Marhaba Club

Sousse (Tunezja)

Marhaba Club zdaniem specjalistów Urlop.pl

W Marhaba Club wielu gości najczęściej wspomina zespół animatorów. Animatorzy są obecni od rana do późnych godzin wieczornych, prowadzą gry przy basenie, wieczorne pokazy i starają się angażować zarówno dzieci, jak i dorosłych. Obsługa uchodzi za przyjazną i pomocną, a kelnerzy w restauracji oraz pracownicy baru przy basenie często zbierają pochwały za życzliwość i zaangażowanie. Jedzenie w bufecie oceniane jest jako smaczne i zróżnicowane. Część osób chwali zarówno lokalne potrawy, jak i prostsze dania. Plaża wypada dobrze pod względem czystości i wyposażenia w leżaki, a obecność baru na plaży doceniają szczególnie goście poza sezonem. W opiniach powraca temat zużycia pokoi i drobnych usterek w łazienkach czy wyposażeniu, co niektórych rozczarowuje, zwłaszcza biorąc pod uwagę czterogwiazdkową kategorię. Marhaba Club bywa wybierany przez osoby, które cenią animacje i aktywny wypoczynek, a mniej zwracają uwagę na standard wykończenia pokoi.

  • bezpośrednio przy plaży
  • plaża piaszczysta
  • Transfer z lotniska ok. 30 min.
  • Długość lotu 3h 00min.
  • wifi
  • zjeżdżalnie wodne
  • basen

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
09.08 - 16.08.2026 (8 dni / 7 noclegów)
Sun Fun

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 81493/8Kod: FTR 81493/8

Szczegóły oferty

Sezon
2026-05-01 - 2026-10-31
Hotel
Hotel: Marhaba Club
Region: Tunezja Kontynentalna, Tunezja
Pokoje
Pokój Standard

- Klimatyzacja (15.06-15.09)

- Łazienka z presznicem lub wanną, toaleta

- Telefon, TV-Sat

- Minilodówka - bezpłatna

- Balkon

Pokój Standard 2+2

- Łóżko piętrowe
Położenie
- Najbliższe sklepy i restauracje ok. 100 m

- Centrum Sousse ok. 3 km

- Port lotniczy Monastir ok. 20 km
Plaża
- Prywatna, piaszczysta, bezpośrednio przy hotelu

- Parasole, leżaki i materace - bezpłatne

- Ręczniki plażowe dostępne po wpłaceniu depozytu ok. 10 euro (dostępne są od 01.06)
Wyżywienie
All Inclusive:

- Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu

- Przekąski dostępne w określonych godzinach w wybranych barach

- Napoje bezalkoholowe i alkohole lokalnej produkcji w barach wskazanych przez hotel w godzinach ich otwarcia od 09:00 do 24:00

- Alkohole importowane są dodatkowo płatne
Strona internetowa hotelu
-
Opis hotelu
- Recepcja

- Restauracja

- 4 bary (w tym płatne)

- Basen zewnętrzny, basen dla dzieci

- Zjeżdżalnie (basen ze zjeżdżalniami czynny od 01.05, w zależności od warunków pogodowych)

- Centrum SPA - płatne

- Kantor

- Sejf w recepcji - płatny ok. 2 TND/ dzień

- Fryzjer oraz sklep z pamiątkami i pralnia - płatne

- Oficjalna kategoria 4*
Internet
- Wi-Fi w lobby i w miejscach ogólnodostępnych - bezpłatne
Sport i rozrywka
- Bezpłatnie: Animacje, tenis stołowy, minigolf, tenis ziemny bez oświetlenia, siatkówka plażowa

- Odpłatnie: Siłownia, bilard, sporty wodne na plaży, masaże, SPA i salon piękności
Uwagi
W Tunezji obowiązuje podatek turystyczny, pobierany jednorazowo podczas zameldowaniu w hotelu, jego wysokość zależy od standardu obiektu:

- 4 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia -w hotelu 2 gwiazdkowym

- 8 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia -w hotelu 3 gwiazdkowym

- 12 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia –w hotelu 4 i 5 gwiazdkowym

- Przy pobytach dłuższych niż 10 dni podatek jest równowartością pobytu 10 dniowego.
Ważne informacje
Opis imprezy turystycznej uwzględnia usługi świadczone w szczycie sezonu, który przypada na lipiec i sierpień. Zakres niektórych usług dostępnych w obiektach zakwaterowania (hotelach), świadczonych poza szczytem sezonu może nieznacznie różnić się od zakresu usług świadczonych w szczycie sezonu. Szczegółowe informacje na temat usług z określeniem różnic zostały wskazane w Informatorze ogólnym.
Dane GPS hotelu Marhaba Club
N 35º 50' 50.1049"
E 10º 37' 21.8203"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wyjazdem do Tunezji.
Zobacz więcej informacji o Marhaba Club w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 3932 opinie z różnych źródeł
4.9 / 6
Dobry
86% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje coraz lepsze opinie

6.0
1603 opinie
5.0
1143 opinie
4.0
636 opinii
3.0
348 opinii
2.0
51 opinii
1.0
151 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Szczególnie polecany dla:

  • rodzin z dziećmi (57%)
  • osób szukających spokoju (43%)
  • osób niewymagających (29%)
  • osób nastawionych na zwiedzanie (14%)
  • wymagających klientów (14%)
  • osób oszczędnych (14%)
  • osób młodych i aktywnych (14%)
  • osób szukających rozrywek (14%)
Najczęściej oceniane:
  • Jedzenie
  • Atmosfera i traktowanie gości
  • Czystość i porządek
  • Położenie i okolica (plaża)
  • Basen
  • Animacje
  • Ogród
  • Bar
  • Klimatyzacja
  • Alkohole
  • Plaża
  • Stan techniczny
  • Pokój
  • Łazienka

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Marhaba Club

Opinie o hotelu i otoczeniu

Marhaba Club wyróżnia się zadbanym, zielonym terenem z rozległym ogrodem, w którym rosną palmy, oliwki i liczne kwiaty. Budynek hotelu jest duży, czteropiętrowy, z przestronną recepcją i wygodnymi miejscami do relaksu w częściach wspólnych. Goście chwalą czystość i codzienny porządek w częściach wspólnych, choć pojawiają się uwagi dotyczące powtarzających się drobnych niedociągnięć w utrzymaniu porządku, zwłaszcza przy dużym obłożeniu. Widoki z hotelu, szczególnie z wyższych pięter, są bardzo atrakcyjne – można podziwiać morze, ogród i baseny. Stan techniczny niektórych elementów wspólnych bywa oceniany różnie, pojawiają się głosy o potrzebie odświeżenia wybranych przestrzeni, jednak ogólne wrażenie pozostaje pozytywne. Obiekt oferuje spokojną atmosferę, choć w szczycie sezonu w częściach wspólnych może być nieco głośniej.

Opinie o pokoju

Pokoje są przestronne, wygodne i codziennie sprzątane, choć ich wystrój i wyposażenie w wielu przypadkach wymagają odświeżenia. Goście chwalą duże łóżka oraz obecność balkonu, czajnika czy lodówki w części pokoi, jednak zdarzają się uwagi dotyczące twardych materacy, braku czajnika lub niedziałającej klimatyzacji. W niektórych opiniach pojawia się problem z dostępnością i wymianą ręczników oraz brakiem podstawowych środków higienicznych, a obsługa sprzątająca bywa oceniana jako niedokładna. Łazienki często są określane jako przestarzałe – goście zwracają uwagę na wysokie wanny, nieszczelności, zużyte ręczniki lub drobne usterki, choć w części pokoi są one czyste i funkcjonalne. Komfort korzystania z łazienki bywa ograniczony przez małą przestrzeń lub utrudniony dostęp do prysznica, co może być niewygodne dla osób z ograniczoną mobilnością. Mimo części krytycznych uwag, wiele osób podkreśla czystość pokoi oraz regularne sprzątanie, co przekłada się na pozytywne wrażenia z pobytu.

Opinie o gastronomii

Restauracja oferuje szeroki wybór potraw, zarówno kuchni lokalnej, jak i międzynarodowej, co pozwala na znalezienie czegoś dla siebie o każdej porze dnia. Bufet jest bogaty i urozmaicony, choć pojawiają się opinie o powtarzalności niektórych dań, zwłaszcza podczas dłuższego pobytu. Wśród gości często powtarzają się pochwały za świeżość i smak posiłków, a śniadania i lunche cieszą się szczególnym uznaniem. Obsługa w restauracji bywa bardzo uprzejma i pomocna, choć niektórzy wskazują na różnice w zaangażowaniu personelu w zależności od sekcji sali. W barach dostępne są różne napoje, w tym alkohole, jednak niektórzy goście zwracają uwagę na ich jakość i rozcieńczenie, a także niewielkie rozmiary szklanek. Na terenie obiektu znajduje się bar przy basenie oraz bar na plaży, gdzie można sięgnąć po napoje i przekąski w trakcie dnia.

Opinie o basenie

Basen zewnętrzny wyróżnia się dużą powierzchnią i atrakcyjnym otoczeniem, wśród palm i zadbanej zieleni. Dostępny jest bar wodny, który pozwala na relaks bez konieczności opuszczania basenu. Na terenie obiektu znajdują się również zjeżdżalnie oraz brodzik dla dzieci, co sprawia, że miejsce to jest przyjazne rodzinom. Goście mają możliwość korzystania z basenów w sąsiednim hotelu, w tym z podgrzewanego basenu krytego, co jest szczególnie doceniane poza sezonem letnim. Animatorzy regularnie organizują gry i zabawy przy basenie, dbając o urozmaicenie wypoczynku. W sezonie zdarza się problem z dostępnością leżaków, ponieważ są one rezerwowane przez gości już we wczesnych godzinach porannych.

Opinie o plaży

Piaszczysta plaża jest jednym z najmocniejszych punktów tego miejsca. Czysta, zadbana w granicach hotelowych, z dużą liczbą leżaków z materacami i parasolami dostępnymi bezpłatnie. Bezpośrednio na plaży działa bar serwujący wino, piwo i napoje bezalkoholowe. Dojście z hotelu zajmuje około 5 minut spacerem (niektórzy goście piszą o 10 minutach, ale to kwestia tempa). Warto wiedzieć, że wejście na plażę jest zamykane o 18:00, co przy dłuższych, letnich wieczorach może być irytujące. Po zmroku zostaje opcja plaży publicznej. Na plaży mogą pojawiać się natrętni sprzedawcy, choć ochrona trzyma ich w pewnej odległości.

Opinie o udogodnianiach dla dzieci

Marhaba Club zapewnia bardzo bogaty program animacji dla dzieci, z codziennymi zajęciami prowadzonymi przez zaangażowany zespół animatorów. Dzieci mogą korzystać z brodzika, zjeżdżalni oraz licznych atrakcji wodnych, które są chętnie wybierane przez rodziny. Klub dla dzieci działa każdego dnia, a wieczorne pokazy cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych. W hotelu organizowane są różnorodne gry, zabawy i imprezy tematyczne, które skutecznie angażują dzieci w różnym wieku. Rodziny z dziećmi mogą liczyć na udogodnienia i atmosferę sprzyjającą wspólnemu wypoczynkowi.

Opinie o rozrywce i sport

Program animacyjny prowadzony przez zaangażowany zespół obejmuje codzienne aktywności zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. W ciągu dnia odbywają się różnorodne zajęcia sportowe przy basenie, aqua aerobik, łucznictwo, siatkówka oraz animacje dla najmłodszych w miniklubie. Wieczorami czekają na gości pokazy taneczne, muzyka na żywo, karaoke, tematyczne show oraz imprezy, takie jak popularna pianka party. Goście często chwalą atmosferę wieczornych występów i zaangażowanie animatorów, którzy dbają o integrację i dobrą zabawę. Na terenie obiektu znajduje się również siłownia oraz możliwość skorzystania z zaplecza spa, choć opinie o spa są podzielone. Dodatkowo można korzystać z basenów i atrakcji sportowych także w sąsiednim hotelu, co zapewnia jeszcze więcej możliwości aktywnego spędzania czasu.

Opinie o położeniu i okolicy

Marhaba Club położony jest w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Sousse. Spacer do zabytkowej Mediny, wpisanej na listę UNESCO, zajmuje około 20 minut, a sama okolica oferuje wiele możliwości zwiedzania – w tym wycieczki do Port El Kantaoui czy rejsy pirackim statkiem. W pobliżu znajdują się sklepy, lodziarnie, kawiarnie oraz znane sieciowe restauracje, co daje alternatywę dla hotelowej kuchni. W okolicy można znaleźć punkty z pamiątkami, a także lokalne bazary, choć niektórzy podróżni zwracają uwagę na natarczywość sprzedawców. Transport publiczny i taksówki są łatwo dostępne, jednak warto wcześniej ustalić cenę przejazdu. Region oferuje także możliwość wykupienia wycieczek fakultatywnych, jak np. wyprawy na Saharę czy przejażdżki quadami, choć nie wszystkie trasy zachwycają widokami.

Opinie klientów
Holiday Check
3.8 / 6
Przeciętny
73% osób poleca
(11 opinii)
Ocena ogólna3.8
Hotel i otoczenie3.8
Pokoje3.5
Gastronomia4.2
Infrastruktura4.2
Lokalizacja4.5
Holiday Check

(42 opinii)

Thumb up Holiday Check
92%
5.6 /6

Hotel

5.6

Pokój

3.4

Serwis

4.9

Położenie

3.3

Gastronomia

3.1

Sport i rozrywka

2.7

Marhaba Club na mapie

Jaka jest pogoda w sierpniu w Sousse?

Pogoda w Sousse w sierpniu to prawdziwe lato, z średnią temperaturą w dzień 32,9°C i aż 28 słonecznymi dniami. Plażowanie i kąpiele w morzu należą do najprzyjemniejszych aktywności w tym okresie, a hotele z basenami oferują ochłodę dla rodzin z dziećmi.

Wieczory są ciepłe, bo średnia temperatura w nocy wynosi 23,8°C, więc spacer po medynie lub kolacja na świeżym powietrzu to świetny pomysł. W walizce najlepiej mieć lekkie ubrania, kostium kąpielowy, nakrycie głowy i krem z filtrem. Deszcz pada bardzo rzadko – tylko przez 3 dni w miesiącu, więc parasol można zostawić w domu.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży