Occidental Jandia Playa

Morro Jable, Fuerteventura, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)

Occidental Jandia Playa zdaniem specjalistów Urlop.pl

Occidental Jandia Playa przyciąga gości szeroką, piaszczystą plażą, do której można dojść krótkim spacerem. Zadbany teren z bujną roślinnością i dużymi basenami tworzy przyjemne warunki do odpoczynku wśród zieleni. Z wielu miejsc rozciągają się widoki na ocean i okolicę, co często podkreślają osoby szukające wyjątkowego klimatu. W opiniach powtarza się wysoki poziom czystości zarówno w pokojach, jak i w częściach wspólnych. Część gości zwraca uwagę na stan techniczny – niektóre pokoje i elementy infrastruktury wymagają odświeżenia, jednak nie wpływa to znacząco na ogólne wrażenia z pobytu. Położenie, otoczenie i atmosfera sprzyjająca relaksowi należą do najczęściej wymienianych zalet tego miejsca.

  • Nr 25 wśród 80 hoteli 4* na Fuerteventurze
  • ok. 600m od plaży
  • plaża piaszczysta
  • Transfer z lotniska ok. 70 min.
  • Długość lotu 5h 30min.
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
11.12 - 14.12.2026 (4 dni / 3 noclegi)
Ecco Holiday

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 373557/152Kod: FTR 373557/152

Szczegóły oferty

4
Hiszpania/Fuerteventura

Wyposażenie
Hotel zbudowany został w roku 2004. Obiekt oferuje 570 pokoi. Dopełnieniem komfortowego pobytu jest możliwość skorzystania z przechowalni bagażu, sejfu, kantoru wymiany walut i bankomatu. Wi-Fi w pomieszczeniach ogólnodostępnych zapewnia stały dostęp do sieci. Pomocą w rezerwacji wycieczek służy Państwu nasz tour-desk. Obiekt dysponuje wyposażeniem przystosowanym do gości niepełnosprawnch. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, kawiarnia i bar. W sklepie z pamiątkami nabyć można drobiazgi upamiętniające pobyt. W obrębie hotelu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Do Państwa dyspozycji jest również sala telewizyjna i pokój zabaw dla dzieci. Auto pozostawić można w garażu (bezpłatnie) oraz na parkingu (bezpłatnie). Rowery będą bezpieczne w naszej przechowalni. Do pozostałych oferowanych na miejscu usług należą: wielojęzyczny personel, wypożyczalnia samochodów, opieka medyczna, serwis pokojowy i pralnia. Istnieje możliwość skorzystania z transportu wahadłowego. Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów. Wsparciem w sferze biznesowej jest projektor.
Pokoje
Pokoje wyposażone są w klimatyzację, wentylator i łazienkę. Balkon bądź taras stanowi dla podróżnych doskonałą okazję do relaksu. Urzekającą atmosferę wielu kwater podkreśla widok na morze. Pomieszczenia mieszkalne i sypialne wyposażone są w łóżko podwójne bądź łóżko typu king size. Kolejnym udogodnieniem jest możliwość rezerwacji oddzielnych sypialni. Na życzenie dostępne są dostawki oraz łóżeczka dziecięce. Ponadto skorzystać można z sejfu i biurka. W skład standardowego wyposażenia wchodzi również minilodówka. Dopełnieniem wyposażenia jest internet, telefon, telewizor, budzik i Wi-Fi. Dostępne są również pokoje przystosowane dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Łazienki dysponują prysznicem i wanną. W łazience znajduje się suszarka do włosów, lusterko kosmetyczne i telefon. Ekskluzywnie dla naszych gości przygotowaliśmy w łazienkach artykuły kosmetyczne i komplet ręczników. Rodziny z dziećmi zamieszkać mogą w przygotowanych specjalnie z myślą o nich pokojach rodzinnych.
Oferta sportowo-rozrywkowa
Orzeźwienie i ochłodę znajdziecie Państwo w jednym z naszych basenów (krytym bądź otwartym). Do dyspozycji gości jest również taras do opalania, leżaki oraz parasole przeciwsłoneczne. O Państwa pełne odprężenie zadba kąpiel w jacuzzi. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Różnorodne atrakcje, jak boccia, siatkówka i koszykówka, czy też za dodatkową opłatą tenis ziemny urozmaicą Państwa pobyt w obiekcie. Bogata oferta sportowa wewnątrz obiektu obejmuje studio fitness, tenisa stołowego, zajęcia gimnastyczne i aerobik, jak również za dodatkową opłatą bilard. Hotelowe propozycje Wellness to m.in. spa, sauna, łaźnia parowa i zabiegi masażu. Do pozostałych możliwości spędzenia czasu wolnego należą muzyka na żywo, dyskoteka i miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413
Wyżywienie
Dostępne warianty żywieniowe to wyżywienie częściowe i opcja all inclusive. W ofercie posiłków znajdują się śniadanie, obiad i kolacja. Dania dietetyczne, potrawy bezglutenowe i potrawy wegetariańskie mogą być przygotowane na życzenie gościa. Dodatkowo w ofercie znajdują się inne opcje żywieniowe i przekąski. Serwowane są napoje bezalkoholowe i napoje alkoholowe.
Karty kredytowe
W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.
Świadczenia
Przelot

opłaty lotniskowe i paliwowe

ubezpieczenie KL, NNW - Wariant Podstawowy

transfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko 

zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

bagaż podręczny:
- na lotach Wizz Air (W6) - w cenie 1 bagaż podręczny  (max. wymiary: 40 x 30 x 20 cm)
- na lotach Ryanair/Ryanair Sun (FR/RR)/Malta Air (AL) - w cenie 1 bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 30 x 20 cm)
- pozostałe linie zgodnie z ofertą
Dodatkowo płatne
Bagaż rejestrowany oraz dodatkowy bagaż podręczny - ceny zgodnie z ofertą.

LINIE WIZZAIR:
- drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm
- bagaż rejestrowany do 20 kg

           LINIE RYANAIR/RYANAIR SUN/MALTA AIR:

            - drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm
            - bagaż rejestrowany do 20 kg

            - bagaż rejestrowany do 10 kg (max. 120x120x80 cm)

        
Miejsca obok siebie w samolocie.

Uwaga! Po potwierdzeniu rezerwacji przez Ecco Holiday, dokupienie miejsc w samolocie lub dodatkowego bagażu jest możliwe wyłącznie po przez kontakt z infolinią Ecco Holiday - cena może być wyższa niż w momencie potwierdzania rezerwacji.
Obsługa
Brak obsługi
Wizy
Wizy nie są wymagane. Obywatele polscy mogą przekroczyć granicę posługując się dowodem osobistym. Należy pamiętać o dokumencie dla dziecka
Udogodnienia
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Dane GPS hotelu Occidental Jandia Playa
N 28º 3' 15.0807"
W 14º 19' 28.7033"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Hiszpanii.
Zobacz więcej informacji o Occidental Jandia Playa w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 4929 opinii z różnych źródeł
4.7 / 6
Dobry
81% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
1751 opinii
5.0
1429 opinii
4.0
901 opinii
3.0
389 opinii
2.0
234 opinie
1.0
225 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Szczególnie polecany dla:

  • osób szukających spokoju (83%)
  • rodzin z dziećmi (50%)
  • osób nastawionych na zwiedzanie (50%)
  • osób szukających rozrywek (33%)
  • nowożeńców (17%)
  • wymagających klientów (17%)
  • osób niewymagających (17%)
  • osób oszczędnych (17%)
Najczęściej oceniane:
  • Ogólne wrażenie
  • Położenie i okolica (plaża)
  • Ogród
  • Atmosfera i traktowanie gości
  • Basen
  • Stan techniczny

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Occidental Jandia Playa

Opinie o hotelu i otoczeniu

Rozległy kompleks Occidental Jandia Playa położony jest na wzgórzu, z którego rozciągają się widoki na ocean i szeroką plażę Jandía. Teren hotelu otaczają zadbane ogrody z palmami i egzotycznymi roślinami, a liczne ścieżki spacerowe prowadzą wśród rabat i kwiatów. Części wspólne, takie jak lobby, restauracje czy strefy basenowe, są regularnie sprzątane i prezentują się schludnie, choć w niektórych miejscach widoczne są ślady zużycia i przydałyby się drobne prace konserwacyjne. Goście doceniają spokojną atmosferę oraz możliwość relaksu wśród zieleni i podziwiania malowniczych krajobrazów. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, supermarket oraz promenada prowadząca do centrum Morro Jable, co zapewnia wygodny dostęp do lokalnych atrakcji.

Opinie o pokoju

Pokoje są przestronne i wyposażone w wygodne łóżka, jednak ich wystrój i stan techniczny w wielu przypadkach zdradzają upływ czasu. Część gości zwraca uwagę na potrzebę odświeżenia mebli oraz elementów wykończenia, takich jak drzwi czy płytki. Czystość utrzymywana jest na dobrym poziomie, a codzienne sprzątanie to standard. Łazienki są funkcjonalne, choć niektóre wymagają lepszej konserwacji – pojawiają się opinie o nieszczelnościach, problemach z temperaturą wody czy zużyciu armatury. Klimatyzacja działa, ale w cieplejsze dni bywa mało wydajna. Mimo kilku uwag dotyczących estetyki i stanu technicznego, pokoje zapewniają komfortowy wypoczynek podczas pobytu.

Opinie o gastronomii

Oferta kulinarna wyróżnia się szerokim wyborem dań serwowanych w formie bufetu, z propozycjami dla różnych preferencji żywieniowych. Goście chwalą różnorodność posiłków, świeżość składników i częste uzupełnianie potraw, choć pojawiają się też opinie o powtarzalności niektórych dań. Przekąski dostępne są w barze przy basenie, co pozwala na szybki posiłek między głównymi godzinami serwowania. W opcji all inclusive można liczyć na szeroki wybór napojów, w tym lokalne alkohole i koktajle, choć niektóre z nich przygotowywane są maszynowo i nie zawsze spełniają oczekiwania. Osoby korzystające z wyższego standardu mają dostęp do spokojniejszych stref restauracyjnych i lepszej jakości napojów. W godzinach szczytu w restauracji bywa tłoczno i czasem trzeba poczekać na wolny stolik. Ogólnie jedzenie i napoje oceniane są dobrze, choć pojawiają się pojedyncze głosy o monotonnym menu lub jakości niektórych produktów.

Opinie o basenie

Strefa basenowa przyciąga dużą powierzchnią i różnorodnością – są tu zarówno spokojniejsze miejsca do relaksu, jak i te z animacjami oraz barem wodnym. Goście często chwalą czystość i codzienną pielęgnację basenów, choć pojawiają się opinie o konieczności odświeżenia niektórych elementów, na przykład płytek. W sezonie problemem bywa rezerwowanie leżaków, zwłaszcza rano, co niektórych irytuje. Dla dzieci przygotowano osobny basen, a w strefie Royal Level znajduje się podgrzewany basen zewnętrzny, który cieszy się uznaniem osób szukających większego komfortu. Na terenie kompleksu działa także aquapark, oceniany pozytywnie przez większość odwiedzających, choć zdarzają się pojedyncze głosy o potrzebie drobnych napraw. Całość zapewnia dobre warunki do wypoczynku zarówno rodzinom, jak i osobom szukającym spokojniejszego miejsca.

Opinie o plaży

Szeroka, piaszczysta plaża uchodzi za jedną z najładniejszych na wyspie. Dojście z Occidental Jandia Playa zajmuje zwykle od 5 do 15 minut, w zależności od położenia pokoju, prowadzi wygodną ścieżką lub tunelem pod drogą. Po drodze można napotkać niewielką różnicę wysokości, ponieważ kompleks znajduje się na wzgórzu. Plaża nie jest prywatna, ale nawet w sezonie nie brakuje na niej miejsca, a czystość i widoki są często chwalone przez gości. W pobliżu dostępne są bary i sklepy, a na samej plaży można wypożyczyć leżaki i parasole za dodatkową opłatą. Miejsce sprzyja zarówno spokojnemu wypoczynkowi, jak i aktywnościom sportowym.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Rodziny z dziećmi mogą liczyć na szeroki wybór atrakcji i udogodnień. Na najmłodszych czeka klub Barcy Club z codziennymi, kreatywnymi zajęciami oraz wieczorną minidyskoteką. Dzieci korzystają z placu zabaw z piaskownicą i pirackim statkiem, a animatorzy regularnie organizują gry, zabawy i warsztaty. W opiniach często pojawia się uznanie dla zespołu animacyjnego, który dba o dobrą atmosferę i integrację dzieci różnych narodowości. Zdarzały się jednak głosy, że w brodzikach atrakcji jest niewiele, a ochrona przed słońcem w tej strefie mogłaby być lepsza. Mimo tych uwag Occidental Jandia Playa cieszy się popularnością wśród rodzin.

Opinie o rozrywce i sport

Na terenie obiektu znajdują się duże baseny, w tym jeden podgrzewany, a także przestronne strefy do relaksu i opalania. Osoby aktywne mają do dyspozycji siłownię oraz kort tenisowy. W ciągu dnia organizowane są animacje, takie jak aqua aerobik, gry zespołowe czy konkursy, a dzieci mogą korzystać z zajęć w klubie Barcy. Wieczorami odbywają się pokazy, występy muzyczne, kabarety oraz mini-dyskoteki dla najmłodszych. Opinie na temat programu rozrywkowego są podzielone – część gości docenia energię animatorów i różnorodność, inni uważają, że rozrywka bywa powtarzalna lub mało angażująca. Na miejscu działa także strefa spa z bogatą ofertą masaży i zabiegów relaksacyjnych.

Opinie o położeniu i okolicy

Obiekt położony jest w południowej części Fuerteventury, w pobliżu jednej z najpiękniejszych, szerokich i piaszczystych plaż na wyspie. Okolica zachęca do spacerów promenadą lub wzdłuż wybrzeża, a do centrum Morro Jable można dojść pieszo w około 20–30 minut, mijając sklepy, bary i restauracje. Bezpośrednio pod hotelem znajduje się supermarket oraz kilka sklepów z pamiątkami i artykułami codziennego użytku. W pobliżu dostępne są wypożyczalnie samochodów oraz punkty organizujące wycieczki i sporty wodne. Region Jandia słynie z pięknych widoków i spokojnej atmosfery, co doceniają osoby szukające relaksu, ale również aktywni turyści znajdą tu wiele możliwości spędzania czasu poza hotelem.

Opinie klientów
Holiday Check
5.3 / 6
Bardzo dobry
100% osób poleca
(14 opinii)
Ocena ogólna5.3
Hotel i otoczenie5.4
Pokoje5.0
Gastronomia5.2
Infrastruktura5.1
Lokalizacja5.0
Holiday Check

(3796 opinii)

Thumb up Holiday Check
76%
4.6 /6

Hotel

4.6

Pokój

4.4

Serwis

4.7

Położenie

4.7

Gastronomia

4.4

Sport i rozrywka

4.4

Occidental Jandia Playa na mapie

Jaka jest pogoda w grudniu w Morro Jable?

Pogoda w Morro Jable w grudniu charakteryzuje się łagodnym klimatem, z średnią temperaturą w ciągu dnia około 22°C. Noce są chłodniejsze, ale nadal komfortowe, z temperaturą około 15,8°C. W tym miesiącu można liczyć na około 23 słoneczne dni, co sprawia, że pogoda jest sprzyjająca do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Warto zabrać lekkie ubrania, takie jak krótkie rękawy i szorty, a na wieczór także coś cieplejszego, np. cienki sweter. Parasolki i krem z filtrem UV przydadzą się podczas słonecznych dni. Pogoda w Morro Jable umożliwia korzystanie z plaży i kąpieli słonecznych niemal przez cały miesiąc.

To doskonała pora na zwiedzanie okolicy, spacery i rodzinny wypoczynek. Średnia suma opadów wynosi około 33 mm, co oznacza, że deszcz jest raczej sporadyczny, a dni deszczowe to tylko 8 dni w miesiącu. Dzięki temu można planować wycieczki fakultatywne i aktywności na świeżym powietrzu bez obaw o niepogodę.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży