Paradise Park Fun Lifestyle

Los Christianos, Teneryfa, Wyspy Kanaryjskie (Hiszpania)

Paradise Park Fun Lifestyle zdaniem specjalistów Urlop.pl

W Paradise Park Fun Lifestyle goście najczęściej podkreślają wyjątkową atmosferę i życzliwe traktowanie przez personel. Obsługa jest opisywana jako serdeczna, pomocna i zawsze gotowa do wsparcia, co znacząco wpływa na komfort pobytu. Jedzenie w hotelu zbiera bardzo dobre opinie – posiłki są smaczne, różnorodne i świeże, a oferta gastronomiczna odpowiada na różne potrzeby, w tym diety specjalne. Czystość i porządek w całym obiekcie, zarówno w pokojach, jak i w częściach wspólnych, utrzymywane są na wysokim poziomie, co doceniają zarówno rodziny, jak i pary. Pokoje są przestronne, funkcjonalne i regularnie sprzątane, a goście często chwalą ich komfort oraz wyposażenie. Paradise Park Fun Lifestyle to miejsce, które wyróżnia się troską o detale, przyjazną atmosferą i wysoką jakością usług, co sprawia, że wielu gości wraca tu ponownie.

  • ok. 1000m od plaży
  • plaża piaszczysta
  • Transfer z lotniska ok. 20 min.
  • Długość lotu 5h 50min.
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
06.12 - 10.12.2026 (5 dni / 3 noclegi)
Ecco Holiday

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 336151/152Kod: FTR 336151/152

Szczegóły oferty

4
Hiszpania/Teneryfa

Wyposażenie
Ośrodek wypoczynkowy zbudowany został w roku 1988. Goście zakwaterowani są w 394 pokojach. Kompleks dysponuje 394 pomieszczeniami mieszkalnymi, znajdującymi się w budynku głównym i 2 budynkach pobocznych. Do dyspozycji gości jest lobby wraz z recepcją z check-out-service. Poszczególne piętra osiągalne są za pomocą windy bądź też schodami. Na miejscu znajduje się szatnia, przechowalnia bagażu, sejf, kantor wymiany walut i bankomat. Wi-Fi umożliwia dostęp do internetu również w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Pomocą w rezerwacji wycieczek służy Państwu nasz tour-desk. Kompleks dysponuje szeregiem udogodnień dla niepełnosprawnych. Na urozmaiconą ofertę gastronomiczną składają się restauracja, jadalnia, kawiarnia i bar. Udane zakupy zrealizujecie Państwo w supermarkecie i sklepie z pamiątkami oraz w pozostałych placówkach handlowych. W obrębie obiektu znajduje się malowniczy ogród i plac zabaw. Do Państwa dyspozycji jest również kiosk z prasą, sala telewizyjna i pokój zabaw dla dzieci. Auto pozostawić można w garażu oraz na parkingu. Do pozostałych oferowanych na miejscu usług należą: wielojęzyczny personel, opieka nad dziećmi, wypożyczalnia samochodów, opieka medyczna, serwis pokojowy, pralnia i usługi fryzjerskie. Istnieje możliwość skorzystania z transportu wahadłowego. Podróżnych preferujących zapoznanie się z okolicą w sposób aktywny ucieszy z pewnością możliwość wypożyczenia rowerów. W kwestiach biznesowych pomocą i radą służy Państwu nasze dysponujące faksem Buisness Center.
Pokoje
Pokoje wyposażone są w klimatyzację, kuchnię i łazienkę. Większość pokoi posiada balkon z widokiem na okolicę. Opcjonalnie dostępne są oddzielne sypialnie. Ponadto skorzystać można z sejfu i minibarku. Aneks kuchenny dla osób samodzielnie się stołujących jest optymalnie wyposażony w lodówkę, minilodówkę, kuchenkę gazową, ekspres do kawy / herbaty i piec. Ponadto dostępne są zestaw do prasowania i prasa do spodni. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są telefon, telewizor, radio, zestaw stereo i Wi-Fi (bezpłatnie). Łazienki dysponują prysznicem i wanną. W łazience znajduje się suszarka do włosów i telefon. Istnieje również możliwość rezerwacji kwatery z łazienką dla osób niepełnosprawnych. Ośrodek wypoczynkowy oferuje pokoje rodzinne i pokoje dla niepalących.
Oferta sportowo-rozrywkowa
Orzeźwienie i ochłodę znajdziecie Państwo w jednym z naszych basenów (krytym bądź otwartym). Do dyspozycji gości jest również taras do opalania, leżaki oraz parasole przeciwsłoneczne. O Państwa pełne odprężenie zadba kąpiel w jacuzzi. Na miejscu dostępny jest ponadto bar z przekąskami. Urozmaicenie stanowią liczne i różnorodne aktywności rekreacyjne oferowane w kompleksie, jak np. rower / rower górski, tenis ziemny, boccia, golf, strzelanie z łuku, wędkowanie i jazda konna. Windsurfing, kanadyjki, nurkowanie, aerobik wodny i aqua fitness zapewnią mnóstwo dobrej zabawy amatorom sportów wodnych. Bogata oferta sportowa wewnątrz kompleksu obejmuje studio fitness, tenisa stołowego, bilard, darta, kręgle, squasha, jogę, zajęcia gimnastyczne i aerobik. Zapraszamy Państwa do odwiedzin naszej Strefy Wellness. Polecamy spa, łaźnię parową, łaźnię turecką i salon piękności, jak również za dodatkową opłatą saunę, zabiegi masażu i solarium. Do pozostałych możliwości spędzenia czasu wolnego należą program animacyjny, muzyka na żywo, dyskoteka i miniklub. Copyright GIATA 2004 - 2025. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126413
Wyżywienie
Dostępne warianty żywieniowe to nocleg ze śniadaniem, wyżywienie częściowe, wyżywienie pełne i opcja all inclusive. Podawane na miejscu posiłki to śniadanie, obiad i kolacja. Na indywidualne życzenie oferujemy dania dietetyczne. Dodatkowo w ofercie znajdują się inne opcje żywieniowe i przekąski.
Karty kredytowe
W obiekcie akceptowane są następujące karty kredytowe: American Express, Visa i MasterCard.
Świadczenia
Przelot

opłaty lotniskowe i paliwowe

ubezpieczenie KL, NNW - Wariant Podstawowy

transfery lotnisko - hotel, hotel - lotnisko 

zakwaterowanie w hotelu zgodnie z wybraną ofertą

bagaż podręczny:
- na lotach Wizz Air (W6) - w cenie 1 bagaż podręczny  (max. wymiary: 40 x 30 x 20 cm)
- na lotach Ryanair/Ryanair Sun (FR/RR) - w cenie 1 bagaż podręczny (max. wymiary: 40 x 30 x 20 cm)

- na lotach PLL LOT  - w cenie 1 bagaż podręczny do 8 kg
- pozostałe linie zgodnie z ofertą
Dodatkowo płatne
Bagaż rejestrowany oraz dodatkowy bagaż podręczny - ceny zgodnie z ofertą

LINIE PLL LOT: bagaż rejestrowany do 23 kg

LINIE WIZZAIR:
- drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm
- bagaż rejestrowany do 20 kg

           - bagaż rejestrowany do 10 kg

LINIE RYANAIR/RYANAIR SUN:

            - drugi bagaż podręczny do 10kg o wymiarach 55 cm x 40 cm x 23 cm
            - bagaż rejestrowany do 20 kg

            - bagaż rejestrowany do 10 kg (max. 120x120x80 cm)
Miejsca obok siebie w samolocie. 

Uwaga! Po potwierdzeniu rezerwacji przez Ecco Holiday, dokupienie miejsc w samolocie lub dodatkowego bagażu jest możliwe wyłącznie poprzez kontakt z infolinią Ecco Holiday - cena może być wyższa niż w momencie potwierdzania rezerwacji.
Obsługa
Ograniczona obsługa w języku polskim (kontakt telefoniczny)
Wizy
Wizy nie są wymagane. Obywatele polscy mogą przekroczyć granicę posługując się dowodem osobistym. Należy pamiętać o dokumencie dla dziecka
Udogodnienia
Brak udogodnień dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej. W przypadku pytań prosimy o kontakt.
Dane GPS hotelu Paradise Park Fun Lifestyle
N 28º 3' 12.474"
W 16º 42' 21.798"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Hiszpanii.
Zobacz więcej informacji o Paradise Park Fun Lifestyle w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 7122 opinie z różnych źródeł
5.1 / 6
Bardzo dobry
89% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
3952 opinie
5.0
1442 opinie
4.0
969 opinii
3.0
361 opinii
2.0
76 opinii
1.0
322 opinie

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Szczególnie polecany dla:

  • osób szukających spokoju (60%)
  • rodzin z dziećmi (20%)
  • osób nastawionych na zwiedzanie (20%)
  • nowożeńców (20%)
  • osób niewymagających (20%)
  • osób młodych i aktywnych (20%)
Najczęściej oceniane:
  • SPA

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Paradise Park Fun Lifestyle

Opinie o hotelu i otoczeniu

Rozległy, nowoczesny kompleks Paradise Park Fun Lifestyle położony jest w spokojnej części Los Cristianos, z dogodnym dostępem do plaży i centrum zarówno pieszo, jak i bezpłatnym busem. Otoczenie hotelu to zadbane tereny zielone, liczne miejsca do relaksu, taras na dachu i ogrody. Goście często wspominają o imponujących widokach, zwłaszcza z wyższych pięter i strefy rooftop, gdzie można podziwiać panoramę miasta i zachody słońca. Części wspólne utrzymywane są w wysokim standardzie czystości, choć niektórzy zwracają uwagę na potrzebę odświeżenia niektórych elementów infrastruktury. Wydzielone strefy tylko dla dorosłych zapewniają spokojniejszy wypoczynek, a atmosfera sprzyja zarówno rodzinom, jak i osobom szukającym ciszy.

Opinie o pokoju

Pokoje oceniane są jako przestronne, nowoczesne i czyste. Codzienne sprzątanie stoi na wysokim poziomie, a goście chwalą wygodne łóżka oraz dobrze wyposażone wnętrza z lodówkami, czajnikami i sejfami. W wielu opiniach pojawiają się pozytywne wzmianki o świeżej pościeli i regularnej wymianie ręczników. Łazienki są funkcjonalne, choć czasem pojawiają się drobne uwagi dotyczące zapachu kanalizacji lub potrzeby odświeżenia niektórych elementów. Pokoje w aneksie bywają mniej nowoczesne, ale oferują dużo przestrzeni, co doceniają rodziny. Klimatyzacja nie zawsze działała idealnie, jednak ogólne warunki w pokojach i łazienkach są bardzo dobrze oceniane, a czystość i wygoda należą do najczęściej wymienianych zalet.

Opinie o gastronomii

W opiniach często pojawiają się pochwały za szeroki wybór potraw i tematyczne wieczory w bufecie. Wyżywienie w głównej restauracji oceniane jest jako świeże i smaczne, z opcjami dla osób na diecie bezglutenowej czy wegańskiej. Bufet oferuje dania kuchni międzynarodowej, a śniadania i brunche wyróżniają się różnorodnością. W ramach all inclusive dostępne są markowe alkohole, a jakość koktajli i napojów spotyka się z uznaniem. Obsługa w barach i przy basenach jest sprawna, a wybór trunków szeroki. Zdarzają się pojedyncze uwagi dotyczące kolejek w restauracji w godzinach szczytu lub temperatury niektórych dań, jednak większość opinii potwierdza wysoki standard serwowanych posiłków.

Opinie o basenie

Na terenie Paradise Park Fun Lifestyle znajduje się pięć basenów, w tym strefy przeznaczone wyłącznie dla dorosłych oraz rodzin z dziećmi. Główny basen rodzinny jest podgrzewany w sezonie zimowym, co doceniają szczególnie rodziny. Dostępne są także jacuzzi oraz taras na dachu z basenem tylko dla dorosłych, oferujący spokojniejszą atmosferę i ładne widoki. Baseny są czyste i zadbane, a liczba leżaków zazwyczaj wystarcza, choć w okresach większego obłożenia może być trudniej o wolne miejsce przy najpopularniejszych basenach. Dodatkową atrakcją jest niewielki aquapark typu lazy river, który cieszy się zainteresowaniem rodzin.

Opinie o plaży

Piaszczysta plaża oddalona jest o około 15–25 minut spacerem od hotelu. Osoby, które wolą nie pokonywać tej trasy pieszo, mogą skorzystać z bezpłatnego transferu. Droga do plaży prowadzi przez przyjemną okolicę, choć miejscami pojawiają się schody, co może być pewnym utrudnieniem. Plaża jest oceniana jako komfortowa i odpowiednia do wypoczynku, a spokojna okolica oraz wygodny transport zbierają pozytywne opinie.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Dzieci mogą liczyć na szeroki wybór atrakcji i animacji, które cieszą się dużym uznaniem wśród rodzin. Klub dla najmłodszych jest często wymieniany w pozytywnych opiniach, podobnie jak regularnie organizowane zajęcia i mini dyskoteki. Na terenie Paradise Park Fun Lifestyle znajduje się podgrzewany basen z wydzieloną strefą oraz brodzik, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo. Codziennie odbywają się różnorodne animacje i wydarzenia skierowane do dzieci. Wiele rodzin podkreśla profesjonalną opiekę i bogactwo rozrywek, dzięki czemu najmłodsi nie narzekają na nudę podczas pobytu.

Opinie o rozrywce i sport

Na miejscu dostępnych jest wiele możliwości aktywnego spędzania czasu. Goście korzystają z kilku basenów, w tym stref przeznaczonych wyłącznie dla dorosłych oraz basenów z podgrzewaną wodą. Popularnością cieszy się taras na dachu z widokiem oraz jacuzzi. Animatorzy prowadzą liczne zajęcia dla dzieci i dorosłych, takie jak gry, konkursy, animacje przy basenie czy mini dyskoteki. Wieczorami organizowane są pokazy, quizy, występy muzyczne i imprezy tematyczne. W obiekcie działa także spa z masażami i zabiegami relaksacyjnymi, a dla miłośników sportu przygotowano stoły do bilarda, ping-ponga oraz zajęcia fitness.

Opinie o położeniu i okolicy

Spokojna część Los Cristianos, w której znajduje się Paradise Park Fun Lifestyle, pozwala na łatwy dostęp do lokalnych barów, kawiarni i restauracji. W okolicy nie brakuje supermarketów, w tym czynnego całą dobę, co ułatwia codzienne zakupy. Do plaży można dojść w około 15 minut, a hotelowy autobus regularnie dowozi gości zarówno do centrum, jak i do popularnych atrakcji, takich jak Siam Park czy Siam Mall. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej i taxi umożliwia wygodne zwiedzanie wyspy. Promenada zachęca do spacerów wzdłuż wybrzeża i pozwala dotrzeć pieszo do sąsiednich kurortów.

Opinie klientów
Holiday Check
5.5 / 6
Znakomity
100% osób poleca
(6 opinii)
Ocena ogólna5.5
Hotel i otoczenie5.0
Pokoje5.2
Gastronomia5.0
Infrastruktura4.8
Lokalizacja5.2
Holiday Check

(234 opinii)

Thumb up Holiday Check
72%
4.4 /6

Hotel

4.4

Pokój

5.1

Serwis

5.5

Położenie

4.8

Gastronomia

4.5

Sport i rozrywka

5.2

Paradise Park Fun Lifestyle na mapie

Jaka jest pogoda w grudniu w Los Christianos?

W grudniu pogoda w Los Christianos jest łagodna, z średnią temperaturą w dzień około 14°C i nocą około 6°C. Większość dni jest słoneczna, co sprzyja spacerom i zwiedzaniu, choć od czasu do czasu pojawiają się opady deszczu.

Przy takiej pogodzie najlepiej przygotować się na chłodniejsze wieczory i poranki, zabierając lekki sweter lub bluzę na wieczorne spacery. W ciągu dnia można cieszyć się słońcem, więc warto mieć ze sobą lekkie ubrania, np. krótkie rękawy i szorty.

W grudniu można korzystać z atrakcji na świeżym powietrzu i cieszyć się spokojnym zwiedzaniem, unikając tłumów sezonowych. To idealny czas na relaks w lokalnych kawiarniach i na spacerach po plaży, nawet jeśli pogoda jest chłodniejsza.

Praktyczna rada: spakuj parasol lub lekką pelerynę przeciwdeszczową, by móc korzystać z uroków wyspy niezależnie od pogody. W takich warunkach najlepiej sprawdzają się wycieczki objazdowe i relaks w hotelu z opcją podgrzewanego basenu.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży