Villa Hoff Wellness and SPA (Rewal)

Niechorze, Zachodnio-pomorskie (Polska)

Villa Hoff Wellness and SPA (Rewal) zdaniem specjalistów Urlop.pl

Villa Hoff Wellness and SPA przyciąga położeniem tuż przy piaszczystej plaży, co wielu gości uznaje za duży atut. W opiniach często pojawiają się pochwały za różnorodne i smaczne posiłki, zarówno podczas śniadań, jak i obiadokolacji. Sporo osób zwraca uwagę na wysoki poziom czystości – zarówno w pokojach, domkach, jak i częściach wspólnych. Atmosfera panująca w obiekcie oraz podejście obsługi zbierają wiele pozytywnych komentarzy, goście doceniają uprzejmość i pomocność personelu. Część osób zauważa jednak, że niektóre elementy wyposażenia i infrastruktury, zwłaszcza w starszych pokojach czy strefie basenowej, mogłyby zostać odświeżone. Villa Hoff Wellness and SPA często wybierana jest przez osoby szukające relaksu nad morzem, rodziny z dziećmi oraz tych, którzy cenią spokojny klimat i dobrą jakość usług.

  • ok. 150m od plaży
  • plaża piaszczysta
  • wifi
  • basen
  • siłownia

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
21.12 - 23.12.2026 (3 dni / 2 noclegi)
Nekera

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 256551/150Kod: FTR 256551/150

Szczegóły oferty

Kraj
POLSKA

Opis
Villa Hoff Wellness & SPA w Trzęsaczu jest zlokalizowana zaledwie 100 metrów od piaszczystej plaży.

Tuż obok znajduje się przestronny taras widokowy, z którego rozpościera się niezapomniany widok na morze, wybrzeże, słynne ruiny kościoła w Trzęsaczu, a także malownicze wschody i zachody słońca.Villa Hoff oferuje zakwaterowanie w wygodnych pokojach oraz nowoczesnych domkach, dostęp do strefy wellness z basenem i inne atrakcje.Udogodnienia: Basen kryty, Basen dla dzieci, Jacuzzi, SPA, Sauna, Masaże, Wellness, Zabiegi odnowy biologicznej, Bar / restauracja, Pokój gier, Kącik zabaw dla dzieci, Ogród / Park, Plac zabaw dla dzieci, Klimatyzacja, Pobyt z pupilem, Winda, Parking, Płatność kartą, Przy plaży.
Lokalizacja
Villa Hoff mieści się 100 m od piaszczystej plaży w spokojnej części Trzęsacza, blisko ruin słynnego nadmorskiego kościółka, tarasu widokowego i promenady z lodziarniami i kawiarniami.
Dojazdu samochodem
Najwygodniej dojechać od strony Szczecina S3, którą należy opuścić przez węzeł Parłowo, kierując się drogą wojewódzką 107 na Kamień Pomorski.

W Kamieniu Pomorskim na rondzie należy skręcić w prawo na Dźwinówek, gdzie na rondzie należy skręcić w prawo w drogę 102 (kierunek Kołobrzeg) prowadzącą bezpośrednio do Trzęsacza.W centrum miejscowości należy skręcić w lewo w ul. Klifową (w deptak pomiędzy dwoma słupkami), a następnie w prawo w ul. Słoneczną.Villa Hoff znajduje się po lewej stronie ulicy.

Odległość od Szczecina to ok. 100 km, od Poznania – 350 km, a od Warszawy – ok. 650 km..
Dojazd pociągiem i autobusem
Najlepiej dojechać pociągiem do Gryfic (zatrzymują się tutaj pociągi na trasie Szczecin - Kołobrzeg), skąd można dojechać autobusem do Trzęsacza.
Pokój 2-os. standard
Klimatyzowany pokój wyposażony w łazienkę (z prysznicem, suszarką, kosmetykami i ręcznikami), stolik kawowy z fotelami, minibar, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu
Oferta
HB, Oferta bezzwrotna (P2S-B, 31195)
Oferta zawiera
-
- Codzienne śniadanie w formie bufetu
- Codzienna obiadokolacja w formie bufetu
- Możliwość korzystania z basenu krytego, sauny suchej i fińskiej, jacuzzi (w godzinach otwarcia)
- Korzystanie z sali klubowej z bilardem i piłkarzykami (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatne wypożyczenie kijków do Nordic Walking
- Bezpłatny parking (1 miejsce postojowe
- ograniczona liczba miejsc)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
Oferta nie zawiera
Pozostałe usługi obiektu
Pokój 2-os. attic
Klimatyzowany pokój ze skosem i oknem dachowym na II piętrze, wyposażony w łazienkę (z suszarką, kosmetykami i ręcznikami), minibar, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu
Oferta
HB, Oferta bezzwrotna (P2A-B, 31195)
Oferta zawiera
-
- Codzienne śniadanie w formie bufetu
- Codzienna obiadokolacja w formie bufetu
- Możliwość korzystania z basenu krytego, sauny suchej i fińskiej, jacuzzi (w godzinach otwarcia)
- Korzystanie z sali klubowej z bilardem i piłkarzykami (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatne wypożyczenie kijków do Nordic Walking
- Bezpłatny parking (1 miejsce postojowe
- ograniczona liczba miejsc)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
Oferta nie zawiera
Pozostałe usługi obiektu
Pokój 2-os. premium
Klimatyzowany pokój w wysokim standardzie wyposażony w łazienkę (z prysznicem, suszarką, kosmetykami i ręcznikami), stolik kawowy z fotelami, minibar, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu
Oferta
HB, Oferta bezzwrotna (P2P-B, 31195)
Oferta zawiera
-
- Codzienne śniadanie w formie bufetu
- Codzienna obiadokolacja w formie bufetu
- Możliwość korzystania z basenu krytego, sauny suchej i fińskiej, jacuzzi (w godzinach otwarcia)
- Korzystanie z sali klubowej z bilardem i piłkarzykami (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatne wypożyczenie kijków do Nordic Walking
- Bezpłatny parking (1 miejsce postojowe
- ograniczona liczba miejsc)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
Oferta nie zawiera
Pozostałe usługi obiektu
Pokój 3-os. attic
Przestronny klimatyzowany pokój ze skosem i oknem dachowym na II piętrze, wyposażony w łazienkę (z suszarką, kosmetykami i ręcznikami), dużą część wypoczynkową, minibar, TV SAT, sejf, telefon oraz dostęp do internetu
Oferta
HB, Oferta bezzwrotna (P3A-B, 31195)
Oferta zawiera
-
- Codzienne śniadanie w formie bufetu
- Codzienna obiadokolacja w formie bufetu
- Możliwość korzystania z basenu krytego, sauny suchej i fińskiej, jacuzzi (w godzinach otwarcia)
- Korzystanie z sali klubowej z bilardem i piłkarzykami (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatne wypożyczenie kijków do Nordic Walking
- Bezpłatny parking (1 miejsce postojowe
- ograniczona liczba miejsc)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
Oferta nie zawiera
Pozostałe usługi obiektu
Domek garden 8-os.
Nowoczesny i luksusowy domek blisko nadmorskiego klifu. Wygodne dwupoziomowe wnętrze może pomieścić nawet 8 osób. Na parterze pokój dzienny z sofą i TV, aneks kuchenny, stół jadalniany i wyjście na taras ze stołem i krzesłami. Na piętrze 2 sypialnie (obie dla max 4 osób). W nowoczesnej łazience prysznic, suszarka, kosmetyki i ręczniki. W wyposażeniu klimatyzacja, nowoczesne TV, wifi.
Oferta
HB, Oferta bezzwrotna (DM8G-B16, 50865)
Oferta zawiera
-
- Codzienne śniadanie w formie bufetu
- Codzienna obiadokolacja w formie bufetu
- Dla pobytów do 30.06.2026 w Domkach Garden 8 os. jednorazowy voucher o wartości 100 zł dla każdej z osób dorosłych na usługi SPA przy zamówieniu za min.

250 zł
- Możliwość korzystania z basenu krytego, sauny suchej i fińskiej, jacuzzi (w godzinach otwarcia)
- Korzystanie z sali klubowej z bilardem i piłkarzykami (zgodnie z dostępnością)
- Bezpłatne wypożyczenie kijków do Nordic Walking
- Bezpłatny parking (1 miejsce postojowe
- ograniczona liczba miejsc)
- Internet Wi-Fi
- Podatek VAT
.
Oferta nie zawiera
Pozostałe usługi obiektu
Dane GPS hotelu Villa Hoff Wellness and SPA (Rewal)
N 54º 4' 36.9804"
E 14º 59' 39.3612"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą do Polski.
Zobacz więcej informacji o Villa Hoff Wellness and SPA (Rewal) w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 701 opinii z różnych źródeł
5.2 / 6
Bardzo dobry
83% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje słabsze opinie

6.0
425 opinii
5.0
93 opinie
4.0
66 opinii
3.0
111 opinii
2.0
2 opinie
1.0
4 opinie

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Szczególnie polecany dla:

  • osób szukających spokoju (71%)
  • rodzin z dziećmi (29%)
  • wymagających klientów (29%)
  • nowożeńców (14%)

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Villa Hoff Wellness and SPA (Rewal)

Opinie o hotelu i otoczeniu

Przemyślany, elegancki wygląd oraz atrakcyjne położenie tuż przy nadmorskim klifie to cechy, które często pojawiają się w opiniach o Villa Hoff Wellness and SPA. Kompleks składa się z głównego budynku i nowoczesnych domków wakacyjnych, otoczonych zadbaną zielenią i przestronnym ogrodem. Wspólne przestrzenie, takie jak lobby, restauracja czy strefa wellness, prezentują się stylowo i są utrzymane w czystości. Kameralna atmosfera, cisza i spokój na terenie obiektu sprzyjają wypoczynkowi, a z wielu miejsc rozciągają się widoki na morze i okolicę. Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do plaży, deptaku oraz pobliskich atrakcji. Część gości zwraca uwagę, że niektóre udogodnienia, jak basen czy elementy wyposażenia, wymagają już odświeżenia, jednak ogólna dbałość o porządek i komfort pozostaje na wysokim poziomie.

Opinie o pokoju

Czystość, przestronność i przytulny wystrój to cechy, które najczęściej pojawiają się w opiniach o pokojach. Nowsze domki i apartamenty są nowoczesne i dobrze wyposażone, a wygodne łóżka oraz sprawna klimatyzacja zapewniają komfort przez cały rok. Standardowe pokoje hotelowe bywają już nieco zużyte, z widocznymi śladami eksploatacji, jednak są regularnie sprzątane i utrzymane w porządku. Łazienki w domkach i apartamentach oceniane są pozytywnie, choć czasem pojawiają się uwagi dotyczące przestarzałego wystroju lub drobnych usterek. Oferta zakwaterowania spełnia oczekiwania rodzin i osób szukających wygody, a wielu gości deklaruje chęć powrotu.

Opinie o gastronomii

Wysoka jakość i różnorodność posiłków to częsty temat w opiniach gości. Śniadania i obiadokolacje oceniane są pozytywnie, głównie za świeżość i estetykę podania, a menu zmienia się codziennie. W restauracji można liczyć na szeroki wybór potraw, choć przy większym obłożeniu zdarzają się chwilowe braki lub ograniczony wybór ciepłych dań. Przystępne ceny lunchy i kolacji oraz szeroka oferta napojów, także w beach barze, są dodatkowym plusem. Obsługa restauracji i baru zbiera pochwały za sprawność i uprzejmość. Pojawiają się pojedyncze uwagi dotyczące monotonii menu lub dostępności niektórych potraw, jednak przeważają opinie o smacznym i urozmaiconym jedzeniu.

Opinie o basenie

Strefa basenowa cieszy się uznaniem wśród gości, którzy chwalą jej czystość, dostępność i kameralny charakter. Do dyspozycji pozostaje basen, jacuzzi oraz dwie sauny, a dla rodzin z dziećmi przygotowano brodzik. Basen jest czynny przez cały dzień i rzadko bywa zatłoczony, co doceniają osoby szukające spokoju. Pojawiają się pojedyncze głosy o potrzebie odświeżenia tej części obiektu, jednak większość opinii podkreśla komfort i przyjemność korzystania z basenu. Wieczorne oświetlenie dodatkowo podkreśla przyjemny klimat.

Opinie o plaży

Bliskość morza to jeden z największych atutów tego miejsca. Szeroka, piaszczysta plaża znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od obiektu, a zejście prowadzi przez malowniczy klif. Plaża jest czysta, zadbana i nawet w sezonie nie sprawia wrażenia zatłoczonej. Z klifu rozciąga się widok na Bałtyk, który często robi duże wrażenie na odwiedzających. Goście mogą korzystać z prywatnej strefy z leżakami, a w pobliżu działa bar plażowy z napojami i przekąskami.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Rodziny z dziećmi mogą liczyć na sporo udogodnień podczas pobytu w Villa Hoff Wellness and SPA. Na terenie obiektu znajduje się nowoczesny plac zabaw, sala zabaw oraz sala gier z bilardem i piłkarzykami. Dla najmłodszych przygotowano brodzik w strefie basenowej oraz codzienne animacje. W domkach i pokojach dostępne są łóżeczka, a cały teren jest ogrodzony, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. W restauracji przewidziano menu dostosowane do potrzeb dzieci, a obsługa chętnie odpowiada na indywidualne prośby najmłodszych gości.

Opinie o rozrywce i sport

Strefa wellness obejmuje basen, jacuzzi oraz sauny, które zbierają pozytywne opinie za komfort i czystość. W ofercie znajdują się także profesjonalne zabiegi spa i masaże, doceniane przez osoby szukające relaksu. Dla aktywnych przygotowano salę fitness oraz możliwość udziału w zorganizowanych treningach, zwłaszcza podczas specjalnych weekendów sportowych. Regularnie odbywają się animacje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a dodatkowe atrakcje to bilard, piłkarzyki, gry planszowe oraz sala zabaw. W sezonie organizowane są warsztaty tematyczne, które urozmaicają pobyt.

Opinie o położeniu i okolicy

Położenie w spokojnej części Trzęsacza, tuż przy szerokiej, piaszczystej plaży, to duży atut Villa Hoff Wellness and SPA. W okolicy nie brakuje malowniczych ścieżek spacerowych i rowerowych, które prowadzą do pobliskich miejscowości, takich jak Rewal czy Pobierowo. W bliskim sąsiedztwie można zobaczyć ruiny kościoła na klifie, punkt widokowy oraz muzeum. W centrum miasteczka czekają restauracje, kawiarnie, sklepy z pamiątkami i lokalną biżuterią z bursztynu. Goście doceniają łatwy dostęp do sklepów spożywczych i innych punktów usługowych. Okolica zapewnia spokojną atmosferę, a jednocześnie pozwala korzystać z różnych atrakcji regionu.

Opinie klientów
Holiday Check
6.0 / 6
Fantastyczny
100% osób poleca
(7 opinii)
Ocena ogólna6.0
Hotel i otoczenie5.9
Pokoje5.9
Gastronomia6.0
Infrastruktura5.7
Lokalizacja5.3
Holiday Check

(36 opinii)

Thumb up Holiday Check
81%
4.6 /6

Hotel

4.6

Pokój

3.7

Serwis

4.8

Położenie

4.6

Gastronomia

4.7

Sport i rozrywka

4.5

Villa Hoff Wellness and SPA (Rewal) na mapie

Jaka jest pogoda w grudniu w Niechorzu?

Pogoda w Niechorze w grudniu jest chłodna i wilgotna, a dni bywają pochmurne i krótkie. Średnie temperatury utrzymują się w okolicach 2–5°C, a liczba słonecznych dni jest ograniczona – warto przygotować się na kilka deszczowych lub wietrznych dni.

Spacer po plaży w ciepłej kurtce i szaliku pozwala nacieszyć się pustymi, spokojnymi krajobrazami Bałtyku. Najlepiej sprawdzają się wycieczki do latarni morskiej, spacery po molo oraz relaks w hotelowej strefie wellness. Do walizki warto spakować ciepłe ubrania, nieprzemakalną kurtkę oraz wygodne buty, przyda się też parasolka na wypadek opadów.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży