Limone Palace

Limone Piemonte, Piemont (Włochy)

Limone Palace zdaniem specjalistów Urlop.pl

Czystość i porządek wyróżniają Limone Palace, zapewniając komfortowy i spokojny pobyt. Hotel położony jest w centrum miasta, co umożliwia łatwy dostęp do atrakcji i stacji narciarskich. Przestronne, wygodne i zadbane pokoje gwarantują wygodę podczas pobytu. Uprzejma i pomocna obsługa jest często chwalona przez gości. Śniadania są różnorodne i wysokiej jakości, na co wskazują liczne pozytywne opinie. Jedynym mankamentem jest słabe Wi-Fi na niektórych piętrach, co może utrudniać korzystanie z internetu. Przyjazna atmosfera, świetna lokalizacja oraz wysoka czystość tworzą doskonałe warunki do relaksu.

  • Transfer z lotniska ok. 50 min.
  • wifi
  • siłownia
  • spa

Skonfiguruj swoją ofertę

2 dorosłych
27.02 - 06.03.2027 (8 dni / 7 noclegów)
Itaka

Dostępne godziny lotów

Łączenie z touroperatorem ...
Sprawdzanie dostępnych terminów ...
Pobieranie opcji zakwaterowania ...
Weryfikacja ceny ...
Kończenie procesu ...

Dostępne opcje zakwaterowania

2 dorosłych, bez dzieci

Rodzaj wyżywienia

Kod oferty: FTR 341773/123Kod: FTR 341773/123

Szczegóły oferty

Zaaranżowany w zabytkowym budynku, położony w sercu Alp Liguryjskich w malowniczej miejscowości Limone Piemonte, jest gwarancją udanych, zimowych wakacji i mnóstwa wspomnień! Dzięki lokalizacji w centrum, Goście mogą w pełni korzystać z uroków miasteczka, spacerując wąskimi uliczkami pośród sklepów, barów i restauracji. Stacja narciarska Riserva Bianca jest łatwo dostępna – można tu dotrzeć zarówno pieszo, jak i skibusem. Po dniu na stoku hotel oferuje wygodne, klasycznie urządzone pokoje, salę fitness oraz salę zabaw dla dzieci – zarówno Ty, jak i Twoje pociechy, nie będziecie się tu nudzić. To doskonały wybór dla osób poszukujących komfortu w bliskim sąsiedztwie górskich tras.
Położenie hotelu
Okolica
- w centrum miejscowości LIMONE PIEMONTE ze sklepami i restauracjami
Odległość od lotniska
- ok. 40 km od lotniska w Cuneo

Ośrodek i szkółka narciarska
Limone Piemonte
- ok. 800 m od dolnej stacji gondoli, dojazd bezpłatnym skibusem
- ok. 52 km przygotowanych tras zjazdowych, 37 tras o różnym stopniu trudności, 15 wyciągów narciarskich, sztuczne naśnieżanie, ok. 30 km terenów do jazdy poza trasą
- szkoły narciarskie i wypożyczalnie sprzętu
- wszystkie wyciągi objęte jednym skipassem
Szkółka narciarska
- szkolenie dla dzieci w wieku 5–13 lat
- 4 poziomy zaawansowania, przydział na podstawie ankiety po zakupie
- zajęcia 6 dni w tygodniu, po 3 godziny dziennie
- szkolenie prowadzone zgodnie z wytycznymi ISIA i SITN
- zajęcia prowadzą lokalni instruktorzy, przy wsparciu polskich instruktorów (opieka i tłumaczenie)
- szkolenia zaczynają i kończą się przy dolnej stacji wyciągów na terenie Limone 1400
- możliwość rezerwacji jako usługa dodatkowa już od 1199 PLN/6 dni przy zakupie przed wyjazdem

O hotelu
Ogólnie
- czterogwiazdkowy
- otwarty w 1930 r., ostatnia renowacja w 2018 r.
- 51 pokoi, 1 budynek, 5 pięter, 2 windy
- recepcja
- lobby
- sala konferencyjna
- parking
- przechowalnia sprzętu narciarskiego
- bezpłatny internet bezprzewodowy
- akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard
Sport i rozrywka
- sala fitness
- sala zabaw dla dzieci
- piłkarzyki
Spa
- za opłatą: sauna infrared ok. 8 EUR/godz.
Usługi
Powyższe usługi są dodatkowo płatne.
- pralnia

Dla dzieci
Udogodnienia
- sala zabaw
- łóżeczko dla dziecka

Dostępne pokoje
Standardowy
- 2-os. (możliwość 1 lub 2 dostawek)
- ok. 20 m²
- ogrzewany
- łazienka (prysznic, wc, suszarka, zestaw kosmetyków)
- internet bezprzewodowy
- telewizja satelitarna
- telefon
- lodówka
- widok na góry lub miasto
- za opłatą: sejf

Wyżywienie
Restauracje
- restauracja – śniadania w formie bufetu
- bar w lobby
Śniadania
- śniadanie (7.30-10.00) w formie bufetu w restauracji
Half Board
- śniadanie (7.30-10.00) w formie bufetu w restauracji
- herbata, kawa (17.00-18.00) w barze w lobby
- obiadokolacja serwowana (19.00-21.00) w restauracji w hotelu Grand Principe (ok. 750 m od hotelu Limone Palace)

Dane GPS hotelu Limone Palace
N 44º 12' 11.7432"
E 7º 34' 38.6292"
Ważne informacje
Prezentowane godziny wylotów mogą ulec zmianie. Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych informacji MSZ przed wycieczką do Włoch.
Zobacz więcej informacji o Limone Palace w katalogu hoteli

Opinie użytkowników

Aktualna średnia opinia

podsumowując 79 opinii z różnych źródeł
4.2 / 6
Dobry
72% osób poleca

W ostatnich 12 miesiącach hotel uzyskuje słabsze opinie

6.0
50 opinii
5.0
0 opinii
4.0
7 opinii
3.0
9 opinii
2.0
3 opinie
1.0
10 opinii

Twoja opinia ma znaczenie!

Oceń ten hotel i pomóż innym w wyborze

Streszczenie opinii klientów na temat hotelu Limone Palace

Opinie o hotelu i otoczeniu

Obiekt położony jest w centrum Limone Piemonte, w pobliżu dworca kolejowego i głównych atrakcji miejscowości. Goście doceniają zadbane, czyste wnętrza części wspólnych oraz dbałość o porządek w całym hotelu. Z okien rozpościerają się malownicze widoki na okoliczne góry, co sprzyja relaksowi o każdej porze roku. W sąsiedztwie znajdują się liczne restauracje oraz łatwy dostęp do wyciągów narciarskich, a hotelowy skibus ułatwia transport na stoki. Limone Palace oferuje również wygodny parking w prywatnym garażu oraz praktyczne udogodnienia, takie jak przechowalnia sprzętu narciarskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących komfortowy wypoczynek w zadbanym otoczeniu i malowniczej scenerii.

Opinie o pokoju

Pokoje w Limone Palace wyróżniają się czystością oraz codziennym serwisem sprzątającym, co pozwala cieszyć się pobytem w zadbanym otoczeniu. Goście doceniają wygodne łóżka, przytulny wystrój i funkcjonalność wyposażenia, a także możliwość wyboru przestronniejszych wariantów lub pokoi z dodatkowymi udogodnieniami, takimi jak jacuzzi czy aneks kuchenny. Choć niektóre pomieszczenia mogą być mniejsze lub mieć prostszy standard, większość odwiedzających uznaje je za komfortowe i odpowiednie na urlop. Regularna wymiana ręczników i pościeli spotyka się z pozytywnymi opiniami, a łazienki, nawet jeśli oceniane jako niewielkie, nie wpływają negatywnie na ogólne wrażenia z pobytu. Całość tworzy przyjazną przestrzeń do wypoczynku zarówno dla par, jak i rodzin.

Opinie o gastronomii

Śniadania serwowane w Limone Palace cieszą się uznaniem gości dzięki różnorodności, świeżości i wysokiej jakości produktów. Bufet oferuje zarówno propozycje na słodko, jak i na słono, co pozwala rozpocząć dzień w przyjemny sposób. Dodatkowym udogodnieniem jest popołudniowy podwieczorek dostępny po powrocie z aktywności. Posiłki przygotowywane są starannie i smakują zarówno dorosłym, jak i dzieciom. W okolicy znajduje się kilka polecanych restauracji, co zapewnia szeroki wybór kulinarny. Kawa podczas śniadań bywa oceniana różnie, jednak ogólne wrażenia dotyczące wyżywienia pozostają bardzo pozytywne.

Opinie o położeniu i okolicy

Położenie Limone Palace w samym sercu Limone Piemonte, tuż przy głównej ulicy spacerowej, zapewnia łatwy dostęp do sklepów, restauracji i kawiarni. Lokalizacja umożliwia korzystanie z atrakcji miasteczka zarówno zimą, jak i latem. W pobliżu znajdują się stacja kolejowa oraz przystanki autobusowe, co ułatwia podróżowanie po regionie i planowanie wycieczek. Bliskość stoków narciarskich oraz wygodny transfer pozwalają entuzjastom sportów zimowych szybko dotrzeć na wyciągi. Okolica sprzyja pieszym wędrówkom, rowerowym wycieczkom i zwiedzaniu urokliwego centrum. To doskonały wybór dla osób szukających aktywnego wypoczynku w pięknym, górskim otoczeniu.

Holiday Check

(1 opinii)

Thumb up Holiday Check
100%
4.0 /6

Hotel

4.0

Pokój

-

Serwis

-

Położenie

5.0

Gastronomia

-

Sport i rozrywka

-

Limone Palace na mapie

Jaka jest pogoda w lutym w Limone Piemonte?

Pogoda w Limone Piemonte w lutym sprzyja narciarzom i miłośnikom zimowego wypoczynku. Śnieg pokrywa stoki, a powietrze jest rześkie, dlatego najlepiej sprawdzają się oferty z dostępem do tras narciarskich oraz wypożyczalni sprzętu.

Najlepiej zabrać ciepłą, nieprzemakalną odzież, wygodne buty i okulary przeciwsłoneczne, bo w lutym często świeci słońce, a opady śniegu są regularne. To idealny moment na rodzinne ferie z animacjami hotelowymi i relaks w górskim klimacie. Warto zaplanować wieczorne spacery po klimatycznym centrum, gdzie zimowa atmosfera zachęca do odwiedzenia lokalnych kawiarni.

Jesteśmy od 1998 roku - 28 lat
doświadczenia na polskim rynku turystycznym
408 000+ klientów
wybrało nas na urlop
110 oddziałów
w całej Polsce
Blisko 60 000 ofert
z najlepszych biur podróży