Mira Val

Flims, Gryzonia (Szwajcaria)

Mira Val zdaniem specjalistów Urlop.pl

Mira Val przyciąga gości pięknymi widokami na góry i dbałością o czystość, co często pojawia się w opiniach. Wiele osób docenia przyjazną atmosferę oraz troskliwą obsługę, która buduje pozytywne wrażenia z pobytu. Zdarzają się jednak uwagi dotyczące stanu technicznego niektórych części obiektu, który może być zauważalny szczególnie dla osób przywiązujących wagę do nowoczesnych rozwiązań. Mimo tych zastrzeżeń Mira Val bywa wybierany przez osoby szukające spokojnego wypoczynku w otoczeniu natury.

  • wifi
  • sport
  • blisko centrum

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
13.01 - 16.01.2027 (4 dni / 3 noclegi)
Snow Trex

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 131226/80Kod: FTR 131226/80

Szczegóły oferty

Kategoria
***
Miasto
Flims Laax Falera
Kraj
Szwajcaria

Rekomendacja
: 86 %
Położenie
Przytulny 3-gwiazdkowy hotel Mira Val położony jest w Flims-Waldhaus. Do centrum Flims jest ok. 1 km, a do Laax są ok. 4 km. Wyciąg oddalony jest o ok. 600 m, a przystanek autobusu dla narciarzy o ok. 300 m.
Wyposażenie
Do ogólnego wyposażenia obiektu należy lobby z recepcją, Wi-Fi (w miejscach ogólnodostępnych), sala śniadaniowa/jadalnia, słoneczny taras, jak również przechowalnia sprzętu i butów narciarskich. Płatne miejsca parkingowe i garaż są również do dyspozycji w ograniczonej dyspozycji.

Odprężyć można się w saunie i pokoju relaksacyjnym, które są dostępne bezpłatnie (godz. otwarcia wg info. na miejscu).
Wyżywienie
W cenie wyjazdu zawarto wyżywienie HB PLUS obejmujące codzienne śniadania w formie bufetu i 4-daniowym menu lub bufetem na kolację. Do kolacji podawane są ponadto wybrane napoje, jak piwo, wino, woda, napoje bezalkoholowe i kawa pomiędzy 19:00 i 20:30 (w cenie, wg informacji na miejscu).

Wliczony w cenę jest również napój powitalny, a w Wigilię i Sylwestra serwowana jest uroczysta kolacja. Na zapytanie przygotowywane są dania dietetyczne, bezglutenowe i bez laktozy, a także wegańskie i wegetariańskie.
Świadczenia w cenie
Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie z saunyNapój powitalnyMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Opłata klimatyczna
Opcjonalnie płatne na miejscu
Parking (ograniczona dostępność): 5,- CHF /dzieńGaraż (ograniczona dostępność): 12,- CHF /dzień
Płatne na miejscu
Keycard: 5,- CHF (opłata bezzwrotna, ale wielokrotnego wykorzystania)
Zwierzęta domowe
Psy na zapytanie (CHF 10,- /dzień, bez karmy)
Zniżki
W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.
Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).
Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24 miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji. Na miejscu mogą także zostać naliczone opłaty za pobyt (zob. Koszty na miejscu).
Ważne wskazówki
Zakaz wprowadzana psów do jadalni.W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.
Dla niepełnosprawych
Nie dla niepełnospr.
Pokój 2-osob., prysznic/wc, hb plus, zwhm
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi, TV kabl., telefonem i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo pokoje na poddaszu ze skosem
częściowo balkon
Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (maks. 2 + 2 dzieci), hb plus, dyhm
Pokój z łóżkiem podwójnym i antresolą z dwoma łóżkami, TV kabl., telefonem i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Maksymalne obłożenie
2 dorosłych i 2 dzieci do 12. roku życia włącznie
Pokój 2-osob. prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), hb plus, dohm
Pokój z podwójnym łóżkiem, TV kabl., telefonem i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Pokój 3-osob. prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), hb plus, trhm
Pokój z podwójnym łóżkiem i łóżkiem na antresoli (tylko dla dzieci do 12. roku życia włącznie), TV kabl., telefonem i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Maksymalne obłożenie
2 dorosłych i 2 dzieci do 12. roku życia włącznie
Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb plus, eihm
Pokój z pojedynczym łóżkiem, TV kabl., telefonem i radiem
łazienka z wanną lub prysznicem, WC i suszarką do włosów
częściowo balkon
Miejscowość
Flims Laax Falera
Dojazd
Kolej: Chur (ok. 30 km), Ilanz (ok. 9 km)Przelot: Friedrichshafen (ok. 150 km), Zurych (ok. 160 km), Berno (ok. 280 km)
Karnet narciarski - dodatkowe informacje.
Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.
Teren narciarski flims-laax-falera
Maks. wysokość: 3018 mMin. wysokość: 1100 mWys. miejscowość: 1016 mWyciągi łącznie: 30Orczyki: 8Krzesełka: 7Gondole: 15Trasy łącznie: 176 kmTrasy zielone/niebieskie: 85 kmTrasy czerwone: 76 kmTrasy czarne: 15 km
Dane GPS hotelu Mira Val
N 46º 49' 45.1461"
E 9º 17' 7.729"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed podróżą do Szwajcarii.
Zobacz więcej informacji o Mira Val w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 122 opinie z różnych źródeł
3.4 / 6
Średni
59% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje słabsze opinie

6.0
36 opinii
5.0
14 opinii
4.0
23 opinie
3.0
11 opinii
2.0
18 opinii
1.0
20 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Mira Val

Opinie o hotelu i otoczeniu

Mira Val znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, blisko przystanków autobusowych i tras narciarskich, co doceniają osoby szukające ciszy oraz aktywnego wypoczynku. Z wielu miejsc w hotelu rozciągają się widoki na góry i dolinę, a część pokoi posiada balkony z panoramą regionu. Kameralny obiekt otoczony jest zadbanym ogrodem z miejscami do wypoczynku. Przestrzenie wspólne utrzymane są w czystości, choć niektórzy zauważają, że całość sprawia wrażenie nieco przestarzałej i wymaga odświeżenia. Goście zwracają uwagę na funkcjonalność i schludność przestrzeni, jednak pojawiają się drobne niedociągnięcia techniczne. To propozycja szczególnie dla tych, którzy cenią spokojną atmosferę, bliskość natury i malownicze otoczenie.

Opinie o pokoju

Pokoje najczęściej opisywane są jako czyste, przestronne i dobrze utrzymane, choć ich wystrój bywa określany jako prosty lub nieco przestarzały. Wiele osób docenia wygodne łóżka oraz obecność balkonów z widokiem na góry lub dolinę. W kilku opiniach pojawia się informacja o wystarczającym wyposażeniu i dobrze działającej klimatyzacji, jednak niektórzy zwracają uwagę na niewielką liczbę gniazdek elektrycznych i słabe oświetlenie. Łazienki oceniane są zazwyczaj jako czyste i funkcjonalne, choć powtarzają się uwagi dotyczące ich niewielkich rozmiarów oraz potrzeby odświeżenia. Ogólna czystość zarówno pokoi, jak i łazienek jest najczęściej pozytywnie oceniana, co przekłada się na komfortowy pobyt.

Opinie o gastronomii

Śniadania zbierają pozytywne opinie za świeżość i szeroki wybór, choć niektórzy wspominają o powtarzalności produktów. Wieczorne posiłki serwowane są w formie bufetu, a tematyczne kolacje wprowadzają pewne urozmaicenie. Opinie na temat kolacji są podzielone – część gości chwali smak i różnorodność, inni zwracają uwagę na prostotę dań oraz ograniczone opcje dla wegetarian. W trakcie kolacji dostępne są napoje, w tym wino i piwo. Atmosfera w restauracji bywa określana jako kameralna, choć pojawiają się głosy o niewielkiej przestrzeni i konieczności dzielenia stołu z innymi. Ogólnie oferta gastronomiczna spełnia oczekiwania większości odwiedzających, choć nie każdemu odpowiada poziom serwowanych potraw.

Opinie o rozrywce i sport

Codzienne półdniowe wyjazdy na narty z przewodnikiem cieszą się dużym zainteresowaniem wśród gości. Bliskość stoku narciarskiego sprawia, że dostęp do sportów zimowych jest wyjątkowo wygodny. Wieczorami organizowane są animacje oraz turnieje w piłkarzyki i darta, które przyciągają zarówno młodszych, jak i starszych uczestników. Po aktywnym dniu można skorzystać z sauny, choć jej standard oceniany jest różnie. Cała oferta sportowo-rozrywkowa skupia się głównie na narciarstwie i wieczornych aktywnościach. To miejsce szczególnie przypadło do gustu osobom nastawionym na aktywny wypoczynek zimowy i wspólne spędzanie czasu.

Opinie o położeniu i okolicy

Obiekt położony jest w spokojnej części Flims, z łatwym dostępem do centrum miejscowości. Bezpośrednie sąsiedztwo stoku narciarskiego umożliwia szybkie rozpoczęcie aktywności zimowych, a przystanek autobusowy znajduje się tuż obok, co ułatwia poruszanie się po okolicy. Region Flims/Laax oferuje wiele atrakcji dla miłośników narciarstwa, pieszych wędrówek i rowerowych wycieczek. W pobliżu można znaleźć sklepy oraz restauracje serwujące lokalne specjały. Okolica sprzyja spokojnemu wypoczynkowi, a jednocześnie zapewnia dostęp do rozrywek i udogodnień miasta. To dobre miejsce na aktywny urlop w szwajcarskich Alpach.

Holiday Check

(62 opinii)

Thumb up Holiday Check
64%
4.2 /6

Hotel

4.2

Pokój

4.2

Serwis

3.9

Położenie

5.0

Gastronomia

3.7

Sport i rozrywka

5.7

Mira Val na mapie

Jaka jest pogoda w styczniu w Flims?

Pogoda w Flims w styczniu sprzyja zimowym aktywnościom – średnia temperatura w dzień to 1°C, a nocą spada do -6,6°C. Śnieg i częste opady (23 dni deszczowe, 132,9 mm opadów) tworzą idealne warunki do jazdy na nartach, snowboardzie lub rodzinnych spacerów po ośnieżonych szlakach.

Warto spakować ciepłą odzież, nieprzemakalne buty, rękawiczki i czapkę, a także okulary przeciwsłoneczne na 8 słonecznych dni. Styczeń to świetny czas na wybór oferty ze skipassem lub dostępem do wellness w hotelu.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży