ogrody i alejki są doceniane przez część gości, choć pojawiają się też głosy o zaniedbaniach i widocznych śladach zużycia. Stan techniczny budynków oraz infrastruktury wymaga poprawy, a liczne drobne usterki są często zgłaszane. Mimo tych mankamentów niektórzy doceniają spokojną atmosferę i możliwość relaksu na terenie obiektu.

Opinie o pokoju

Pokoje w SBH Costa Calma Beach Resort są przestarzałe i w wielu przypadkach wymagają odświeżenia. W opiniach często pojawiają się zastrzeżenia dotyczące czystości, obecności insektów oraz nieprzyjemnych zapachów, co wpływa na komfort pobytu. Goście narzekają na twarde materace, niewygodne łóżka i brak gniazdek elektrycznych przy łóżkach. W łazienkach powtarzają się problemy z niedostatecznym sprzątaniem, nieszczelnościami, pleśnią i zużytym wyposażeniem. Zdarzają się awarie spłuczek, niedziałające dozowniki mydła i ogólne zużycie armatury. Część osób docenia przestronność pokoi i codzienne sprzątanie, jednak te pozytywne głosy nie przeważają nad licznymi zastrzeżeniami do stanu i czystości pokoi oraz łazienek.

Opinie o gastronomii

W kwestii wyżywienia opinie są bardzo zróżnicowane. Część gości narzeka na powtarzalność posiłków i ograniczoną różnorodność, choć nie brakuje też głosów doceniających świeżość niektórych produktów oraz szeroki wybór podczas śniadań. Często pojawiają się uwagi dotyczące czystości naczyń i kolejek do bufetu oraz barów, co bywa szczególnie uciążliwe w godzinach szczytu. Monotonia dań i serwowanie potraw w letniej lub zimnej temperaturze to kolejne powtarzające się zastrzeżenia. W przypadku napojów alkoholowych przeważają opinie o ich niskiej jakości i rozcieńczonym smaku, a wybór trunków jest raczej ograniczony. Osoby korzystające z opcji all inclusive mogą liczyć na przekąski i napoje, jednak często trzeba uzbroić się w cierpliwość przy barze. Poziom usług gastronomicznych nie zawsze odpowiada oczekiwaniom wobec obiektów tej kategorii.

Opinie o basenie

Na terenie kompleksu znajduje się kilka dużych basenów, w tym jeden podgrzewany. Goście często chwalą przestronność strefy basenowej i dostępność wolnych leżaków nawet w sezonie. W opiniach pojawiają się jednak zastrzeżenia dotyczące czystości wokół basenów, uszkodzonych płytek i wyposażenia, co wpływa na komfort korzystania. Zdarzają się uwagi o plamach pleśni, rdzawych śladach i niehigienicznych warunkach w głównym basenie. Część osób zwraca uwagę na zamknięty bar przy basenie oraz niewystarczającą liczbę materacy i sprawnych parasoli. Baseny są sprzątane, ale utrzymanie czystości wokół nich bywa niewystarczające, a awarie wyposażenia nie zawsze są szybko usuwane.

Opinie o plaży

Bezpośredni dostęp do plaży to jeden z najczęściej wymienianych atutów tego obiektu. Plaża ma charakter piaszczysto-kamienisty, a w niektórych miejscach przeważają kamienie, dlatego wielu gości poleca zabrać ze sobą specjalne obuwie do wody. Leżaki i parasole dostępne są bez dodatkowych opłat, choć część z nich jest już mocno zużyta i wymaga wymiany. Przy plaży działa bar z napojami i przekąskami, jednak w godzinach największego ruchu mogą tworzyć się kolejki. Z terenu kompleksu można wygodnie przejść na plażę, a w okolicy znajdują się spokojniejsze, bardziej piaszczyste fragmenty wybrzeża. Lokalizacja tuż przy oceanie i łatwy dostęp do plaży są często chwalone, choć czystość i stan leżaków nie zawsze spełniają oczekiwania.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Na terenie SBH Costa Calma Beach Resort dzieci mają do dyspozycji brodzik oraz wieczorne mini dyskoteki i zabawy. Program animacyjny oraz oferta mini klubu bywają jednak ograniczone i nie zawsze są dostępne. W opiniach często pojawiają się uwagi dotyczące przestarzałego i zaniedbanego wyposażenia placów zabaw oraz mini klubu. Niektórzy goście zgłaszali zastrzeżenia co do czystości sanitariatów w pobliżu stref dziecięcych i bezpieczeństwa, zwłaszcza w kontekście uszkodzonych elementów infrastruktury. Udogodnienia dla najmłodszych są obecne, ale według wielu rodzin wymagają zdecydowanej poprawy.

Opinie o rozrywce i sport

Na miejscu organizowane są animacje w ciągu dnia i wieczorne występy, a wśród aktywności można znaleźć aqua aerobik, łucznictwo czy gry zespołowe. Dla dzieci przewidziano mini dyskoteki i zabawy w klubie. Opinie na temat wieczornej rozrywki są podzielone – niektórzy chwalą energię animatorów, inni narzekają na powtarzalność programu i jego skierowanie głównie do młodszych dzieci. W ciągu dnia dostępnych jest kilka basenów oraz animacje, jednak sprzęt sportowy, taki jak stoły do tenisa czy bilard, bywa w kiepskim stanie. Brakuje własnej siłowni i pełnowymiarowej strefy fitness, a korzystanie z takiej infrastruktury możliwe jest jedynie w innym hotelu, do którego trzeba dojść pieszo. Strefa spa jest niewielka i nie zawsze spełnia oczekiwania.

Opinie o położeniu i okolicy

Costa Calma na Fuerteventurze słynie z szerokich plaż i spokojnej atmosfery. W okolicy dominują naturalne krajobrazy, które zachęcają do spacerów wzdłuż oceanu. W pobliżu znajduje się kilka centrów handlowych z podstawowymi sklepami, apteką i punktami usługowymi, a najbliższe z nich oddalone są o kilkanaście minut spacerem. W centrum miejscowości działa niewielki targ oraz lokale gastronomiczne, które często są chwalone za przystępne ceny i smaczne jedzenie. Komunikacja publiczna jest dostępna, a przystanki autobusowe umożliwiają dojazd do innych części wyspy. Costa Calma to raczej spokojna okolica, gdzie życie nocne jest ograniczone, a poza sezonem nie ma wielu atrakcji, więc miejsce to wybierają głównie osoby szukające relaksu w otoczeniu przyrody.

Opinie klientów
Holiday Check
5.2 / 6
Bardzo dobry
87% osób poleca
(30 opinii)
Ocena ogólna5.2
Hotel i otoczenie5.0
Pokoje4.8
Gastronomia5.4
Infrastruktura4.7
Lokalizacja5.0
Holiday Check

(4038 opinii)

Thumb up Holiday Check
51%
3.6 /6

Hotel

3.6

Pokój

3.6

Serwis

4.2

Położenie

4.3

Gastronomia

3.8

Sport i rozrywka

3.6

SBH Costa Calma Beach Resort na mapie

Jaka jest pogoda w listopadzie w Coście Calma?

Pogoda w Costa Calma w listopadzie to niemal gwarancja słońca – średnio 30 słonecznych dni bez opadów i przyjemna temperatura około 25°C w dzień. Lekki przewiew i łagodne wieczory zachęcają do spacerów brzegiem oceanu oraz aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Warto spakować ubrania na krótki rękaw, szorty i wygodne sandały, a na chłodniejsze wieczory – cienką bluzę lub długie spodnie. Taka aura sprzyja zarówno plażowaniu, jak i zwiedzaniu wyspy bez tłumów, co docenią osoby szukające spokojnego relaksu.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży