Nickel Resort & Wellnest

Grzybowo, Zachodnio-pomorskie (Polska)

Nickel Resort & Wellnest zdaniem specjalistów Urlop.pl

Nickel Resort & Wellnest często zbiera pozytywne opinie za wyjątkową strefę spa, gdzie można naprawdę odpocząć i zregenerować siły. W recenzjach pojawia się sporo pochwał dotyczących jakości i różnorodności posiłków, które są smaczne i przygotowywane ze starannością. Pokoje wyróżniają się nowoczesnym wystrojem, przestronnością i wygodą, co doceniają zarówno rodziny, jak i osoby szukające spokoju. Goście zwracają też uwagę na estetyczne wnętrza i zadbany teren, który prezentuje się bardzo dobrze. Wiele osób wspomina o przyjaznej atmosferze i dbałości obsługi o komfort pobytu. Sporo gości wraca tu ponownie.

  • ok. 800m od plaży
  • plaża piaszczysta
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
14.12 - 16.12.2026 (3 dni / 2 noclegi)
Nekera

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 554182/150Kod: FTR 554182/150

Szczegóły oferty

Kraj
POLSKA

Opis
"NICKEL Resort & WellNest Grzybowo koło Kołobrzegu został zaprojektowany w duchu neuroarchitektury, biophilic design i ekologii – elewacje inspirowane rybią łuską, naturalne materiały, wyważona kolorystyka, duże przeszklenia oraz liczne strefy zieleni tworzą środowisko, które działa jak balsam na zmysły" 
Nickel Resort & WellNest to miejsce, w którym natura, relaks i innowacyjne podejście do sfery wellness łączą się w harmonii, tworząc przestrzeń głębokiej regeneracji ciała, ducha i umysłu.

Wierzymy, że prawdziwy odpoczynek to coś więcej niż tylko chwila relaksu - to holistyczne doświadczenie, które odżywia organizm, przywraca wewnętrzną równowagę i inspiruje do zdrowszego, bardziej satysfakcjonującego życia. 

 
.
Położenie
W niewielkiej nadmorskiej miejscowości Grzybowo, ok. 7 km. od Kołobrzegu. Najbliższy przystanek autobusowy oddalony o ok. 900 m., w okolicy restauracje, sklepy bary. 
Plaża
Piękna, szeroka, piaszczysta oddalona o ok. 1 km. 
Wyposażenie
Nowy, nowoczesny kompleks apartamentów, którego otwarcie nastąpi 1.01.2026 r. Do dyspozycji Gości: całodobowa recepcja z przestronnym lobby i miejscami do wypoczynku, windy, restauracja główna, bar, winiarnia, kiosk z prasą i pamiatkami, przechowalnia bagażu. Na zewnątrz obiektu ogród, łączka do opalania z leżakami i parasolami. 
Dostęp do internetu
Wi-Fi na terenie obiektu i w pokojach gratis. 
Zakwaterowanie
Komfortowe, gustowanie urządzone pokoje dwuosobowe: ok. 18 m2; z łóżkiem małżeńskim, klimatyzacja / ogrzewanie, TV-Sat., telefon, sejf, zestaw do parzenia kawy / herbaty, zestaw do prasowania, balkon, wanna lub prysznic, WC, suszarka, szlafrok (możliwość wypożyczenia w cenie 10 EUR), kapcie.

Suite classic: przestronniejsze, ok. 33 m2; dodatkowo rozkładana sofa i kącik wypoczynkowo / jadalny.Poza tym wyposażone jak pokoje ddwuosobowe. 
.
Sport
Nowoczesna i dobrze wyposażona siłownia. Za opłatą: programy fitness, joga, animacje sportowe, wynajem rowerów.
Wellness
Centrum Spa i odnowy biologicznej o pow. 100 m2; basen kryty, dwie sauny, łaźnia parowa, grota solna, jacuzzi, pomieszczenie do relaksu z leżakami. Za opłatą: zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, masaże. 
Dzieci
Pokój gier i zabaw. 
Wyżywienie
Ze śnadaniem lub z dwoma posiłkami. Śniadanie i kolacja w formie bufetu, napoje do kolacji za dodatkową opłatą.
Kategoria nekera
5 gwiazdek. 
Parkowanie
Miejsca parkingowe przy obiekcie w miarę dostępności, za opłatą ok. 12 EUR / dzień. 
Zwierzęta domowe
Na zapytanie, za opłatą, ok. 12 EUR / dzień.
Ważne informacje
Zameldowanie od godz. 16:00, wymeldowanie do godz. 11:00.

Cena zawiera
Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, telefoniczną opiekę rezydenta.

Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww.świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), ubezpieczenie dla imprez turystycznych, bezpośrednia opieka polskojęzycznego rezydenta - w sezonie letnim (wakacyjnym): Kreta, Rodos, Turcja (Riwiera), Majorka, Bułgaria, całorocznie: Malta, na pozostałych kierunkach opieka telefoniczna lub przez czat w serwisie moja.nekera.pl.W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie.Cena uzależniona jest m.in. od przewoźnika oraz terminu wyjazdu, należy ją zweryfikować podczas zakupu.

Linie lotnicze, w których bagaż jest w cenie (20 kg bagaż główny oraz bagaż podręczny) - przeloty czarterowe: Enter Air, LOT (dla wylotów na Rodos), Sky Express, Holiday Europe, European Air Charter, Ryan Sun (dla wylotów na Rodos) oraz przeloty rejsowe: Sun Express, Corendon, Pegasus Airlines, Emirates, Fly Dubai, Quatar Airlines, Air France, Austrian Airlines.Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), Easy Jet.
Podane godziny serwowania posiłków oraz funkcjonowania poszczególnych elementów infrastruktury hotelowej mogą ulec nieznacznym zmianom, ze względu na sezonowość, siły wyższe i inne okoliczności.
.
Mocne strony
- Spokój, relaks, harmonia z naturą
- Nowy, luksusowy obiekt nad Bałtykiem
- Doskonałe centrum Wellness i Spa
- Designerski wystrój pokoi i wnętrz
Dane GPS hotelu Nickel Resort & Wellnest
N 54º 9' 44.6944"
E 15º 29' 20.4604"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem do Polski.
Zobacz więcej informacji o Nickel Resort & Wellnest w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 187 opinii z różnych źródeł
5.7 / 6
Fantastyczny
96% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje słabsze opinie

6.0
169 opinii
5.0
0 opinii
4.0
10 opinii
3.0
3 opinie
2.0
3 opinie
1.0
2 opinie

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Nickel Resort & Wellnest

Opinie o hotelu i otoczeniu

Nickel Resort & Wellnest to nowoczesny obiekt położony w spokojnej okolicy, niedaleko szerokiej, piaszczystej plaży nad Bałtykiem. Budynek wyróżnia się minimalistycznym designem i wysoką jakością wykończenia. Jasne, przestronne wnętrza urządzone są z dbałością o detale, co tworzy przyjemną atmosferę sprzyjającą relaksowi. Części wspólne, takie jak strefa wellness, sauny czy sala zabaw, utrzymane są w bardzo dobrym stanie technicznym i zachwycają czystością. Z okien rozciągają się ładne widoki, a otoczenie sprzyja spacerom i wypoczynkowi w ciszy.

Opinie o pokoju

Pokoje urządzone są nowocześnie, są przestronne i wygodne, a wyposażenie spełnia oczekiwania gości. Wiele osób zwraca uwagę na czystość, estetykę wnętrz oraz komfortowe łóżka i świeżą pościel. Klimatyzacja działa sprawnie, zapewniając odpowiednią temperaturę przez cały rok. W apartamentach dostępne są dodatkowe udogodnienia, takie jak ekspres do kawy, czajnik czy żelazko. Łazienki są zadbane i nowoczesne, co doceniają nawet bardziej wymagający goście. Całość tworzy przyjazną przestrzeń do odpoczynku.

Opinie o gastronomii

Śniadania i obiadokolacje podawane są w formie bufetu, a goście często zwracają uwagę na wysoką jakość i świeżość składników. Wiele opinii podkreśla smaczne, estetycznie podane potrawy oraz możliwość wyboru dań dostosowanych do różnych diet. Bufet śniadaniowy wyróżnia się różnorodnością, choć niektórzy sugerują, że wybór mógłby być większy. Jedzenie opisywane jest jako naturalne i zdrowe, z naciskiem na domowe przetwory. Pozytywne opinie dotyczą również serwowanych napojów i dostępności świeżych soków. W restauracji można liczyć na profesjonalną obsługę, a bar oferuje dobrze oceniane drinki.

Opinie o basenie

Strefa basenowa przyciąga nowoczesnym wystrojem i dbałością o czystość. Basen jest raczej niewielki, ale wielu gości docenia jego kameralny charakter, zwłaszcza poza sezonem. W tej części obiektu znajdują się także jacuzzi i różnorodne sauny, które zbierają bardzo dobre opinie za wysoki standard. Woda w basenie i jacuzzi opisywana jest jako przyjemna do wypoczynku. Strefa wellness została zaprojektowana z myślą o relaksie zarówno dorosłych, jak i dzieci. Nawet przy większej liczbie gości większość osób uznaje ją za atrakcyjną i wartą odwiedzenia.

Opinie o plaży

Około dziesięciominutowy spacer dzieli obiekt od szerokiej, piaszczystej plaży, która przyciąga czystością i malowniczym otoczeniem. Goście chwalą łatwy dostęp do morza oraz spokojną okolicę, sprzyjającą spacerom z dala od miejskiego zgiełku. Plaża uchodzi za dobre miejsce zarówno do relaksu, jak i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Dzieci mają do dyspozycji kolorową salę zabaw, która cieszy się popularnością wśród najmłodszych. Organizowane animacje skutecznie angażują dzieci, zwłaszcza podczas świąt, kiedy pojawiają się dodatkowe atrakcje tematyczne. W Nickel Resort & Wellnest dostępny jest także basen, który pomieści większą grupę dzieci, a do dyspozycji pozostaje również jacuzzi. Rodziny doceniają przyjemnie zaprojektowaną bawialnię, choć przy większej liczbie dzieci przestrzeń bywa nieco ograniczona. Warto mieć na uwadze, że przy sali zabaw nie ma bezpośredniego dostępu do toalety.

Opinie o rozrywce i sport

Nowoczesna strefa spa obejmuje kilka saun, łaźnię parową, pokój relaksu, jacuzzi oraz kryty basen. Wielu gości pozytywnie ocenia bogatą ofertę zabiegów i masaży, które pozwalają się odprężyć niezależnie od pory roku. Na miejscu znajduje się dobrze wyposażona siłownia, a dla dzieci przygotowano animacje i salę zabaw. Starsi mogą skorzystać z sali gier lub wypożyczyć rowery. W trakcie specjalnych wydarzeń, takich jak Sylwester, organizowane są wieczory tematyczne, choć opinie na ich temat bywają podzielone.

Holiday Check

(2 opinii)

Thumb up Holiday Check
100%
6.0 /6

Hotel

6.0

Pokój

-

Serwis

-

Położenie

-

Gastronomia

-

Sport i rozrywka

-

Nickel Resort & Wellnest na mapie

Jaka jest pogoda w grudniu w Grzybowie?

Pogoda w Grzybowo w grudniu to chłodne dni ze średnią temperaturą w dzień 4,1°C i często pochmurnym niebem. Ciepła kurtka, szalik i czapka przydadzą się podczas spacerów po plaży lub wycieczek po okolicy. Warto zabrać także parasolkę, bo grudzień przynosi średnio 10 dni deszczowych. Długie spacery brzegiem morza, relaks w hotelowym SPA i wieczorne rozrywki w ciepłych wnętrzach hoteli będą najwygodniejsze w tym czasie.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży